Skocz do zawartości

Gro Wróć brakujące gry z #159


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jakie było moje zdziwienie gdy w artykule gro wróć nie znalazłem przynajmniej jednej pozycji, która w pełni zasługuje na wzmiankę( osobiście na 1szym miejscu). Gdyby Star nie żył na pewno przewrócił się w grobie.

Proszę mi racjonalnie wytłumaczyć jakim cudem nie wzieliście pod uwagę Final Fantasy Tactics?! Zostałem osobiście dotknięty i w mig musiałem swoje 3 grosze wtrącić. Zapisałem się na forum i oto słowo niosę.

Final Fantasy Tactics- gram w to na emulatorze od czasu do czasu i zastanawiam się dlaczego Square-enix nie zrobili sequela( te coś A2 b5 3c na nintendo się nie liczy). Wracam do tej gry ,bo żadna inna obecnie gra nie daje takich możliwości rozwoju postaci do dziś dzień. Tylko jedno mam na to wytłumaczenie. Tu przykleję się do opinii o Vagrant Story z artykułu "gro wróć" czyli lepiej żeby square nie spartolił gry doskonałej.

 

PS: UFO- enemy unknown. Nie udane próby wskrzeszenia największego hiciora z Amigi w poźniejszych latach, och...

Edytowane przez adamlutek
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bo mgs i ff mają kontynuacje, nie bezposrednie ale serii...

 

 

ja bym chciał The Geteway. Strasznie klimatyczna to była gra, chciałbym częsc trzecią. No i resident- ale w rormule z PSX -a (wzglednie Code Weronica z DC i PS2)

 

i MediEvil - ale ten ponoc ma byc...kiedys

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Nowy, dobry Medievil w burtonowskich klimatach to jest to. Musthave.

 

Co do listy. Każdy z nas ma inne pomysły, ale muszę pochwalić ten artykuł. Przypomniały mi się gry o których zapomniałem, ale także o istnieniu niektórych z nich dowiedziałem się dopiero teraz.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobry temat !!!

Co do Vagrant Story , przeszedłem te wspaniała grę 2 razy i uważam że SquareSoft zrobił najlepszy jRPG jaki kiedykolwiek powstał. Nie dość, ze gra masakrowała zmysły oprawą A/V w 2000roku , to posiadała niezwykle rewolucyjny interfejs , fabułę,której nie powstydziłby sie żaden holyłudzki scenarzysta i cudowny design lokacji w stylu barokowym , jeden z tych ,które dzisiaj są omijane w grach wideo (Castlevania i DMC to gotyk).

Niech lepiej Square Enix nie hańbi legendy , gry na 10/10 i sobie odpuści. W dzisiejszych czasach robiona by była koło 5 lat(podobnie jak FF Versus 13).

W sumie takim duchowym spadkobiercą VS jest genialny Demon's Souls. Gra niemal bez wad. :D

MediEvil raczej powstanie , musi być klimat Burtonowskich filmów , a także powrót do czasów wczesno wiktoriańskich (najlepiej ze 100 lat przed ''dwójką'').

Brakuje tu na liście w najnowszymPSXie jeszcze kolejnej części Nightmare Creatures, gry niemal kultowej w latach 1998.

Nic by nie smakowało lepiej w obecnej generacji konsol jak ćwiartowanie zombiaków i innego tałatajstwa na masę sposobów :ninja:

Odnośnik do komentarza

Prawda. Zgredy to stare dziady i z pamięcią już nie tak( nie jestem lepszy). No to widzę forum tętni życiem! Zaskoczyła mnie ilość odp. Jeszcze tylko może jakiś właśnie zgred by się wypowiedział to by było miło. No i Nightmare Creatres- ach brakuje takich gierek. Nadal nie wiem czemu takie ćwiartkowanie w grach jest takie rzadkie. Czy też strategiczne ranienie. No to jak się rozdmuchaliśmy z tematem to przypomniało mi się jeszcze Tenchu i Bushido Blade. A jakby jeszcze ekipa siakaś zrobiła FRANKO. To była ciesząca michę giera- "wąchaj, wąchaj"!

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich.

Jakie było moje zdziwienie gdy w artykule gro wróć nie znalazłem przynajmniej jednej pozycji, która w pełni zasługuje na wzmiankę( osobiście na 1szym miejscu). Gdyby Star nie żył na pewno przewrócił się w grobie.

Proszę mi racjonalnie wytłumaczyć jakim cudem nie wzieliście pod uwagę Final Fantasy Tactics?! Zostałem osobiście dotknięty i w mig musiałem swoje 3 grosze wtrącić. Zapisałem się na forum i oto słowo niosę.

Final Fantasy Tactics- gram w to na emulatorze od czasu do czasu i zastanawiam się dlaczego Square-enix nie zrobili sequela( te coś A2 b5 3c na nintendo się nie liczy). Wracam do tej gry ,bo żadna inna obecnie gra nie daje takich możliwości rozwoju postaci do dziś dzień. Tylko jedno mam na to wytłumaczenie. Tu przykleję się do opinii o Vagrant Story z artykułu "gro wróć" czyli lepiej żeby square nie spartolił gry doskonałej.

 

PS: UFO- enemy unknown. Nie udane próby wskrzeszenia największego hiciora z Amigi w poźniejszych latach, och...

 

W zasadzie braliśmy pod uwagę większość z tych gier, o których piszecie, ale pamiętajcie, że tytuły, które pojawiły się w artykule, zostały wytypowane na podstawie głosowania. Być może kolejność, lub brak pewnych tytułów moze Was dziwić, ale to ranking zg(red.)ów. Przemówiło ciało redakcyjne:) Nawet dla nas niektóre pozycje są zaskoczeniem (po podliczeniu głosów), ale to jest właśnie fajne w tego typu rankingach. Zachęcam do dyskusji na ten temat, bo sam jestem ciekawy Waszych typów.

 

A co do MGS i FF, to tak jak wspomniał Orson - te gry maja kontynuacje, bądź bardzo aktualne spin-offy (FF Crisis Core).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...