Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Pagani Zonda R kosztuje 2.500.000 więc bardziej się opłaca dla pucharu, nic droższego nie znalazłam.

Vejrona nie ma na liście samochodów do kupienia ale jest nagrodą.

CCX niestety nie ma nawet na liście, tego mi najbardziej brakuje.

Sama gra jest dość dziwnie zbilansowana, ja to widzę tak, małe dziecko będzie umiało porobić niektóre wyścigi, ale niektóre to już jego tata specjalista. Gra jest i dla amatora i dla zawodowca.

 

W online nie miałam póki co zwolnień i problemów tylko chamstwo wśród graczy jest dość powszechne a ich inteligencja niska. Rzadko kiedy zdarzy się gracz kulturalny nie zasłaniający toru gdy jesteśmy wyraźnie szybsi i sygnalizujemy wyprzedzanie.

Odnośnik do komentarza

...Rzadko kiedy zdarzy się gracz kulturalny nie zasłaniający toru gdy jesteśmy wyraźnie szybsi i sygnalizujemy wyprzedzanie.

Kto normalny puszcza? przecież to są wyścigi jeśli masz wolniejsze auto to się blokuje lub opóznia hamowanie na maxa. To tak jak by pietrov puscił bez walki alonso w ostatnim wyścigu ;)

No w grze rzeczywiscie wrecz nie wypada nie blokowac, ale w F1 wyraznie szybszych musisz puszczac... Alonso nie byl w stanie sie do Pietrowa nawet zblizyc. Swoja droga niezla szopka z tymi uszkodzeniami - nikt nic nie wie, czeski film :] gdyby rzeczywiscie zniszczenia w arcade mode odblokowywalyby sie wraz z postepami w gt life, to bylby to najglupszy pomysl w historii gier wideo :/

Odnośnik do komentarza

level 20.

Teraz pozom ekstremalny ale jeszcze w zawodowym mi zostały 2 eventy bo kurczaki są strasznie trudne i nawet moje podrasowane bryki miejskie nie dają rady.

 

Kariera jest trochę źle skonstruowana.W porównaniu do wcześniejszych GT zdecydowanie zbyt szybko jesteśmy w stanie kupić super samochody.

 

Po drugie dziś osiągnąłem 15lvl i co za tym idzie odblokowała mi się przedostatnia grupa wyścigów. Zdziwiłem się,że tam dalej są eventy gdzie ścigamy się na torach max 5 okrążeń. Wobec tego po co zużycie opon, zużycie paliwa i zmienny cykl dnia na paru trasach ? Kiedy pojawią się eventy które to będą wykorzystywać?! Osiągnąłeś 20lvl więc masz odblokowaną ostatnią grupę - jest tam poprawa, są jakieś endurance wkońcu?

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Ficuś mam 20 level ale w ostatniej zakładce extremalnej jest tylko 1 event na poziomie 20 reszta , 21,22,23,24 i do nich nie mogę nawet zajrzeć.

Ale jak pisałem wcześniej mam 20 level ale nie zrobiłem jeszcze 2 eventów z poprzedniego zawodowego.

I np: Ja nie zrobiłem 1 eventa na 16 levelu i że mimo mam 20 lev to gra nie odblokuje mi ficzerów dopóki nie będę miał zaliczonych eventów z niższym levelem.

 

Zobrazuje inaczej, Miałem poziom 15 a nie miałem zniszczeń tylko dlatego że nie miałem 1 evetna zaliczonego na poziomie 6!! Kolega MaroS pożyczył mi swojego pic-upa zaliczyłem event na poziomie 6 i dopiero wtedy jak miałem wszystkie eventy z mniejszym levelem zaliczone odblokowały mi sie zniszczenia. Chore wiem ale cóż...

 

Pytanie do Masorz: Gdzie ci się brudził ten samochód w jakim trybie online/arcade/czy kariery. Jak kariery to czy masz może zaliczone eventy z wyścigów rajdowych i na jakim poziomie jesteś w licencjach ? A i jaki masz poziom w Spec B ?

