Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Gralem wlasnie w wyscig specjalny Top Gear, poziom drugi - samochodem Lotus Elise.

 

Nie za specjalnie lubie samochody z napedem MR (juz w poprzednich GT za nimi nie przepadalem), wiec wiedzialem ze beda problemy, ale nie spodziewalem sie, z bedzie to az takie trudne - samochod plywa po torze i prowadzi sie go jak po lodzie.

Oczywiscie komputer jedzie idealnie i jak po sznurku, mialem problemy z dojechaniem na piatej pozycji zeby zdobyc brazowy puchar.

 

Macie jakies rady do prowadzenia pojazdow MR ?

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Gralem wlasnie w wyscig specjalny Top Gear, poziom drugi - samochodem Lotus Elise.

 

Nie za specjalnie lubie samochody z napedem MR (juz w poprzednich GT za nimi nie przepadalem), wiec wiedzialem ze beda problemy, ale nie spodziewalem sie, z bedzie to az takie trudne - samochod plywa po torze i prowadzi sie go jak po lodzie.

Oczywiscie komputer jedzie idealnie i jak po sznurku, mialem problemy z dojechaniem na piatej pozycji zeby zdobyc brazowy puchar.

 

Macie jakies rady do prowadzenia pojazdow MR ?

to nie jest takie trudne, jak sie wydaje.

jedyne, co musisz zrobic to opanowac auto, by nie wypadac z zakretow, reszta sama przyjdzie.

nie trzeba nawet szybko jezdzic, wystarczy utrzymac sie na tracie i tyle.

ja zrobilem na padzie to i ty sobie poraadzisz :P

 

 

 

Sprzedaje GT5 więc pomyślałem, że rozdam wam autka.

Napisze tutaj tylko szybkie i przydatne fury:

Toyota 2010 Joey Logano #20 CAMRY (auto NASCAR) - 836km

jesli chodzi o mnie to Toyotke bym chcial, ale pewnie sie nie zalapie :/

tak tylko pisze, ze bym chcial, ale chciec nie znaczy miec :(

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

wiem że się powtarzam, [było już gdzieś na forum okolice 60 strony] ale za cholerę nie mogę znaleźć. Były ustawienia pod Corvette którą można wygrać Szybki jak wiatr. Podacie jeszcze raz. Jest jakaś stronka gdzie są ustawienia pod auta z gt5?

 

generalnie to zwiekszasz przelozenia skrzyni biegow na powiedzmy 420km/h

docisk aerodynamiczny takze zwiekszasz ,i to wystarcza na wygranie bez problemu

Odnośnik do komentarza

po 1. Nie hamować i skręcać na raz.

 

po 2. Nie wciskać gazu do deski.

 

po 3. Wyłączyć wspomagacze i zostawić ABS na 1.

Dzieki. :)

Wylaczylem TCS, ABS na 1, ale wlaczylem wychodzenie z poslizgu i to pomoglo. Dzieki tym ustawieniom samocod lepiej sie prowadzil i udalo mi sie dojechac na drugiej pozycji, jednak i tak trzeba delikatnie prowadzic.

 

 

to nie jest takie trudne, jak sie wydaje.

jedyne, co musisz zrobic to opanowac auto, by nie wypadac z zakretow, reszta sama przyjdzie.

nie trzeba nawet szybko jezdzic, wystarczy utrzymac sie na tracie i tyle.

ja zrobilem na padzie to i ty sobie poraadzisz :P

Poczatkowo bylo bardzo trudne, teraz po przestawieniu wspomagaczy udalo mi sie dojechac na 2 pozycji, ale pierwszej nie zdobede, to juz jest bardzo trudne.

 

 

Dzisiaj rano wlaczylem GT5 i pokazalo, ze mam jakis prezent - otworzylem zakladke prezenty, ale nic tam nie bylo, kliknalem odbierz, cos tam sie zaladowalo, wyskoczyl napis pobrano czy jakos tak.

