Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

dziwne - mi od premiery sieć w GT5 śmiga jak miło(tylko w 24 listopada czasem wywalało).

 

wiadomo już oficjalnie co ten dzisiejszy patch poprawia/zmienia?

 

http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-v1-02-update-available-for-download/

 

Swoją drogą zapowiedź Kazunoriego o tym, że GT5 będzie co tydzień otrzymywało jakiś update daje do myślenia... Czyżby GT5 było pierwszą grą, której nie wolno oceniać w wersji pudełkowej, bo za rok może być zupełnie inna? To nie fair w stosunku do ludzi, którzy internetu w konsoli nie posiadają, ale być może właśnie nastały czasu, gdy bez netu ani rusz :confused: Czyżby z takiego założenia wyszli twórcy? W takim razie powinni zaznaczyć na pudełku, że gra wymaga dostępu do sieci...

Odnośnik do komentarza

To nie fair w stosunku do ludzi, którzy internetu w konsoli nie posiadają, ale być może właśnie nastały czasu, gdy bez netu ani rusz :confused:

Mozna mowic ze cos takiego jest nie fair i zgadzam sie z tym, ale czasy gdzie bez netu ani rusz juz dawno sie zaczely. Kto dzisiaj nie ma internetu, ten w pewnym sensie jest uposledzony, bo jako zrodlo masowej informacji, jest skazany na telewizje, ktora klamie.

Odnośnik do komentarza

Dziwi mnie brak Subaru Impreza Rally Car z 99r. To było trzecie auto premium pokazane na PS3 (było w pierwszym demku GT HD, przed tym, które trafiło na PSN) a w pełnym GT5 go nie ma <_<

 

Poziom trudnosci jest trochę nierówny.. niektóre eventy są banalnie proste... inne są bardzo trudne. Bardzo wymagająca wydaje się szkoła AMG a na chwilę obecną nie wyobrażam sobie jak zrobić złoto w pierwszym (Alfa) i trzecim (Lambo) evencie Grand Tour....

Odnośnik do komentarza

No, ale to, że światowe fora grzmią, że kod sieciowy w GT5 jest z(pipi)any już nie napiszesz. Polyphony kleiło grę 5 lat, a teraz wydaje na szybko patche i łata wszystko. Najważniejsze jest to, że fizyka i model jazdy nadrabiają, aczkolwiek problemy z online sa niedopuszczalne.

Odnośnik do komentarza

Poziom trudnosci w grze jest naprawde nierowny, jak grafika. Banalne zadania przeplataja sie z b. trudnymi. Zrobic wszystkie wyzwania Mercedesa na N-ringu w klasycznym 300 SL Coupe '54 i AMG SLS '10 na złoto jest masakryczne. Srebro to góra, jaką udało mi się wycisnąć.

 

Polecam szczerze posiadaczom DFGT ustawienie oczywiscie na tryb jazdy Symulacyjny z FF na 10. Bez kontroli trakcji. ABS zostawiam ustawiony na 1, przydaje sie troche.

Odnośnik do komentarza

J.ebane gt:/ Nawet po patchu nie mogę nawiązać połączenia z serwerami. Nie wiem co jest u licha grane:/

Wylacz komputery i sciaganie , jak dalej nie mozesz sie polaczyc to masz za slabego neta, pozdrawiam

 

 

8MB UPC za słaby na Gt raczej nie jest. Pokombinuje z tym wyłączeniem kompa bo w sumie laptop cały czas chodzi. Może to również kwestia tego że do połączenie netowe z Ps3 jest bezprzewodowe.

Odnośnik do komentarza

Heh, z Nurburgring nie ma problemu, jest za to spory z online.

Nie dość że wywala mnie z każdego pokoju to na dodatek jest coś nie tak z zachowaniem się

pedałów (szczególnie przyspieszenia) Myślałam na początku, że coś nie tak z potencjometrem bo mam

tą słabszą wersje - ver.A, ale poza online wszystko jest dobrze. Efekt jest taki, że jeżdże jak ktoś kto gra

po raz pierwszy. Kompromitacja. Ktoś ma jakiś pomysł?

 

Edit:

to wygląda jak jakieś lagi. Wciskam gaz - nic się wielkiego nie dzieje więc wciskam trochę mocniej - wtedy gwałtowna reakcja i zazwyczaj obrót.

Ciekawe jest też to, że na ucho wszystko słychać płynnie i nawet powtórki i w opcji "widza" w trybie online nie da się tego zauważyć.

Sporadycznie zdarza się to też z hamulcem i jadę prosto lub hamuje mocniej niż potrzeba.

