Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Są wyścigi gdzie kierowca musi zjechać bo nie ma siły ale jedzie uparcie dalej aż opony albo benzyna są niemal zdarte czy bak pusty. Więc nawet bez siły jedzie dalej. Można ustawić pit strategy na 10% wówczas kierowca będzie zjeżdzał gdy zostanie jemu 10% siły. Ale tak jak pisałam jeśli Endurance 24h mozna jechać we 3 to można i we dwóch. Tsukuba 9 godzin czy Suzuka 172 okrążenia można jechać 4 ale można i we dwóch. Przejechałam juz wszystkie wyscigi nawet jeden 24 godzinny i naprawde nie zauwayżyłam w czym róznica gdy jadą wszyscy 4 czy tylko dwóch. Zarówno czas przejazdu jak i ilość Cr jest taka sama więc najlepiej mieć ich 3. Więcej nie potrzeba.

Edytowane przez Julita
Odnośnik do komentarza

A ile kilometrów macie już na liczniku? Na moim zegarku widnieje liczba 10 500 km a GT5 mam od 25.11

niecałe 10tys mam, z czego pewnie 1tys z b-spec (jeden kierowca - 8level)

 

dobry człowiek - Paradise69_PL - pożyczył mi auto do nascaru, dzięki :thumbsup:

 

To mój brat jak coś i ja grałem na jego koncie wczoraj Bumier, co wymienialiśmy sie autami :P

Ja na swoim nie gram bo nawet jeszcze 1 lvl'u nie wbiłem i gdyby miał zacząć wszystko od nowa to już odechciewa mi sie grac, a tak to mu pomagam :thumbsup:

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

Zauważył ktoś może, że podczas wyzwania NASCAR nie można już wyłączyć ASM'u? Wydaje mi się, że stało się to po updacie ostatnim bo gdy ja to jechałem jeszcze przed łatką to jestem pewny, że była taka możliwość a teraz gdy brat z tym walczył (właśnie zaliczył ostatni) nie mógł tego zrobić...

Aha a co do tego, że nie można przesyłać aut do innych (ktoś to wcześniej poruszył), którzy są offline to nieprawda. Właśnie z bratem to testowałem i działa. Wysłał mi gdy byłem offline, zalogowaliśmy się na mnie a tam czekały na mnie gifty :) Wszystko więc działa tak jak kiedyś. I nawet da się karty na auta przesyłać znajomym xD(nie wiem co Ural z Luckiem powypisywali w recenzji w PE że się nie da-w ogóle recenzja jest bogata w więcej takich "kfiatków" moim zdaniem)

Odnośnik do komentarza

Aha a co do tego, że nie można przesyłać aut do innych (ktoś to wcześniej poruszył), którzy są offline to nieprawda. Właśnie z bratem to testowałem i działa. Wysłał mi gdy byłem offline, zalogowaliśmy się na mnie a tam czekały na mnie gifty :) Wszystko więc działa tak jak kiedyś. I nawet da się karty na auta przesyłać znajomym xD(nie wiem co Ural z Luckiem powypisywali w recenzji w PE że się nie da-w ogóle recenzja jest bogata w więcej takich "kfiatków" moim zdaniem)

ja nie moglem :/ naprawde prubowalem i w ogole nie mialem opcji dla osob poza siecia[offline].

dzis sprobuje ponownie, byc moze czegos nie robie?

p.s

ciesze sie, ze sie myle :D

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

jeden nie wystarczy?

Jesli w wyscigu ma brac udzial 4 kierowcow to mozna wybrac tylko dwoch. Ale jednego trzeba wymaksowac do konca paska kariery. Im wiecej ich jezdzi w wyscigach tym ten pasek wolniej sie uzupelnia, wiec nie warto wszystkich szkolic mozna tylko jednego.

 

Kilometry zlicza za A i B spec wiec one sie sumują.

ale czy przypadkiem, taki nieszkolony kierowca nie bedzie nas narazal na straty?

