Skocz do zawartości

The Cursed Crusade


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiada się bardzo fajny tytuł. Gameplay przypomina mi troszkę ten z Demon Souls co oczywiście można tylko uznać za plus. Cieszy mnie również potwierdzona duża ilość rynsztunku i możliwość gry w co-opie oby tylko była opcja offline.

Jedno co również mi się podoba to brak podświetlania przeciwników.Od razu gra zyskuje więcej klimatu, gdy nie świeci ci się wróg jak dla jakiegoś ślepego idioty. W wielu grach ten patent występuje, jak choćby Assasin Creed i strasznie mnie to irytuje już nie mówiąc, że klimat się przez to gdzieś ulatnia.

Ogólnie to jestem miło zaskoczony może wyjdzie z tego tytułu jakiś porządny kawałek kodu, póki co jestem dobrej myśli.

 

 

no i fajnie by bylo gdyby nie do(pipi)ali jakichs kosmicznych komputerów jak w AC, wole gre ktora fabularnie jest 100% w sredniowieczu, a nie jakieś wirtualne rzeczywistosci

No to akurat mogliby sobie oszczędzić i raczej wątpię by coś takiego uświadczymy w Cursed Crusade. Ten animus i jego elementy pojawiające się w grze, skutecznie zniechęciły mnie do grania w ten tytuł, już o samej końcówce z

kosmitami nie wspominając

...

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Ubiegłeś mnie z tym trailerem.

Cóż prezentuje się to obiecująco. Grafika i design jest bardzo klimatyczna, a sam system walki zapowiada się świetnie.

Mam dziwne skojarzenia z Demon Souls, nie tylko jeśli chodzi o walkę ale także silnik gry, choć mogę się mylić. Troszkę szkoda, że nie obejdzie się bez nadprzyrodzonych sił, bo wolałbym realia bez takich "dodatków" no ale chyba nie można mieć wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jako fan historii strasznie ucieszyło mnie umieszczenie gry w realiach czwartej krucjaty, która to była bardzo ciekawym i wielowymiarowym eventem :) Mam tylko nadzieję, że od strony faktograficznej nie będzie wielkich baboli. W sumie Assassin's Creed mnie nigdzie nie podrażnił merytorycznie, choć oczywiście historii do matury to się póki co z gier nie ma co uczyć :P

 

Kibicuje tej grze. Mam nadzieje, że w istnym natłoku zbliżających się slasherów (Knights Contract, Demon's Forge, Dungeon Siege3, War in the North...) wybiję się ona ponad przeciętność.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

The Cursed Crusade co-op trailer:

 

Strasznie cieszy mnie split screen, zawsze preferuję ten rodzaj multi na konsolach i dobrze, że nie wszyscy zapomnieli, że takie coś istnieje. Tak poza tym to całkiem nieźle zapowiada się ten tryb.Animacja postaci jest świetna, oprawa graficzna też niezła oby tylko. Razi troszkę władowanie elementów fantastycznych do gry, no ale jakoś to przeboleję.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Jestem w trakcie przechodzenia i mam mieszane odczucia. Sam pomysl, animacje wykanczania wrogow, drzewka combosow dla kazdej z broni czy nawet bossowie sa w porzadku i zasluguja na uznanie. Gorzej jest niestety z wykonaniem, te same tekstury w kazdej planszy (ktore nota bene nie sa duze), bugi w rozgrywce i monotonia sprawiaja, ze gra traci w naszych oczach.

fabula to historia syna, ktory ze swym towarzyszem wyrusza wraz z krucjata na poszukiwanie ojca. Relacje miedzy glownymi bohaterami sa dobrze pokazane, z lekka dawka humoru, bez zbytniej megalomanii.

Na uznanie zasluguje warstwa historyczna, bo narator ciekawie opowiada o wydarzeniach tamtych czasow, choc niekiedy mozna sie pogubic w ich nadmiarze :)

Jeszcze jedna uwaga. W grze kierujemy poczynaniami Francuza i Hiszpana. O ile ten drugi ma w swoim jezyku nalecialosci hiszpanskie. o tyle Francuz posluguje sie piekna rodowita angielszczyzna, bez krzty francuskich akcentow. Cos chyba nie do konca OK?

Edytuje post jak gre przejde, bym moze dodam jeszcze cos od siebie.

 

No i przeszedlem. Nudna sie robi po jakims czasie. Wpadnij na plansze wybij co sie da i znajdz wyjscie z planszy. Kurde gra nie jest warta wiecej niz 40 PLN, naprawde.

Ech, w sumie zaluje, ze gralem, bo mam lepsze tytuly na polce :(Siegac tylko w akcie desperacji.

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...