Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Heyka macie gdzieś może ustawienia bolidu F1 odnośnie mistrzostw w A-Spec, chciałbym się za nie wziąć ale chętnie skorzystałbym przy tym z optymalnych ustawień.

 

Ja się do nich zabierałem chyba ze 3 tygodnie mając już wszystko inne oprócz endurance przejechane i powiem szczerze że to najgorsze wyścigi jakie jechałem w tej grze. Bolid prowadził sie beznadziejnie. nie mogłem sie kompletnie wjeździć. Monaco przegrałem na ostatnim zakręcie. Resztę wyścigów wygrałem, ale to była mordęga. Zmęczenie i zero przyjemności z jazdy. Pewno dało by się ustawić bolid lepiej, ale nie bardzo wiedziałem jak to zrobić.

 

znalazłem taki setup. Ja jeździłem na innym.

 

Front Downforce - 70

Rear Downforce - 90

Front Breaks - 4

Rear Breaks - 1

Front Ride Height - 5

Rear Ride Height - 5

Transmission/ Top Speed - 380 km/h (Monaco 340)

Spring Rate Front - 17.5

Spring Rate Rear - 17.5

Extension Dampers Front - 8

Extension Dampers Rear - 8

Compression Dampers Front - 6

Compression Dampers Rear - 6

 

No właśnie przejechałem się jeden wyścig i od razu to wyłączyłem bo faktycznie jeździ się tu fatalnie dlatego prosiłem o jakieś sensowne ustawienia, sprawdzę jak się będzie jeździło na tych przesłanych przez ciebie....zobaczymy co będzie i thx

Odnośnik do komentarza

Miejmy nadzieję, że jednak powrócą do pierwotnych zasad.. Przynajmniej w co drugim zestawie zawodów.

chodz nie jestem ostrym wymiataczem GT, to i tak jestem, za przywroceniem, obaleniem aktualnego systemu rozrgywek sezonowych.

podobnie, jak wy czuje sie niefortunnie :/ byle dzieciak teraz moze ukonczyc zawody sezonowe, bez wiekszego wysilku.

IMO kwota oraz doswiadczenia powinny diametralnie spadac z kazdym kolejnym tuningiem ulatwajacym zwyciestwo.

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

A ja podtrzymuję swoje zdanie, że dobrze zrobili zdejmując ograniczenia.Nikt Was nie zmusza do tuningowania, a to że jakiś dzieciak je przejdzie, to co Wam to przeszkadza? I tak odpadnie np na Mistrzostwach formuły gran turismo, vettelu, czy loebie...

 

Kwestia wyboru - mi to nie przeszkadza, przynajmniej w wyscigu z wyprzedzaniem. :) W wyscigach na czas to juz inna sprawa.

Ja na przyklad wczoraj jechalem wlasnie kilka wyscigow z wyprzedzaniem z zawodow sezonowych normalnymi fabrycznymi samochodami, bez zadnego tuningu.

Nie dojezdzalem do mety jako pierwszy, ale co z tego jak i tak dostalem bardzo duzo kasy i EXP w jednym z nich (Nurburgring, VW Golf 5) za 5 miejsce dostalem 415k CR. i 48k EXP. :)

Odnośnik do komentarza
Nie dojezdzalem do mety jako pierwszy, ale co z tego jak i tak dostalem bardzo duzo kasy i EXP w jednym z nich (Nurburgring, VW Golf 5) za 5 miejsce dostalem 415k CR. i 48k EXP. :)
Naprawdę dużo jest za 1st, a już szczególnie gdy ktoś założy 16 kont na konsoli i sobie podaruje samochody. Ja grałem na jednym koncie i zarobiłem ponad 6 mln w 2 dni (w sumie ze 3-4 godz). Nie trzeba tuningować na maxa, wystarczą same najtańsze części (np.ecu, engine level 1 itp). Jak ktoś lubi wyzwania to może próbować gołym stockowcem (ja na to nie miałem czasu, "bonus race" zauważyłem też przed "close" 12.1.11), może się uda, szczególnie na trasach bez długich prostych. Ale co to za problem? Przecież GT5 jest to gra na zasadzie "kup dużo lepszy samochód i wygraj" - powrót do korzeni z GT1. Dlatego ja trybu-nudy A-Spec nie gram, za to w miarę ciekawa jest sekcja Special.
Odnośnik do komentarza

