Skocz do zawartości

World Cyber Games 2011


FiL4

Szanse medalowe (Reach 4v4)  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Polska na WCG 2011 może zdobyć pierwszy konsolowy medal w historii?

    • Przegrają nawet z Kolumbią
    • Wyjdą z grupy, ale na medal nie mają szans
    • Przy dobrym losowaniu TOP 3 jest w zasięgu!


Rekomendowane odpowiedzi

Nikt mi nie powiedział w koncu dlaczego my nie mozemy miec szansy na wyjazd na WCG nawet jakbysmy mieli przegrac?

 

Bo nikt Ci w Polsce nie kupi 4 slotów jeżeli MS do tego nie dołoży :)

Ja wiem izi ale nie chodzi mi tu o kwestie pieniędzy, tylko dlaczego chłopaki z forum uważają, że nie zasługujemy na wyjazd tak jak inne kraje.

Odnośnik do komentarza

Czytam... i oczom nie wierzę :D

 

A ja Wam naprawdę życzę tego wyjazdu, myślę, że zweryfikowałby wiele rzeczy na polskiej scenie Halo.

 

Małe to to, cały czas hermetyczne, cały czas intrygi i spiski, cały czas dyskusje o niczym.

 

Problemem nie jest Reach, bo grało się w gorsze shity.

 

Problemem jest to, że od wielu lat ta scena jest pół-martwa, nie rozwijająca się, niszowa. Ta scena miała już czas się rozwinąć, jaka jest, taka zdechnie.

 

Ja trzymam za Was kciuki jeśli pojedziecie... ale przez obecny stan rzeczy nie wydaję mi się żeby ktokolwiek kto ma na to wpływ poważnie traktował Wasz wyjazd... i to zarówno finansowo jak i w jakikolwiek inny sposób ;)

Odnośnik do komentarza

Nikt mi nie powiedział w koncu dlaczego my nie mozemy miec szansy na wyjazd na WCG nawet jakbysmy mieli przegrac?

 

Bo nikt Ci w Polsce nie kupi 4 slotów jeżeli MS do tego nie dołoży :)

Ja wiem izi ale nie chodzi mi tu o kwestie pieniędzy, tylko dlaczego chłopaki z forum uważają, że nie zasługujemy na wyjazd tak jak inne kraje.

 

Jak najbardziej zaslugujecie, tak samo jak inne kraje. Sprawa jest tylko taka, ze jest jak juz jest z polskim Microsoftem, ktory jak juz wiemy ma byc glownym sponsorem takiego wyjazdu jezeli mialby sie odbyc. Microsoft nie ma kasy, zeby za to zaplacic a co dopiero pomyslec o takowym "zadluzeniu" by wyslac was, ktorzy nie sa pewniakiem na dobra reklame i topowe miejsce. I nie mowie tu o tym, ze nie macie szans bo macie, ale tu chodzi o pewnosc, prosta sprawa - Microsoft was wysyla i wie, ze tylko przy ogromnym pechu zajmiecie miejsce dalsze niz 2-3. Tu jest tylko ta kwestia, nic pozatym. I dlaczego np taka kurna Kolumbia moze pojechac nie dajac zadnej pewnosci i szans na medal? Bo to nie Polska gdzie mysli sie tylko o kasie i o tym, jak sie wiecej dorobic niczego nie ryzykujac. Mysle, ze wszyscy maja takie zdanie jak ja i to mieli na mysli piszac swoje posty.

 

Tak swoją drogą chłopaki już mniejsza z tym całym WCG i wszystkim' date=' znamy się nie od dziś i serio nie przypuszczałem (przypuszczaliśmy), że nikt ze sceny w nas już nie wierzy. Na prawdę smutno się robi jak się to czyta.[/quote']

 

Nieprawda, nikt nie mial tego na mysli. Nikt nie wierzy w polski microsoft i jego bezinteresowną hojność.

Edytowane przez Kerlo
Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o sam Microsoft chlopaki. Juz to przerabialismy. Chodzi tutaj o WCG Polska.

A ze WCG PL "nie ma kasy" to jedyne co to MS by musial wykladac (bedac sam w sobie "waszym sponsorem").