Edytowane przez nick__t
Odnośnik do komentarza

8MB UPC za słaby na Gt raczej nie jest. Pokombinuje z tym wyłączeniem kompa bo w sumie laptop cały czas chodzi. Może to również kwestia tego że do połączenie netowe z Ps3 jest bezprzewodowe.

 

Jak twoja chata jest na stadionie i PS3 stoi po drugiej stronie boiska to pewnie tak, wifi ma na to pewny wpływ. <_<

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Poziom trudnosci w grze jest naprawde nierowny, jak grafika. Banalne zadania przeplataja sie z b. trudnymi. Zrobic wszystkie wyzwania Mercedesa na N-ringu w klasycznym 300 SL Coupe '54 i AMG SLS '10 na złoto jest masakryczne. Srebro to góra, jaką udało mi się wycisnąć.

Starym 300 SL to akurat łatwizna. Amg SLS to inna bajka bo ma wielką moc i mnie rzuca, ale kiedyś to zmęczę

Odnośnik do komentarza

Dziwi mnie brak Subaru Impreza Rally Car z 99r. To było trzecie auto premium pokazane na PS3 (było w pierwszym demku GT HD, przed tym, które trafiło na PSN) a w pełnym GT5 go nie ma dry.gif

 

Poziom trudności jest trochę nierówny.. niektóre eventy są banalnie proste... inne są bardzo trudne. Bardzo wymagająca wydaje się szkoła AMG a na chwilę obecną nie wyobrażam sobie jak zrobić złoto w pierwszym (Alfa) i trzecim (Lambo) evencie Grand Tour....

 

 

 

Witam wszystkich. Piotor'a, Emeta ;) Qre i calą rzesze zadowolonych i wściekłych fanów serii gran turismo. Sam jestem w niewiadomym punkcie. Powinienem już wiedzieć czy gra mi się podoba czy nie. Jestem po platynach w Ferrari Challenge, Super Car Challenge, Shifcie i V8Superstars (<--no nie zupełnie ale się doczłapie) i nawet WipeOut HD więc jako tako wyścigi lubię :) Ale dopóki nie zagram na kierownicy, a ta przyjedzie w poniedziałek (G27) to się nie wypowiem na temat miodności jazdy, póki co zaliczam Licencje gdzie mogę na padzie na złoto.

 

 

 

 

Poruszę inny temat, mianowicie Trofea będą chyba trudne do zdobycia, jak popatrzę na konieczność posiadania 1000 aut, zwłaszcza wygranie wyścigu o 0.01 to zastanawiam się czy niektóre będą dziełem przypadku jak to 0,01 a inne sporego kawałka życia wyrwanego nam z rąk. Znając Japończyków i ich pogoń za perfekcją ciężko będzie zdobyć niektóre licencje na złoto, wygrać wyścigi eventy itp. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dziwi mnie brak Subaru Impreza Rally Car z 99r. To było trzecie auto premium pokazane na PS3 (było w pierwszym demku GT HD, przed tym, które trafiło na PSN) a w pełnym GT5 go nie ma dry.gif

 

Poziom trudności jest trochę nierówny.. niektóre eventy są banalnie proste... inne są bardzo trudne. Bardzo wymagająca wydaje się szkoła AMG a na chwilę obecną nie wyobrażam sobie jak zrobić złoto w pierwszym (Alfa) i trzecim (Lambo) evencie Grand Tour....

 

 

 

Witam wszystkich. Piotor'a, Emeta ;) Qre i calą rzesze zadowolonych i wściekłych fanów serii gran turismo. Sam jestem w niewiadomym punkcie. Powinienem już wiedzieć czy gra mi się podoba czy nie. Jestem po platynach w Ferrari Challenge, Super Car Challenge, Shifcie i V8Superstars (<--no nie zupełnie ale się doczłapie) i nawet WipeOut HD więc jako tako wyścigi lubię :) Ale dopóki nie zagram na kierownicy, a ta przyjedzie w poniedziałek (G27) to się nie wypowiem na temat miodności jazdy, póki co zaliczam Licencje gdzie mogę na padzie na złoto.

 

 

 

 

Poruszę inny temat, mianowicie Trofea będą chyba trudne do zdobycia, jak popatrzę na konieczność posiadania 1000 aut, zwłaszcza wygranie wyścigu o 0.01 to zastanawiam się czy niektóre będą dziełem przypadku jak to 0,01 a inne sporego kawałka życia wyrwanego nam z rąk. Znając Japończyków i ich pogoń za perfekcją ciężko będzie zdobyć niektóre licencje na złoto, wygrać wyścigi eventy itp. 

