Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś porady na temat nascar na grand valley speedway w b-spec? Ciężko wygrać.

 

 

http://www.gamefaqs.com/boards/941103-gran-turismo-5/57490295

1) nakazuj wyprzedzac, jak w linku.

2)na samym poczatku przyspieszaj i wyprzedzaj do poty nie bedzie 1, a nastepnie zwolnij, bo bedzie wypadal.

3)to jest dosyc trudne, bo musisz sie utrzymac, za nimi na srednim tempie, a pod koniec wyprzedzac(tak ja uczynilem), badz sugerowac sie |2|.

4)dokladnie, jak |2|.

5 tu nie masz sie o co bac! na maxa do przodu i wyprzedzaj, az nie bedziesz pierwszy, potem z glowy.

 

sam korzystalem z tej pomocy.

chodz nie konieczne to jest, bo wystarczy wygrac 1,3,5 i masz puchar murowany.

reszta mozna zaliczyc z osobna.

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Ktoś może potwierdzić, czy prawdą jest otrzymanie Red Bull X2010 za zdobycie 35 lvl w B-Spec?

 

Tak to prawda! To jest Czwarty X1, który można zdobyć w grze, pomalowany jest tak samo jak model Sebastian Vettel, w zasadzie to jest ten sam X1, piątym jest ostatni model, który można kupić w sklepie po zdobyciu levelu 40 i wpłaceniu 20.000.000cr. A poprzednie trzy są do zdobycia w Vettel Challenge.

 

RedBull X1 2010 Sebastian Vettel za brąz, to taki niebieski w barwach redbull racing, za brąz.

RedBull X1 pomalowany na losowy kolor, przeważnie czarny ale zdarzają się też inne, za srebro.

RedBull X1 Prototype, Carbonowy najrzadszy model w bez farby za złoto.

roznia sie moca ?

 

Tak różnią się mocą, orion jak nie grał gre to (pipi) wie i niech sie nie udziela w temacie jak nie ma pojęcia. Najmocniejszy jest model podstawowy dwa pozostałe mają niższą taką samą moc, podobnie ten w sklepie

 

Masz chyba jakiś problem ze sobą. W grę grałem. Poza tym nie zabronisz mi się nigdzie wypowiadać.

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

ee tam, wystarczy wymienić gumy w połowie wyścigu i na świeżej mieszance łyknie wszystkich.

też w taki sposób wygrałem, ale jak widać niektórzy wolą sobie dodatkowo sprawę komplikować :P

niektorzy podazaja wlasnymi sciezkami, bez zbednych komplikacji, co niektorzy.

p.s

tam wcale nie trzeba zjezdazac do pit'u.

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

ee tam, wystarczy wymienić gumy w połowie wyścigu i na świeżej mieszance łyknie wszystkich.

też w taki sposób wygrałem, ale jak widać niektórzy wolą sobie dodatkowo sprawę komplikować :P

niektorzy podazaja wlasnymi sciezkami, bez zbednych komplikacji, co niektorzy.

p.s

tam wcale nie trzeba zjezdazac do pit'u.

zależy od lvl kierowcy ;p ja grałem na 2 więc mieli nizsz lvl od eventu.

Odnośnik do komentarza

Heyka macie gdzieś może ustawienia bolidu F1 odnośnie mistrzostw w A-Spec, chciałbym się za nie wziąć ale chętnie skorzystałbym przy tym z optymalnych ustawień.

 

Ja się do nich zabierałem chyba ze 3 tygodnie mając już wszystko inne oprócz endurance przejechane i powiem szczerze że to najgorsze wyścigi jakie jechałem w tej grze. Bolid prowadził sie beznadziejnie. nie mogłem sie kompletnie wjeździć. Monaco przegrałem na ostatnim zakręcie. Resztę wyścigów wygrałem, ale to była mordęga. Zmęczenie i zero przyjemności z jazdy. Pewno dało by się ustawić bolid lepiej, ale nie bardzo wiedziałem jak to zrobić.

 

znalazłem taki setup. Ja jeździłem na innym.

 

Front Downforce - 70

Rear Downforce - 90

Front Breaks - 4

Rear Breaks - 1

Front Ride Height - 5

Rear Ride Height - 5

Transmission/ Top Speed - 380 km/h (Monaco 340)

Spring Rate Front - 17.5

Spring Rate Rear - 17.5

Extension Dampers Front - 8

Extension Dampers Rear - 8

Compression Dampers Front - 6

Compression Dampers Rear - 6

Edytowane przez Markko
Odnośnik do komentarza

Front Downforce - 70

Rear Downforce - 90

Front Breaks - 4

Rear Breaks - 1

Front Ride Height - 5

Rear Ride Height - 5

Transmission/ Top Speed - 380 km/h (Monaco 340)

Spring Rate Front - 17.5

Spring Rate Rear - 17.5

Extension Dampers Front - 8

Extension Dampers Rear - 8

Compression Dampers Front - 6

Compression Dampers Rear - 6

 

Te ustawienia są dobre dla kierowcy w B-Spec, dla A polecam zwiększyć siłę hamowania z przodu i dostosować zbieżność kół do własnych potrzeb (kierownica-pad).

 

Sory za określenie, ale spier'dolili te wyścigi sezonowe... najlepszą chyba rzecz z tych aktualizacji.

Odnośnik do komentarza

Macie rację, ja też jestem wkur.... na maxa na te sezonówki.

A tak się cieszyłem , że nie było tak łatwo wygrać a tu nagle ograniczenia zdjęli.

 

Dam wam przykład totalnej głupoty tych zawodów.

Brat sobie kupił konsolę i GT5 i podczas gdy ja 20 lvl osiągnąłem po tygodniowym graniu po kilka godzin to on 20 poziom zaliczył po godzinie grania wygrywając w cuglach 3 wyścigi.

Paranoja co czasami programiści robią !

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

no właśnie to jest bez sensu. mogliby chociaż dać jakiś wysoki wymagany level żeby startować w wyścigu za połtorej bańki, a tak ktoś od znajomego dostaje C4 WRC i w 5 minut robi level i kasę jaką my robiliśmy przez pierwsze tygodnie...

 

i pomyśleć że ja od początku narzekałem na złe zbalansowanie gry i że za szybko postępuje kariera w której zbyt prędko mamy dostęp do super wozów...

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

te zawody sezonowe to teraz taki nabijacz expa i kaski , jak tryb a-spec.

jakby to było jak w a-spec to by było sensowne, ale wskaż mi zawody w a-spec w których w 5-10 minut zdobędziesz 120 tysięcy exp czy półtora miliona kredytów, w dodatku bez posiadania dwudziestego-któregośtam levelu... lipa po prostu, zero wyzwania i frajdy z wygrania... na prawdę brakuje mi w tych eventach satysfakcji jaką miałem po zdobyciu złota Mazdą RX-7 na Tsukubie...

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza

Serio? Juz ne ma ograniczej w Zawodach sezownowych, to jaki one maja sens? Od teraz wprowadzili czy tylko te najnowsze?

zdieli ograniczenia od poprzednich zawodow ktore doddali 6 stycznia bodajze. automatycznie zdieli we wszyskich tylko teraz juz i tak nie sa dostepne te co sie pojawily jeszcze w zeszlym roku. teraz jest tylko trasa i konkretny woz, reszta dowolna

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...