 

O WCG Polska nawet nie warto myslec jako o sponsorze, bo jest zapatrzony w CSa. Zostaje tylko Microsoft, który jedynie może wziąć z magazynu Fable III dla zwyciezcow bo nie maja kasy.

Odnośnik do komentarza

No, ale mowie Ci, ze nie mozna krzyczec na MS, ze jest zly itp. Cala wine ponosi WCG Polska. Myslisz, ze np taki Riot Games od League of Legends, ktore jest/bylo na WCG by oplacalo wyjazdy graczy z polski kiedykolwiek? Oczywiscie, ze nie.

Jesli MS by wyslal (az czteroosobowa zaloge) ludzi na Halo Reach to bylby naprawde chojny i bezinteresowny - ale zycie jest inne. Nie mozna oczekiwac od MS i na nich psioczyc. I tak jest o niebo lepiej niz pare lat temu - macie LL z nagrodami za 6k? macie, XFD? Macie... . Ta firma ma budzet ustalany na jesieni na kolejny rok - maja sie w nim zmiescic.

Od razu chce powiedziec, ze to nie tylko kwestia transportu, ale i "wybranych przez WCG" miejsc gdzie macie nocowac, wpisowych i innych bzdetow, o ktorych nigdy sie nie mowi (bo sa na zapleczu).

Odnośnik do komentarza

No, ale mowie Ci, ze nie mozna krzyczec na MS, ze jest zly itp. Cala wine ponosi WCG Polska. Myslisz, ze np taki Riot Games od League of Legends, ktore jest/bylo na WCG by oplacalo wyjazdy graczy z polski kiedykolwiek? Oczywiscie, ze nie.

Jesli MS by wyslal (az czteroosobowa zaloge) ludzi na Halo Reach to bylby naprawde chojny i bezinteresowny - ale zycie jest inne. Nie mozna oczekiwac od MS i na nich psioczyc. I tak jest o niebo lepiej niz pare lat temu - macie LL z nagrodami za 6k? macie, XFD? Macie... . Ta firma ma budzet ustalany na jesieni na kolejny rok - maja sie w nim zmiescic.

Od razu chce powiedziec, ze to nie tylko kwestia transportu, ale i "wybranych przez WCG" miejsc gdzie macie nocowac, wpisowych i innych bzdetow, o ktorych nigdy sie nie mowi (bo sa na zapleczu).

 

Co i tak wszystko sie sprowadza do tego, ze problem nie jest u PDT tylko u "władz".

Odnośnik do komentarza

Dam ci dobry przyklad....

Kontynuujemy naszą dyskusję na temat WCG. Tym razem głos zabiera Marcin Sieczkowski, menadżer D-Link PGS a jednocześnie osoba, która posiada spore doświadczenie w organizacji turniejów i wyjazdów graczy na zagraniczne zawody.

 

Kiedy PGS Gaming zostało poinformowane o kosztach związanych z wyjazdem zawodników na światowe finały do Niemiec?

 

Akurat D-Link PGS wiedziało o kosztach wcześniej (około 20 sierpnia), gdyż sami wysłaliśmy oficjalne zapytanie do WCG Polska i WCG światowego. Niestety z tego drugiego do dziś nie uzyskaliśmy odpowiedzi.

 

Według mnie informacja o ilości slotów opłacanych przez lokalnego organizatora na światowe finały powinna być podana przy starcie WCG Polska i widoczna cały czas, a zasady wysłania dodatkowych zawodników od początku sprecyzowane i określone kosztami. Osoba, która planowała harmonogram chyba zupełnie nie wzięła pod uwagę tego, że zespoły i zawodnicy muszą mieć czas na podjęcie decyzji i zaplanowanie budżetów, bądź próbowanie pozyskania nowych środków.

 

 

No właśnie, organizator zostawił graczom niecały tydzień na zebranie odpowiednich funduszy. Czy jest to wykonalne, zarówno z poziomu profesjonalnego zespołu jak i zawodników nie związanych kontraktami?

