Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Na prostej jeszcze daję radę ale na łukach odjeżdżają mi jak chcą a mnie ten idiotyczny ASM hamuje :verymad:

wylacz ABS - pomoze na bank.

________________________________

nie odswiezylem strony ^ ^ my bad.

 

p.s

szukam: Toyote MR-2 G Limited 95/94, najlepiej Biala :)

chce porownac moc, feelings z gry do realu, hii

 

 

szukalem na gieldzie, ale tam sa same nowe modele, ktore nie intersuja mnie

jesli ktos mi ja podaruje, odwdziecze sie tym samym, albo i lepiej.

a mam czym poszalec :P

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Przecież wystarczy wyłączyć ABS i po problemie, ASM się również wyłączy. Było to już chyba w tym temacie poruszane ;)

Faktycznie, zapomniałem o tym. Ktoś już pisał, że to pomaga. Dzięki za przypomnienie.

 

mevek jeśli szukasz tego konkretnego modelu to możesz przestać bo go nie ma na liście aut z GT w ogóle. Jest taka ale z 97 roku (i pewnie się niewiele różni od '95) ;)

http://www.gran-turismo.com/local/jp/data1/products/gt5/carlist_en.html

Odnośnik do komentarza

a-spec przez te idiotyczne braki ograniczen co do mocy aut w wyscigach jest ekstremalnie proste :) ,niewiem czym oni sie kierowali nie robiac takich ograniczen, ale dzieki temu przejscie a-spec jest na jedno kopyto :).co mnie osobiscie troche irytuje, bo jezeli chcemy zwiekszyc sobie poziom trudnosci to trzeba dobierac auta do aut przeciwnika, bo co to za radosc ,ja auto 900koni ,przeciwnicy o 400 mniej :)

Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz

Grzechoo jest kozak i nie ma się co w(pipi)iac, że chłopak ma skilla. Pamiętam mistrzostwa GT4 i czasy Grzechaa, które mnie gnoiły. Sam teraz prezentuje inny level, ale do niego mi daleko. Pozdrawiam

 

Orion to ze Grzechooo ma skila to tylko pogratulowac ale nie uwazasz ze pisanie ze wszystko jest banalne to troche wywyzszanie sie??? Dla Grzecha to banal a ktos inny nie moze dac rady. To troche.........hmmmmmm. Zreszta;)) Poprostu troche pokory;)

Nie wywyższam się, po prostu poziom trudności w poprzednich częściach GT był wyższy i tyle (przynajmniej jeśli chodzi o licencje). Niektóre zadania faktycznie przysporzyły mi nieco problemów, jednak były one natury technicznej - gram na 14-calowym telewizorku, stąd w takim wyścigu w Toskanii z serii Grand Tour było cholernie ciemno i musiałem jechać na czuja, podążając za światłami samochodów jadących przede mną. Mimo tego do czołówki światowej bardzo dużo mi brakuje.

 

Do Vettel challenge brakuje mi pięć poziomów, ale jestem pewien, że jest to do zrobienia na padzie. Na forum GTPlanet kilka osób pisało, że zdobyli złoto, właśnie grając na DS3.

Odnośnik do komentarza

Nie wywyższam się, po prostu poziom trudności w poprzednich częściach GT był wyższy i tyle (przynajmniej jeśli chodzi o licencje).

Powaznie? :o Sledzac komentarze jak trudno zaliczac eventy na zloto odnioslem wrazenie ze jest zncznie trudniej...wkoncu w poprzednich czesciach tez nie bylo zbyt trudno....rzeklbym ze bylo w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

a-spec przez te idiotyczne braki ograniczen co do mocy aut w wyscigach jest ekstremalnie proste :) ,niewiem czym oni sie kierowali nie robiac takich ograniczen, ale dzieki temu przejscie a-spec jest na jedno kopyto :).co mnie osobiscie troche irytuje, bo jezeli chcemy zwiekszyc sobie poziom trudnosci to trzeba dobierac auta do aut przeciwnika, bo co to za radosc ,ja auto 900koni ,przeciwnicy o 400 mniej :)

to jest największa wada gry, wszystko powinno być zorganizowana na zasadach tych sezonowych eventów, gdzie w niektórych eventach wyzwanie jest bardzo duże... już nawet w GT5p było pod względem wyzwania lepiej bo nawet jak jechaliśmy lepszym samochodem to musieliśmy w wielu eventach gonić przeciwników i często na pierwsze miejsce wychodziliśmy na ostatniej prostej przed metą...

 

tutaj jest słabo, powinni wszędzie dawać ograniczenia, bo inaczej faktycznie nie ma w większości eventów problemów z wygraniem. nawet w serii GT500 gdzie są 3 wyścigi i jechałem identycznym autem jak przeciwnicy (chociaż oczywiście mogłem sobie dowolnego Japończyka wziąć co jest kolejnym nieporozumieniem), to zjeżdżałem po drodze bo pit-stopu na zmianę opon żeby móc gonić (co i tak odrabiałem w 4 okrążenia)

Odnośnik do komentarza

Witam Wszystkich

To mój pierwszy post na tym forum, ale odwiedzam je codziennie ^_^

Z tego co przeczytałem wiele osób jest zaciekawionych wyzwaniem Sebastiana Vettela :)

Wielu z Was pewnie miało małe problemy np. ze zrobieniem licencji na złoto lub kursem AMG, ale nawet się nie spodziewacie jak trudne jest wyzwanie Vettela :)

Po czterech godzinach udało mi się zaliczyć wszystko na złoto:)

Ale było warto. Dostałem trzy typy X2010 (Model Carbonowy jest świetny) :)

Do zdobycia jest też ogromna ilość punktów doświadczenia (6mln)

 

PS. szacun dla podowiczów którzy zaliczyli to wyzwanie na złoto !! :good:

Edytowane przez GTPL_X-Mato
Odnośnik do komentarza

Witam Wszystkich

To mój pierwszy post na tym forum, ale odwiedzam je codziennie ^_^

Z tego co przeczytałem wiele osób jest zaciekawionych wyzwaniem Sebastiana Vettela :)

Wielu z Was pewnie miało małe problemy np. ze zrobieniem licencji na złoto lub kursem AMG, ale nawet się nie spodziewacie jak trudne jest wyzwanie Vettela :)

Po czterech godzinach udało mi się zaliczyć wszystko na złoto:)

Ale było warto. Dostałem trzy typy X2010 (Model Carbonowy jest świetny) :)

Do zdobycia jest też ogromna ilość punktów doświadczenia (6mln)

 

PS. szacun dla podowiczów którzy zaliczyli to wyzwanie na złoto !! :good:

 

 

Witam.

Skoro już zaliczyłeś na złoto, to może dasz jakieś wskazówki :D

Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz

@Grzesiek: 60 złotych licencji to już coś, ale powiedz mi czy zrobiłeś już całą akademię AMG na złoto :D?

Tak. Kilka razy musiałem powtarzać ostatni sektor starym Gullwingiem, potem trochę pomęczyłem się na suchym okrążeniu SLS-em (ostatecznie udało się zaliczyć czyste kółko z czasem 7:01, gdzie 7:05 potrzeba na złoto).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...