Skocz do zawartości

Liga forumowa 4*


Rekomendowane odpowiedzi

No to zaczęło się...pociągnę ten wózek

Zanim ruszy moja strona możemy się chwile pobawić tutaj i zagrać szybki sezon.

 

Mam tylko pytanie jak wolicie grać...wybieramy sobie drużynę czy losujemy ?

Chodzi o to że ja jestem generalnei za losowaniem...zeby nikogo nei faworyzować że wczesniej ma prawo wyboru drużyny...no ale jak chcecie

 

Zapisujmy się tutaj podając :

PSN ID

GG

Preferowana drużyna 4*

 

jestem za grą na manualu...ale nie bede narzucać nic. Zostawie to waszemu sumieniu.

 

ilość drużyn w zależności od zainteresowania...powiedzmy że zapisy kończymy w piątek i zaczynamy grać.

 

teraz trocjhe zasad ogólnych :)

 

Zasady ogólne dotyczące rozgrywania meczów:

 

Długość meczu : 6 minut połowa

Szybkość meczu: normalna

Gramy nie używając żadnych forteli oraz niesportowych zagrań. Nie wykorzystujemy Bugów gry to znaczy ewidentnych błędów gry.

Zabrania się używania „nierealistycznych” formacji typu 6-0-4 itp. Na forum obowiązuje gra Fair Play oraz Joga Bonito w miarę możliwości i umiejętności :)

 

Ogólne zasady obowiązujące w turniejach:

 

Mile widziany jest opis meczu.

W prawidłowo wpisanym wyniku powinno się znaleźć:

a) Kolejka

b) Wyraźnie wskazany gospodarz(host) meczu. Gospodarza wpisujemy na pierwszym miejscu.

c) Grające drużyny wraz z Nickami graczy

d) Wynik meczu

e) Krótkie statystyki meczu typu : posiadanie piłki, strzały, strzały celne, kartki

f) Strzelcy bramek oraz minuty ich zdobycia

 

Np. Kolejka nr 2

(Nick gracza) Drużyna ?-? Drużyna (Nick gracza)

Bramki:

Drużyna1 – Piłkarz1 10’ 20’ , Piłkarz2 45+’ 67’

Drużyna2 – Piłkarz1 2’, Piłkarz2 89’

Posiadanie piłki ?%-?%

Strzały(celne) 4(4) – 8(2)

Wynik ma obowiązek wpisać gospodarz danego meczu chyba, że inaczej umówią się gracze. Jeśli wynik wpisuje gość należy wpisać „wynik wpisuje na zgodę gospodarza”.

 

Przerywanie meczu:

 

Rozłączenie może mieć różne podłoże. Często bywa to w skutek przyczyn od nas niezależnych takich jak przerwa w dostawie Internetu, wywalone korki lub zacięcie gry. W takich sytuacjach możemy dograć mecz. Jeśli powody rozłączenia są inne należy zakomunikować to przeciwnikowi i podać najszybszy termin dogrania meczu do końca (np. nagła potrzeba wyjścia z domu, powody rodzinne itp.)

Składy obu drużyn nie mogą się różnić od tych przed rozłączeniem.

 

Jeżeli dogrywamy mecz, a przed rozłączeniem był inny wynik niż 0-0 oraz pojawiły się kary indywidualne dla zawodników, gracze są zobowiązani zaraz po wznowieniu gry do przywrócenia wyniku ze stanu przed rozłączeniem np. Rozłączenie nastąpiło przy stanie 2-1 --> to jeden gracz musi sobie strzelić dwa samobóje lub pozwolić graczowi strzelić dwie bramki, a drugi analogicznie jedną bramkę.

 

UWAGA --> Ważne jest aby bramki strzelane były w tej samej kolejności co przed rozłączeniem. Strzelcy bramek powinni być zapamiętani ze stanu przed rozłączeniem.

 

Czerwona kartka:

Jeżeli któryś z graczy dostał czerwoną kartkę jest on zobowiązany do popełnienia faulu na czerwoną kartkę by szansę ze stanu przed rozłączeniem były takie same. (najlepiej w środku boiska od tyłu) Mogą być to dwie żółte kartki.

 

Żółte kartki:

Jeżeli któryś zawodnik dostał przed rozłączeniem żółtą kartkę należy to zapamiętać (żeby nie było nie porozumień należy to zgłosić przed wznowieniem meczu na gg lub na forum) bo jeśli ten sam zawodnik dostanie żółtą kartkę w dogrywanym meczu oznacza to, że jest to już jego druga żółta kartka, a w konsekwencji czerwona. Gracz, któremu się to przytrafiło jest zobligowany do jak najszybszego sfaulowania tym zawodnikiem tak aby otrzymać czerwoną kartkę, na którą zasłużył.