 

Wykonalne – być może, kwestia jak dużym nakładem sił i czy kosztem rezygnowania z innych projektów tylko dlatego, że komuś się nie spieszyło z ogłoszeniem informacji. Ludzie pracujący w esporcie robią to w ogromnej większości zdalnie i jako dodatkową pracę/hobby, wiec pozyskanie od sponsorów dodatkowych środków w tydzień graniczy z cudem.

zrodlo: http://msliwinski.wordpress.com/2010/01/20/marcin-sieczkowski-wcg-polska-nic-nie-oferuje-za-te-cene/ <- Polecam przeczytanie calego wywiadu, znajdziecie tam wszystkie informacje praktycznie! Moze jak to Filip przeczyasz to przestaniesz mi na PRV plakac :S.

 

Kolejna ciekawostka, to jeszcze jak sam za tym biegalem by wyslac jakos chlopakow... koszta byly przeszlo 10k na leb. I wez tu panie wykladaj bezinteresownie taka kase "by dac szanse jakims gosciom z cholera wie skad na gre na niszowym rynku, ktora CoD przebija sprzedaza i uzytkownikami online i jeszcze bez gwarantowanego top3".

 

Jedyne co chce powiedziec - nie psioczcie na MS.

Wiec w skrocie: PDT chce jechac na WCG? Niech szuka bogatego sponsora juz teraz - wiec czas jest, ale ostatni gwizdek.

 

Moze teraz zrozumiecie Mola czy moje posty w tej sprawie. Zycie jest okrutne, pora sie obudzic.

Osobiscie jakbym wygral w totka czy cos, to c.h,uj... bym was sam poslal i kibicowal (bez zalu jakbyscie z grupy nawet nie wyszli - ba chcialbym abyscie pokazali wszystkim, ze i top3 wbite i faka pokazali).

 

Rowniez nawet nie wytoczylem prawdziwej artylerii jeszcze, ale jakbym to zrobil to sporo osob by sie obrazilo na mnie (prawda boli), a tego nie chce.

Odnośnik do komentarza

Ja uważam ,że będzie tak samo jak chłopaki pojechali do stanów grać w h1 . Nie będe dalej komentował tego wyjazdu bo niechce by sie komuś przykro zrobiło mellow.gif dla wyliczowania polecam Dub Pistols - Cyclone <3,klasyk podpisuje sie pod Bieniem thumbsup.gif

Czyli jak? Skąd ty wiesz jak było jak pojechaliśmy do stanów? O_o

 

ważne że wiem i tyle . Nie musze ci sie tłumaczyć rolleyes.gif

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Do Flahy i Fila, niech wam się nie robi smutno, że nikt w Was nie wierzy, że nikt wam nie życzy, bo to nieprawda.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania, hejtingu w swoich postach, nie uprawiałem - a prawda, cóż... boli.

 

Secundo... Raptor myślę, w skrócie powtórzył to nad czym się wcześniej rozwodziłem... kasa, kasa, kasa, jeszcze raz kasa... no i wasze "lenistwo"... bo do Niemiec chociażby pojechać można. Macie już 20+ lat, dalej wierzycie w świętego Mikołaja? Nic za darmo. Może zamiast marzyć o WCG, PDT i jakikolwiek team, który miałby grać na poziomie pojechałby na zagraniczny event?

 

Lex - Z tymi Stanami to nie do końca tragicznie, Bobek z Uznym wygrali np. mecz z Saiyanem i Nisticiem, aka czołówka światowa Halo1.

Flaha wygrał ze skillzem albo quakiem 1vs1 money match, a skillz/quake byli faworytami do wygrania 1vs1 (który nie odbył się z braku czasu), w 4vs4 nie osiągneli nic bo Fil się rozchorował i za niego grał dorzucony z sali Amerykanin, który ugrywał największe minusy.

Czyli chłopaki pokazali się z pozytywnych stron, pokazując więcej w pierwszym wyjeździe niż wielu pokazałoby we wszystkich eventach, które by rozegrali będąc w USA dłużej;]

 

 

PDT - I jeszcze sugestia, za wygrana kase z Liveleague pojedźcie na turniej do UK, Niemiec;P

Odnośnik do komentarza

Secundo... Raptor myślę, w skrócie powtórzył to nad czym się wcześniej rozwodziłem... kasa, kasa, kasa, jeszcze raz kasa... no i wasze "lenistwo"... bo do Niemiec chociażby pojechać można. Macie już 20+ lat, dalej wierzycie w świętego Mikołaja? Nic za darmo. Może zamiast marzyć o WCG, PDT i jakikolwiek team, który miałby grać na poziomie pojechałby na zagraniczny event?

