Jump to content

Shift 2: Unleashed


MaZZeo

Recommended Posts

EA zapowiedziało: Shift 2 Unleashed .

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZcsueNtFkBE

 

SHIFT 2 UNLEASHED napędzany jest przez zupełnie nowy silnik graficzny, dzięki któremu oprawa wizualna doczeka się znacznych usprawnień, umieszczając gracza w samym centrum akcji. Innowacyjny podgląd z kamery umieszczonej na kasku kierowcy umiejętnie odwzorowuje emocje płynące z jazdy z prędkością ponad 300 kilometrów na godzinę, pokonywanie odcinków nocną porą okaże się sporym wyzwaniem, a zabawę dodatkową utrudnią zmieniające się warunki na torze i zachowanie samochodów na przełomie całego wyścigu. SHIFT 2 UNLEASHED zaoferuje również udoskonaloną wersję modułu społecznościowego Need for Speed Autolog ? rewolucyjnego rozwiązania, które monitoruje poczynania graczy, porównuje ich wyniki i na tej podstawie przygotowuje wyzwania, zachęcając do pobijania rekordów ustanowionych przez znajomych. SHIFT 2 UNLEASHED przygotowywany jest przez wielokrotnie nagradzaną firmę Slightly Mad Studios. Gra ukaże się na Xboksa 360®, PlayStation®3 oraz na komputery osobiste.

 

Premiera: wiosna 2011

 

X360_Shift2.jpg

Link to comment
  • Replies 9
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jak lałem na serię nfs tak shift dla mnie jest jedną z lepszych ściganek na obecną generację! Oby poprawili grafikę dodali parę furek oraz aby było więcej tras i na miesiąc znikam :) .

ps. i niech dadzą jakieś mocniejsze kawałki do jazdy :) (hardcore mile widziany a nie "biednego" jamala itp...)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Jest szansa na naprawdę dobrą grę. Cieszy mnie też odchodzenie od marki NFS, dzięki czemu fani nowszych wydań tej serii nie będą narzekać, że "za trudne i nudne", producent będzie mógł iść bardziej w realizm, nie przejmując się ludem, który może sobie wybrać NFS:HP, a fani wyścigów dostaną kolejną grę, którą po prostu trzeba ograć. Wszyscy zadowoleni.

Link to comment
  • 2 months later...

http://uk.ign.com/videos/2011/02/24/shift-2-unleashed-day-track-1?objectid=82478

 

http://uk.ign.com/videos/2011/02/24/shift-2-unleashed-day-track-2?objectid=82478

 

super to wygląda... martwi tylko 6 aut na torze, mam nadzieję że to tylko taki wyścig :confused: no i błagam niech zrobią w końcu sensowny model jazdy

Link to comment

Co do liczby aut na torze - na pewno będzie ich więcej, co widać np. w tym filmiku

http://uk.ign.com/videos/2011/01/26/shift-2-unleashed-career-mode-revealed?objectid=82478

 

Może być ciekawie, ale wkurza to, że tak szybko ekran robi się czarno-biały przy kolizjach. Mogli w inny sposób rozwiązać wrażenia z uderzenia - jakieś przygasanie, utrata ostrości, wstrząs, albo tego typu atrakcje byłyby lepsze. No i znowu kiepski wpływ uderzeń na samochód. Marzy mi się, żeby nawet po kilku dobrze trafionych obcierkach jazda była bardzo utrudniona. A po takich dzwonach, jak gość w pierwszym filmiku od Mazzeo, to już w ogóle fura mogłaby zamienić się w złom. Oczywiście z opcją wyłączenia, ale taki bajer by się przydał, z możliwością nieukończenia wyścigu włącznie. Kto ogląda prawdziwe wyścigi wie, jak sprawa wygląda.

Link to comment
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.