 

Pytam się bo ja mam wydanie kolekcjonerskie eventy specjalne z gokardami,i top gear zaliczone na złoto i inne wyścigi na srebro i samochód dalej mi się nie brudzi :confused: Niech to poprawią w patchu, tak jak w lusterku nie pokazuje sie dym no (pipi) taki bajer to na pewno konsola by pociągnęła.

Edytowane przez polaki899
Odnośnik do komentarza

danielskii : ja dzis zaczalem grac w B-spec, zasypialem na kanapie, wiec dalem tylko komende na starcie wyprzedzania, pozniej rura i sobie jechal, a ja kima;) Dobre jak sie w miedzyczasie chce cos porobic, a gra "sama sie przechodzi"

 

Julita : ja nawet nie wiem jak grac online ,a tez bym chetnie pogral z kims. Jak wchodze w poczekalnie to jestem sam i cisza. W prologu jakos to bylo lepiej rozwiazane.

Odnośnik do komentarza

Zobrazuje inaczej, Miałem poziom 15 a nie miałem zniszczeń tylko dlatego że nie miałem 1 evetna zaliczonego na poziomie 6!! Kolega MaroS pożyczył mi swojego pic-upa zaliczyłem event na poziomie 6 i dopiero wtedy jak miałem wszystkie eventy z mniejszym levelem zaliczone odblokowały mi sie zniszczenia. Chore wiem ale cóż...

na serio Ci się odblokowały zniszczenia? mechaniczne,fizyczne? Miałeś komunikat?Jedziesz autem które masz od dawna i wcześniej jak uderzyłeś w bandę to nic nie było widać a teraz są deformacje?

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Zobrazuje inaczej, Miałem poziom 15 a nie miałem zniszczeń tylko dlatego że nie miałem 1 evetna zaliczonego na poziomie 6!! Kolega MaroS pożyczył mi swojego pic-upa zaliczyłem event na poziomie 6 i dopiero wtedy jak miałem wszystkie eventy z mniejszym levelem zaliczone odblokowały mi sie zniszczenia. Chore wiem ale cóż...

na serio Ci się odblokowały zniszczenia? mechaniczne,fizyczne? Miałeś komunikat?Jedziesz autem które masz od dawna i wcześniej jak uderzyłeś w bandę to nic nie było widać a teraz są deformacje?

Ficuś w tym fragmencie mi chodziło o to że jako takie wgniecenia, odpadający błotnik, odblokowują sie na poziomie 10 czyli wszystkie eventy z 2 pierwszych(nowicjusz i amator chyba) musisz miec na złoto. A ja mimo że miałem 15 level i już jeździłem w zakładce zawodowiec nie miałem zniszczeń bo nie zaliczyłem 1 eventa z picapami z zakładki amator.

Inaczej MOŻESZ mieć 40 level a jak nie masz zaliczonego pierwszego eventu na poziomie 0 to nie odblokuje Ci się nic :whistling:

Teraz jak jadę sobie Italią(premium) i w bandę to zderzak się poluzuje są zarysowania na MASCE lekkie(pierwsze zdjęcie w kąciku GT5 zdjęcia). Jak jade Veyronem(standard) i w bandę też ładnie się wygina przód i to widać.

Jak włączam tryb ARCADE(nowicjusz) i biorę MP4 w Madrycie i w bandę też maska sie LEKKO gniecie (mogę dać zdjęcia)

Mam nadzieje że daje wyczerpujące odpowiedzi :teehee:

 

squal2001:Head Tracking działa tylko w trybie arcade. Bo jak narazie nie uświadczyłem tej opcji w tybie kariery a online mało grałem.