Nie mam pojecia co to bylo, nie zauwazylem zebym cos dostal. W rejestrze nic nie jest napisane, nawet nie napisali mi wczorajszej wygranej w wyscigu specjalnym Top Gear - dziwna sprawa. Moj router od przedwczoraj jakos dziwnie zamula - jest net, ale chodzi bardzo powoli - moze to dlatego. <_<

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Kupiłem corvettę zr1, kupiłem wszystkie najlepsze części, dokonałem modyfikacji wyścigowej, po czym okazało się, że usunęło to wszystkie zakupione części. Kur.wa. Do tego ma jakieś (pipi) malowanie i lakier można zmienić tylko w przedniej części auta. :confused:

Ty głupku!!! :teehee: Trza było najpierw zrobić modyfikację wyścigową a potem tuningować :whistling:

Odnośnik do komentarza

Kupiłem corvettę zr1, kupiłem wszystkie najlepsze części, dokonałem modyfikacji wyścigowej, po czym okazało się, że usunęło to wszystkie zakupione części. Kur.wa. Do tego ma jakieś (pipi) malowanie i lakier można zmienić tylko w przedniej części auta. :confused:

Ty głupku!!! :teehee: Trza było najpierw zrobić modyfikację wyścigową a potem tuningować :whistling:

 

Sam tak zrobiłem "niestety" ale kij z tym :thumbsup: Stać mnie :teehee:

Odnośnik do komentarza

Kupiłem corvettę zr1, kupiłem wszystkie najlepsze części, dokonałem modyfikacji wyścigowej, po czym okazało się, że usunęło to wszystkie zakupione części. Kur.wa. Do tego ma jakieś (pipi) malowanie i lakier można zmienić tylko w przedniej części auta. :confused:

Ty głupku!!! :teehee: Trza było najpierw zrobić modyfikację wyścigową a potem tuningować :whistling:

 

Sam tak zrobiłem "niestety" ale kij z tym :thumbsup: Stać mnie :teehee:

 

 

ja popelnilem to samoo :)

ale i tak zamierzam jeszcze raz kupic z06 i je podkrecic bez opcji wyscigowej .

 

Ale nie musicie od nowa kupować tych części, poprostu w garażu zakładacie je od nowa, ja też tak zrobiłem i jak zrobiłem modyfikacje wyścigową, to moc sporo spadła, wystarczyło tylko spowrotem założyć zakupione części i mamy na max'a stuningowaną Corvette z wyścigowym malowaniem :P

 

 

dokladnie tak jest :).ale i tak musze sobie kupic z06 bez opcji wyscigowej ,bo jest cudowna i jezdzi naturalniej :)

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

Jakieś rady odnośnie zawodów sezonowych Toyotą Prius? Trochę ją stuningowałem ale za cholere to nie jeździ.

 

opony wyścigowe twarde wystarczą... ogólnie wiele zakrętów nie odpuszczaj gazu, wcześniej otwieraj też gaz bo auto musi jakby najpierw odpalić...

 

ogólnie to takie prędkości musisz mieć żeby spokojnie wygrać (opony wyścigowe twarde):

- pierwszy zakręt w prawo ok. 100km/h

- kolejny w lewo na pełnym gazie, w prawo też, potem ten w prawo przechodzi w lewo i potem znowu w dół w prawo - wszystko na pełnym gazie...

- dohamowanie do prawego przed tunelem i przejazd ok. 100km/h, z dojechaniem do prawej krawędzi (lub środka)

- lewy w tunel z prędkością ok. 60km/h

- potem pełny gaz do przedostatniego zakrętu, do którego lekko hamujesz ze 150 do jakiś 120km/h

 

no i pamiętaj o wczesnym odkręcaniu gazu...

 

 

tuning jaki zrobiłem to jakieś 130 koni i 2 poziomy redukcji wagi, LSD nie kupowałem (tylko te drobnostki typu koło zamachowe), zawieszenie też sportowe z niepełną regulacją...

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza

Nikt jeszcze nie wspomniał o tym, ze pojawiła się nowa partja Zawodów Sezonowych. Niestety tym razem są banalne bo jedynym ograniczeniem jest model samochodu. Liczę na to, że nowa porcja (być moze za tydzień - jak zakończą się te do 13.stycznia) będzie miała więcej ograniczeń.

Ogólnie to się chyba coś popsuło bo grałem wcześniejsze wyścigi sezonowe i tez nie ma ograniczeń.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie bo w GT5 grafika mi się wydaję nie taka jak powinna być samochody premium wyglądają nie za ładnie i trasy też.Można nastawić rozdzielczość jakąś w grze ? Mam Monitor Iiyama Pro lite E2607WS normalnie full hd.Może rozdzielczość w opcjach PS3 nie wiem.

Grafika wiem że jest nie równa ale u mnie na pewno jest coś nie tak,pomóżcie proszę!!!

0

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...