 

To w której minucie mecz został przerwany zależy ile minut dogrywamy :

0-10 minut -> cały mecz

11-20 -> 80 minut

21-30 -> 75 minut

31-40 -> 60 minut

41-50 -> 50 minut

45-50 -> jedna połowa 45 minut

51-60 -> 40 minut

61-70 -> 30 minut

71-80 -> 20 minut

81-90 -> 10 minut

 

Czas liczymy od momentu gdy wynik oraz czerwone kartki będą przywrócone ze stanu przed rozłączeniem.

Jeśli zawodnik dostanie drugą żółtą kartkę należy zatrzymać czas aż do ponownego faulu (natychmiastowego) na kartkę czerwoną, która się należy.

Jeśli mija ostatnia minuta dogrywanego meczu nie przerywamy go. Pozwalamy dokończyć akcję graczowi który ma piłkę. Mecz może być przerwany dopiero gdy piłka wyjdzie na aut bramkowy lub piłka zostanie zabrana i przeprowadzona na połowę przeciwnika (można taką akcję dokończyć)

 

i najważniejsza zasada...MACIE SIE DOBRZE BAWIĆ GRĄ W LIDZE :)

 

1. Figlarz - Borussia Dortmund GG--> 7704895

2. Błazej_PL - Ajax Amsterdam - GG--> 13438901

3. BulaPL1988 - Lazio Rome GG --> 18482673

4. MacGyver_PL - Fenerbace Stambuł GG --> 2992354

5. Kaz_Pol - Fiorentina - GG--> 2619899

6. Filip9_PL - VfB Stuttgart - GG --> 9312451

7.ProEvo666 – West Ham – gg ..> 2807393 8. Ciupak32 – Do wyboru - gg--> 643046 9.Wallerot_PL - Panathinaikos -----> 8686855

10.

Jestem za tym aby drużyny się nie powtarzały :)

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Imo zasady z przerwanym meczem są bezsensowne. Albo się dogadujemy, że gramy od nowa mecz albo jeśli jedna strona się nie zgodzi, to walkower (oczywiście tylko wtedy kiedy ktoś zawinił przy rozłączeniu). Jeśli to ma być liga FAIR PLAY, to nie powinno być problemu z ponownym rozegraniem meczu. W końcu nie gramy o złote majtki. Te zasady, że trzeba sobie strzelać samobóje czy faulować na czerwoną kartkę są bezsensowne wg. mnie.

 

Co do wyboru drużyn - jestem za samodzielnym wybieraniem. Każdą drużyną się inaczej gra i lepiej sobie grać tą, którą się wcześniej ćwiczyło. Dla mnie jest różnica czy gram Schalke04 czy BVB. Z drugiej strony - niektóre 4-gwiazdkowe drużyny mają o wiele lepsze statsy niż inne 4-gwiazdkowe (taki Villareal jest mocny) i potem może dochodzić do sporów o drużyny.

 

Jeśli chodzi o asysta/manual, to jestem za tym, żeby zrobić podział na ligę assist i ligę manual. Oczywiście jeśli się zbierze na tyle osób. Wg. mnie wystarczy nawet 10 osób, żeby móc takie coś zrobić. Jak będzie brakować ludzi, to można zwerbować z innych forów najwyżej. Ważne, żeby szanse były w miarę wyrównane. A granie na asyście przeciwko manualowi jest o wiele łatwiejsze niż manual vs manual. To taka moja luźna refleksja. Przemyślcie to.

 

To na razie tyle ode mnie. Czekam na rozwój wydarzeń!!!

Odnośnik do komentarza

ale co werderowi dali 4,5 gwiazdki? lol, balans fatalny , zaiste...

 

 

nie mówie o rzeczywistoscia a o statystykach w grze, o rzeczywistej wartosci zawodników

 

w Fifie pada mało goli - i chwała bogu-taka jest piłka. I mamy Liverpool z Torresem- kolo potrafi wiele w realnym futbolu. A to jest gra i jego umiejetnosci oddane są za pomocą kodu dlatego "dzieciak" potrafi "fartownie" przemknącw "kolizji" z obronca. To robi róznice. O arsenalu nie wspomne.

 

Dlatego 4 gwiazdki, innej rady nie ma :potter:

 

edit sorry za zamieszanie, musze zrezygnowac z udziału w lidze, długa historia, wam zycze miłej zabawy

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...