Edytowane przez polaki899
Odnośnik do komentarza

Ja bylem na GT road show w gdansku. W sumie tylko specjalnie po to zeby w 3d zobaczyc, bo za 4 dni byla premiera wiec wiedzialem ze sie nagram w domu. Szalu nie ma, duzo dzieciakow, ciezko sie dopchac, ledwo siadziesz juz czujesz na plecach oddech tego co czeka na swoja kolej ;) A z 3d sie wyleczylem dzieki temu, pogralem z 20min, wstalem i bolaly mnie oczy jak przy dluzszej sesji z lcd. A i sam efekt jakos na mnie mega wrazenia nie wywolal. Bardziej mi sie podobal motorstorm 2 w 3d (moze kwestia tv, bo byl na samsungu, a gt oczywiscie wszystko na sony smigalo) Na road show byly 4 standy, kubelek, driving force pro (spodziewalem sie g25/27) plus okularki. Warto sie przejsc tylko zeby 3d sprawdzic :) Ja przynajmniej wiem ze nie spiesze sie do tej technologii.

Odnośnik do komentarza

Odnosnie zniszczen mam lvl 10 i na bank nie mam zrobionyc niektorych eventow. Jako ze teraz pracuje to puscilem B-Spec i moj matol jadacy Subaru (jest na 3 lvl) pare razy nie wyrobil na zakrecie i bankowo mialem zdeformoany przod lekko (nic nie dopadlo) dziwne to.

W sumie na co zwracac uwage przy wyborze kierowcy? Acha i czy te statystyki beda mu jakos rosly?

Odnośnik do komentarza

No to faktycznie, ale jak tylko pojawi sie w karierze to warto sie chyba tym zainteresowac ;)

 

http://www.facebook.com/GranTurismo5RoadShow

 

Wybiera sie ktos do Katowic? ;)

ja wpadne.

Nie wiem czemu tylko wydaje mi sie ze w Katowicach bedzie ciezko sie gdziekolwiek dostac...

event prawie miech po premierze. Wszystko bedzie ograne itp...

jaka trase tam jezdza?

trzeba bedzie zakupic gre i trenowac ;)

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

heh, wlasnie robilem AMG school, zeby odblokowac N-ringa (po zaliczeniu szkoly tylko starym 300SL nie odblokowuje sie <_<) i oto co udalo mi sie osignac:

 

5215060187_8b1d1eb72a.jpg5215652716_b5f58a7dce.jpg

5215653858_62749707cc.jpg

Juz myslalem, ze umoczylem (znow..) a tu IDEALNIE 1:22,000 :blink:... LOL :teehee:.. i nie ma za to zadnego Trophy (ale w sumie bylby to trophy nie do osiagniecia, jakbym chcial W ZYCIU bym tak nie zrobil ;))

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

heh, wlasnie robilem AMG school, zeby odblokowac N-ringa (po zaliczeniu szkoly tylko starym 300SL nie odblokowuje sie <_<) i oto co udalo mi sie osignac:

 

5215060187_8b1d1eb72a.jpg5215652716_b5f58a7dce.jpg

5215653858_62749707cc.jpg

Juz myslalem, ze umoczylem (znow..) a tu IDEALNIE 1:22,000 :blink:... LOL :teehee:.. i nie ma za to zadnego Trophy (ale w sumie bylby to trophy nie do osiagniecia, jakbym chcial W ZYCIU bym tak nie zrobil ;))

idealny timing :D

 

macie jakieś rady odnośnie jazdy w GT rally poziom średni?

Edytowane przez SiuSiu
Odnośnik do komentarza

praktycznie zaraz po odpaleniu gran turismo zacząłem zaliczać licencje, uwielbiam to, w gt4 wszystko zrobiłem na złoto, również w 5 części mam zamiar to zrobić:) jak na razie 4 pierwsze licencje są na złoto(wyjątek - slalom toyotą ft86) wyprzedzanie w rzymie ferrarką 512bb było świetne! jak na razie najwięcej problemów sprawiła mi S-ka Schumachera - robiłem ponad 100 podejść... najlepsze jest to że poza licencjami zrobiłem może 3-4 podstawowe wyścigi, do tego odblokowałem sporo dodatkowych eventów ale tak mnie licencje pochłonęły że musze je chyba zaliczyć do konca jako pierwsze. pozdro dla wykręcaczy czasów:) (btw. niefajnie że nie ma rankingów czasowych online...)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...