Skocz do zawartości

Persona 2: Innocent Sin


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

Pre-order Persona 2 dostanie mini-soundtrack. Trochę lame, biorąc pod uwagę, że jedynka dostała cały OST na dwóch płytach. No ale przynajmniej wygląda na to, że pudełko będzie podobne, co mnie osobiście cieszy.

 

p2p_faithful_cdunveil_11a.jpg

 

 

http://www.play-asia.com/Shin_Megami_Tensei_Persona_2_Innocent_Sin/paOS-13-71-b9-49-en-70-4920.html - 150zł z wysyłką... yay... :|

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Na to info właśnie czekałem. Z tego co szukałem w sieci to cena na PlayAsia jest całkiem ok. Niewiele taniej wychodzi zamówić z http://www.videogamesplus.ca/product_info.php?products_id=18773 , ale jako, że z tych dwóch sklepów zamiawiałem tylko z PlayAsia to raczej tam złożę pre-order . Mogli co prawda dać cały OST ale już nie będę narzekał. Grunt, że wydadzą tą część stosunkowo szybko po premierze wersji jap.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://blog.ghostlight.uk.com/post/ghostlight-announce-persona-2-innocent-sin

 

Wstrzymam się chyba póki co z importem z US. Fajnie by było co prawda mieć drugie wydanie takie jak jedynki (pudełeczka by się fajnie komponowały), ale z funduszami coraz gorzej, premiera Deus Ex: HR już niebawem (wersja Augmented must have...), a wydanie od Ghostlight może być nawet tańsze, jak to było z P3P.

Odnośnik do komentarza

http://blog.ghostlig...-2-innocent-sin

 

Wstrzymam się chyba póki co z importem z US. Fajnie by było co prawda mieć drugie wydanie takie jak jedynki (pudełeczka by się fajnie komponowały), ale z funduszami coraz gorzej, premiera Deus Ex: HR już niebawem (wersja Augmented must have...), a wydanie od Ghostlight może być nawet tańsze, jak to było z P3P.

Hmm, no i teraz mam dylemat. Pre-order na PlayAsia już złożyłem, ale jak patrzę na wydanie Pal P3P w wersji kolekcjonerskiej to zastanawiam się czy też się nie wstrzymać z zamówieniem. Może do końca miesiąca ujawnią zawartość kolekcjonerki dla Europy to wtedy miałbym prostszy wybór.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Przeciez dostaniesz 2 OST-y jesli zlozyles pre-order,przynajmniej powinienes. (nie wiem do konca czy play asia to obejmuje ale w innych sklepach dostaje sie za pre order poza mini ost dodatkowy ost na duzej plycie).

 

A ja sie zastanawiam czy robic pre order z usa czy czekac na eu...mogliby juz oglosic zawartosc kolekcjonerki dla EU;/

Odnośnik do komentarza

Także pierwsze słyszę o pełnym soundtracku. Jesteś pewien Velius, że Ci się nie pomyliło z możliwością wyboru oryginalnej i remixowanej ścieżki dźwiękowej w samej grze?

Every launch copy of Persona 2: Innocent Sin includes a bonus mini-soundtrack CD featuring 10 tracks of music. Much like the new PSP system remake offers fans a chance to choose in-game between a remixed or original soundtrack, the tracks fall into multiple categories: remixes, music from the original PlayStation game, special arrangements, and even a previously unreleased song

 

Sam w sumie nie wiem czy zamawiać z US czy czekać na EU. Ba, nie wiem czy w ogóle zamawiać, bo czytnik PSP trochę się buntuje. Play-Asia ma dość drogą ofertę - ponad 50$ z wysyłką. W eStarland jest trochę taniej, ale nie ma tam nic wspomniane o soundtracku - a ja już kilka przygód z tym sklepem miałem, więc wolę nie ryzykować. Pomyśli się jeszcze.

Odnośnik do komentarza

Chyba jednak mi sie pomylilo. A co do sklepow z USA ja mam swojego faworyta i tam czesto robie zakupy,za wysylke przewaznie biora 5 euro oraz automatycznie zaznaczaja paczki jako gift i zanizaja wartosc przesylki do 18$ cokolwiek bys nie zamowil.

Jezeli do koszyka wlozymy kilka gier i damy checkout naszym oczom ukaze sie horrendalna cena za wysylke,nawet do 60 euro za 3-4 gry,ale na to jest sposob. Odzielnie kupic kazdy przedmiot (tzn pierw 1 ,check out i buy,potem nastepny),w ten sposob za kazdy 5 euro wychodzi a oni jesli gry sa na stanie i tak zapakuja je w jedna paczke i wysla.

Wspominalem ze wysylka jest bardzo szybka?;P

 

http://www.videogamesplus.ca/

 

Maja nawet swoj maly "Atlus shop" gdzie kupicie rzadkie juz niedostepne gdzie indziej tytuly.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Hmm, to faktycznie opłacalne. P2 z soundtrackiem wychodziłaby za niecałe 150zł, zakładając oczywiście, że nie policzą więcej za wysyłkę, ze względu na rozmiar pudełka (P-A liczy 6$, czyli więcej niż zwykle).

 

Zapewne w Europie jak wyjdzie gra będzie dużo tańsza (P3P schodzi po 23 funty), ale ze względów estetycznych kusi mnie jednak wydanie US - pudełko zdaje się będzie takie same jak od pierwszej Persony, co się ładnie powinno komponować i prezentować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli Cię to pocieszy, to wiedz, że OST z pierwszej Persony wcale nie jest taki powalający. ;> Szczególnie, że pozmieniali kilka utworków i np. zamiast takiego motywu bitewnego, mamy coś takiego... Osobiście nie miałem nawet siły tego słuchać w całości, więc o ile nie zależy Ci na muzyce ze względów czysto kolekcjonerskich, to niewielka strata.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo ile wychodzi wysyłka z ich sklepu? ~24 funty za taką edycję z koszulką to dobra oferta. Także ciekawi mnie o co chodzi z tym OSTem, ale przypuszczam, że to ten sam mini-soundtrack co u reszty regionów.

 

EDIT:

Wygląda na to, że wysyłka to 2,5 funta, ale mogę się mylić.

 

EDIT:

Aj, tak to jest jak się czyta wyrywkowo. Cena dotyczy P3P na PSN. ;> Czyli P2 pudełkowa pewnie znowu będzie za 25-35 funtów.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Śmieję się, gdyż ciężko to nazywać edycją kolekcjonerską, skoro jest to jedyna edycja na rynku amerykańskim. Za te kilka miesięcy gra może być już niedostępna - prawda - ale poza ewentualnym wydaniem na PSN nie będzie oficjalnej wersji bez mini-soundtracka. No chyba, że ktoś na eBay sprzeda samą grę używaną.

 

W sumie nie wiem czy zamawiać grę z US, czy poczekać na wieści o cenie EU. Fajnie by było gdyby edycja US komponowała się z pierwszą częścią, ale jednak Ghostlight szykuje o wiele ciekawszą ofertę, za podobną, a może i nawet niższą cenę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...