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Najnizszy level jakimś Lancerem Evo 4 albo nawet 3, juz nie pamietam. Wyższy Imprezą WRC 299 hp a najwyzszy też Lancią S4 i dziwie się że masz problemu. Trik polega na tym aby na asfalcie się nie śpieszyć. Aby jechać szybko jedz powoli, nie ma co szaleć wchodząc w zakręty bokiem można spokojnie mieć 10 sekund przewagi na każdym odcinku.

 

Ja mało gram w A-Spec chociaż jestem na 25 levelu, ale w B został mi jeden 24H na Nordschleife, wszystko inne wygrane na Złoto, mój B kierowca nie sprawiał mi problemów, pasek mam zapełniony prawie do 80% dużo dostaje się za Endurance ale te ostatnie dwa wyścigi gdzie jedzie maksymalnie 3 kierowców. Co jest dziwne że w poprzednich może jechać aż 4 a wszystkich jest 6. Po co to jest to ja nie rozumiem, ale japońskiego też nikt nie rozumie :)

Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz

Ja delta s4 rally car po full tuningu, miekkie opony wyścigowe, balans hamulców 7-4, skrzynie ustawiałem w zależności od wygenerowanej trasy,.

Tuningu w zasadzie się nie da zrobić, chyba tylko rozpórka i większe turbo są do kupienia. Co do opon, to wydaje mi się, że nie można było zmienić, ale może coś przeoczyłem. W każdym razie dzięki.

 

Jednak się dało, wygrałem bez problemu :). Mam 3,5 miliona na koncie, więc pojawia się pytanie: na co zbierać? Przydałaby się jakaś wyścigowa maszyna do tych trudniejszych wyścigów.

Edytowane przez Grzegosz
Odnośnik do komentarza

Jak ustawiliscie mini coopera w sezonowym? W zasadzie jade bezbkednie z zakretow nie wypadam, a nie koge wyrownanej walki nawiazac i dojerzdzam przy koncu:-(

 

kup sportowe zawieszenie. Daj furę trochę niżej i zrób twardsze nastawy. Kup usztywnienie za 20.000 w zakładce nadwozie i w pełni konfigurowalna skrzynie i ustaw ją tak na 180 km/h. To musisz sprawdzić, bo nie pamiętam ile miałem. Wyłącz też kontrolę trakcji. Te lekkie łuki musisz jechać na pełnym gazie i odważnie w tej szykanie na końcu okrążenia, żebyś tam dużo nie tracił.

Odnośnik do komentarza

Ja delta s4 rally car po full tuningu, miekkie opony wyścigowe, balans hamulców 7-4, skrzynie ustawiałem w zależności od wygenerowanej trasy,.

Tuningu w zasadzie się nie da zrobić, chyba tylko rozpórka i większe turbo są do kupienia. Co do opon, to wydaje mi się, że nie można było zmienić, ale może coś przeoczyłem. W każdym razie dzięki.

 

Jednak się dało, wygrałem bez problemu :). Mam 3,5 miliona na koncie, więc pojawia się pytanie: na co zbierać? Przydałaby się jakaś wyścigowa maszyna do tych trudniejszych wyścigów.

 

 

dozbieraj 1,5kk na FGT

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś ma kłopoty z wyścigami sezonowymi to niech włączy sobie wspomagacz "Skid Recovery Force" - po włączeniu tej opcji zadania stają się banalne. W zadaniu z Fiatem bez SRF pierwsze miejsce zdobyłem dopiero na ostatnim zakręcie 5 okrążenia. Dla testu przejechałem to jeszcze raz z włączonym SRF i tym razem też wyprzedziłem 1. auto na ostatnim zakręcie, tylko że 4-go okrążenia :) i całe 5 przejechałem już jako lider. To samo w zadaniu z Mini - po włączeniu SRF byłem pierwszy już na początku 5 okrążenia.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś ma kłopoty z wyścigami sezonowymi to niech włączy sobie wspomagacz "Skid Recovery Force" - po włączeniu tej opcji zadania stają się banalne. W zadaniu z Fiatem bez SRF pierwsze miejsce zdobyłem dopiero na ostatnim zakręcie 5 okrążenia. Dla testu przejechałem to jeszcze raz z włączonym SRF i tym razem też wyprzedziłem 1. auto na ostatnim zakręcie, tylko że 4-go okrążenia :) i całe 5 przejechałem już jako lider. To samo w zadaniu z Mini - po włączeniu SRF byłem pierwszy już na początku 5 okrążenia.