Mi 0,01 wpadło jako 2gie trofeum ;) pierwsze zadanie specjalne nascar.

Odnośnik do komentarza

Ogarnijcie się .Mówicie że grafika nie ważna liczy się miód? To po co wydawać 200 zł na GT5 i Ps3 + TV HD skoro można było grać w GT 4 na ps2. Idąc dalej tym tokiem myślenia to może warto było zostać przy amidze lub Commodore C-64?

Przecież gry z tamych czasów miały MEGA wielką grywalność i miód tylko grafia do dupy.

Bez jaj!

 

Gre robili kilka lat, ciągle zachwalali jaka to będzie genialna, codzienne filmiki od których już się chciało rzygać.

A teraz wydali grę po prostu nie skończoną. Co mi po jakiś pachach które kiedyś tam wyjdą skoro teraz bug na bugu. ŻENADA!

Nie kupiłem i nie kupię. NFS HP pokazał jak powinno się wydawać gry (wszystko działa tak jak powinno i żadne pache nie są potrzebne).

Odnośnik do komentarza

O kurcze a myślałem że trzeba będzie robić specjalne ustawki pod te trofeum. Tak jak Bling Brigade ale skoro wpadło tak łatwo to myślę że o inne martwić się będę mniej :)  Dzięki za poprawienie mi humoru :) Odstawiłem GT do poniedziałku bo stwierdziłem że nie ma sensu robić tych licencji po dwa razy, wole jednak zacząć grać na kierownicy. Moja ostatnia gra to był Shift gdzie całkiem nieźle zamiatałem, ale GT to zupełnie inna bajka tutaj widzę że trzeba będzie nauczyć się Chirurgicznej precyzji prowadzenia auta bo bez tego ani rusz. W Shift można było poprawiać zachowanie się samochodu nawet będąc w zakręcie, zupełnie jak auto WRC. a w GT nie ma przebacz .... nigdy nie było. 

 

 

 

 

/ Kufir Ale zauważ że Shift też miał bug na bugu więc jednak można sprawy łatać patchami, ja wole patche niż odwlekanie premiery, ta na szczęście jest już za nami  :) Liczę na to że japończycy będą częściej dodawać poprawki kierując się sugestiami graczy niż ludzie odpowiedzialni za serie NFS, zwłaszcza za poprzedniego. W Hot Pursuit nie grałem jeszcze, nawet nie wiem czy będę miało ochotę na te sztuczne ściganie i ucieczki. Już mnie to nie bawi. Wole pograć w F1 2010 i nowe WRC

 

 

Edytowane przez 2097
Odnośnik do komentarza

Nikomu nic nie wmawiam, chciałem ten produkt kupić ale na szczęście miałem okazję zagrać kilka wyścigów u kuzyna i niestety ale rozczarowanie moje i jego sięga nieba. Jeśli Wam takie kwiatuszki nie przeszkadzają , Wasza sprawa. Może jesteście bardzo mało wymagający i prawdopodobnie jakby ta grą nazywała się np. XXX a nie Gran Turismo 5 nawet bycie jej nie skończyli. Z drugiej strony jak się wyda 200 zł to ciężko się przyznać że zrobiło się interes "życia". Siak czy owak miłego grania i podziwiania kwiatuszków ;)

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

NFS HP jest nastawiony na multiplyer, gra sieciowa oferuje mnóstwo zabawy i do tego mamy wspaniały autolog, który jest prawdziwą mocą tej gry. Singiel w trybie uciekiniera i policjanta to też sporo zabawy. Nie będę podawać ile godzin czy też dni bo wszystko zależy od czasu jaki przeznaczamy na grę i od zdolności manaulanych. Kwiatków brak ;)

Odnośnik do komentarza

No cóż, my tu w to nasze GT5 będziemy z chłopakami ścigać się w trybie online w i turniejach w duelach 1 on 1 długo długo po tym jak twój NFS HP umrze śmiercią naturalną, jak umarł jego poprzednik Shift. To się nazywa dobrze zainwestowane 180 zł :)

 

Nie żebym chciał się tutaj z tobą o coś kłócić czy coś udowadniać jednak MaroS ma racje. Z każdej gry w którą grałem wyciągałem dużo frajdy, i obiektywnie patrząc żadna z nich nie przeżyła tyle ile żyć będzie GT5, nam właśnie oto chodzi, ulokować nasz czas w końcu w jednej dość dobrej grze. GT jest akurat taką dość dobrą grą, wydaje mi się że zdobycie platinum.pngw tej grze będzie większym achievement niż to zrobione w wipeout HD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...