Lenistwo, prywatne wojenki itp. sie klaniaja. Kto pamieta BenQ Team i inne...? Gdybyscie to pociagneli... sprawa by wygladala juz zupelnie inaczej - sorry, nie ma co sie nad soba uzalac i miec pretensji do np. MS jak wina ewidentnie lezy po waszej stronie. Mieliscie zaproszenia do dywizji... .

Odnośnik do komentarza

To i ja coś dorzucę...

Gdybym grał na Waszym poziomie (i nie mówię tu tylko o PDT bo jeszcze kilku chłopaków nieźle młóci i brakuje jedynie zgrania) to zrobiłbym co radzą - ruszył w Europę... Narobił wokół siebie szumu... Jak jest u nas sami widzicie. Bez złapania sponsora na nic nie możecie liczyć, a sponsora bez wyników nie będzie...

Wątpię żeby MS pokrył całą (o ile wogóle) kwotę wyjazdu - jak ktoś nie wie to Ms jest dla WCG klientem na którym ta druga firma zarabia...

Oczywiście z Barthem będziemy prosić o wyjazd, ale... W Ms zaszły ostatnio spore zmiany personalne - nikt z nas nie wie jak będzie się współpracować z nowymi ludźmi...

Wygrajcie to LL, i zainwestujcie kasę w zagraniczny turniej. W sumie to za 6k to możecie nawet w 3 teamy jechać... Na weekendowy wypad starczy spokojnie.

Tego wam życzę...

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza

 

 

Lex - Z tymi Stanami to nie do końca tragicznie, Bobek z Uznym wygrali np. mecz z Saiyanem i Nisticiem, aka czołówka światowa Halo1.

Flaha wygrał ze skillzem albo quakiem 1vs1 money match, a skillz/quake byli faworytami do wygrania 1vs1 (który nie odbył się z braku czasu), w 4vs4 nie osiągneli nic bo Fil się rozchorował i za niego grał dorzucony z sali Amerykanin, który ugrywał największe minusy.

Czyli chłopaki pokazali się z pozytywnych stron, pokazując więcej w pierwszym wyjeździe niż wielu pokazałoby we wszystkich eventach, które by rozegrali będąc w USA dłużej;]

 

 

 

Dla mnie wpie.rdol to wpi.erdol . sleep.gif

A i ...

Just Call me Story now

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Na WCG w Germanowku nie bylo kasy to na Chiny maja dac? watpie

 

Zreszta jak tak patrze na ta "nasza scene" to jest ona naprawde mizerna (chodzi mi o wielkosc), wczoraj byl link do turnieju Uncharted 2 (nawet nie wiedzialem ze tam jest multi) i najlepsze ze wiecej ludzi tam na turniej sie zglosilo niz na turnieje Halo :P

Odnośnik do komentarza

Na WCG w Germanowku nie bylo kasy to na Chiny maja dac? watpie

 

Zreszta jak tak patrze na ta "nasza scene" to jest ona naprawde mizerna (chodzi mi o wielkosc), wczoraj byl link do turnieju Uncharted 2 (nawet nie wiedzialem ze tam jest multi) i najlepsze ze wiecej ludzi tam na turniej sie zglosilo niz na turnieje Halo :P

 

no lol a co to za porównanie :D multi na PS3 jest darmowe to raz, dwa gra ma już rok więc sporo ludzi ją posiada, 3 taka casualowa gierka na dodatek w turnieju gra się deathmatcha

Odnośnik do komentarza

tak, tylko to jest gra ktora nawet nie mialem pojecia ze ma cos takiego jak tryb muliti.

to ze na ps3 net jest za free to tez nie ma zadnego znaczenia, bo 90% ludzi majacych dostep do netu i x360 ma Gold'a

dodam ze "scena halo" jest od 9 lat, a 9 lat temu Ci od Uncharted to gry z zakreconym lisem robili nie myslac nawet o multi :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...