 

A gdzie w ogóle jest taka opcja... nie żebym potrzebował bo co to za fun z gry

Odnośnik do komentarza

Czy ma ktoś kolor silver chrome i chciałby go powielić?? Chętnie pomoge :). Zasada jest taka że wysyłający zapisuje stan gry. przenosi plik na drugie konto na konsoli potem wysyła mi ja przyjmuje on przenosi sobie wcześniej zapisany save z drugiego konta loguje się ja mu odsyłam i ma dwa kolory. Potem on znowu mi odsyła 1 kolor i tak można w nieskonczoność :) Tylko nie wiem, czy przy farbach można wysyłać więcej niż raz dziennie.

 

tak wygląda ten lakier. Obłęd :)

 

Mój odnośnik

Edytowane przez Markko
Odnośnik do komentarza

Jak ustawiliscie mini coopera w sezonowym? W zasadzie jade bezbkednie z zakretow nie wypadam, a nie koge wyrownanej walki nawiazac i dojerzdzam przy koncu:-(

 

kup sportowe zawieszenie. Daj furę trochę niżej i zrób twardsze nastawy. Kup usztywnienie za 20.000 w zakładce nadwozie i w pełni konfigurowalna skrzynie i ustaw ją tak na 180 km/h. To musisz sprawdzić, bo nie pamiętam ile miałem. Wyłącz też kontrolę trakcji. Te lekkie łuki musisz jechać na pełnym gazie i odważnie w tej szykanie na końcu okrążenia, żebyś tam dużo nie tracił.

Chyba jestem niepelnosprytny bo (pipi)a daje mi to wszystko, gora na 5 dojechalem. Na okrazenie jednego dwoch biore i tyle, brakuje mi mocy i nie daje rady ja (pipi)ie :-(( juz wszystkiego probowalem.

Odnośnik do komentarza

Za bardzo zamieszałeś z tymi farbami. Powinno być tak abyś niczego nie stracił

 

1. wychodzisz z gry i w XMB kopiujesz na pen drive save game z GT5

2. wchodzisz do gry i wysysłasz komuś farbę / samochód, pod żadnym pozorem niczego w tej chwili nie odbieraj od innych użytkowników.

3. natychmiast po wysłaniu samochodu / farby wychodzisz z gry z powrotem do XMB i z pen drive przegrywasz zapisany save game z powrotem do konsoli.

4. wchodzisz do gry i masz znow to co przed chwila wyslales.

5. dopiero teraz mozesz odebrac farby samochody od innych uzytkownikow niczego nie tracac, --- za kazdym razem trzeba kopiowac sejvy :/ męczące to jest. jak ktoś ma dwa konta może sobie po klonować samochody warte dużo pieniędzy, chociaż szybciej sie zarabia w Indy Race

 

A te wyscigi sezonowe to łatwizna jest. Inna sprawa zadania Time Trial, ale w wyscigach przynajmniej mozna zarobić pieniądze i Exp points.

Odnośnik do komentarza

jak ktoś ma dwa konta może sobie po klonować samochody warte dużo pieniędzy, chociaż szybciej sie zarabia w Indy Race.

dzis tak zrobilem przy zakupie autka z salonu :) skopiowalem, zakupilem i dopiescilem na maska, jak sie da, a nestapnie przeslalem na moje inne konto z ktorego przeslalem ponownie, uwczesnie ladujac save i tym sposobem mam to Masakrycznie drogie autko i wszystko, jak przez tranzakcja :P

ale ze mnie Zlotowa, co?

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...