http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=161147 i tyle w temacie na temat zbierania kasy i expa. Znalazłem niezły komentarz: "So even in A Spec, you B Spec....."

 

 

Ja dziękuję za taką zabawę na dłuższą metę... kilkadziesiąt tysięcy okrążeń trza zrobić, żeby osiągnąć ten zakichany 40lvl. Najgorsze trofeum do zrobienia w grze.

 

 

selffix'd

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

Kilka słów o grze ode mnie. Julita lepiej nie czytajbuziak.gif. Momentami jak gram to myślę, że ta gra to nieporozumienie. Samochody standard, grafika jak z przed kilku lat (nawet w Shifcie lepsza grafa była xD). SI przeciwników to na razie jakaś żenada. Wyścigi z CPU wieją siusiakiem. Na prostych mogą ci odjechac na 100 metrów, a na wirażach prawie się zatrzymują. Na dodatek dzisiaj czytam o tym jak łatwo można kasę i expa trzepac.

Na plus oczywiście model jazdy, licencje, zawody specjalne i naprawdę trudna platyna.

 

Opinia może wydawac się mało przychylna, ale gra i tak daje mi mnóstwo radości. Z pewnością starczy na kilka miesięcy zabawy. Grę jednak robili przez bodajże 5 lat i obecna grafika + samochody standard nie powinny miec miejsca. Widziałem to porównanie toru Nurburgring i przyznaję, robi wrażenie, ale imo tylko na youtube.

Odnośnik do komentarza

http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=161147 i tyle w temacie na temat zbierania kasy i expa. Znalazłem niezły komentarz: "So even in A Spec, you B Spec....."

 

 

Ja dziękuję za taką zabawę na dłuższą metę... kilkadziesiąt tysięcy okrążeń trza zrobić, żeby osiągnąć ten zakichany 40lvl. Najgorsze trofeum do zrobienia w grze.

 

 

selffix'd

nic robić nie musisz tylko kilka gumek i zostawiasz czarnulkę w pracy :)

Odnośnik do komentarza

spoko spoko, pewnie wprowadzą niedługo eventy sezonowe w których każdy będzie mógł zdobyć milion exp za wygranie wyścigu - oczywiście wyścig będzie bez żadnych ograniczeń itp.

i sparawa zalatwiona.

trzeba bedzie tylko poczekac na nowe zadania seznowe rozbijajac inne platynt.

gorzej niestety mamy z B-Spec, bez bonusow :/

bez pospiechu.

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Jak to jest z torami kartingowymi ?

Wczoraj zalozylem gre online i chcialem pojezdzic na torach przeznaczonych dla gokartow, ale nie moglem ich znalezc na liscie tras. Chodzi o tory, ktore sa w zawodach specjalnych gokartow. :)

 

Swoja droga to szkoda ze w grze nie ma toru Piazza Del Campo, z tego co czytalem to zostal usuniety ze wzgledu na protest zarzadu tego wloskiego miasta, pewnie tor jest w finalnej wersji gry na plycie, ale zablokowany - fajnie gdyby go odblokowali/dodali.

Mogli dac ten tor i jedynie usunac flagi, o ktorych wykorzystanie spieral sie zarzat miasta.

 

Link do artykulu:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,8284077,Obroncy_Palio_wstrzymaja_premiere_Gran_Turismo_5_.html

 

Darmowa reklama dla miasta, avjego wladze jeszcze narzekaja.... co za ludzie, przez nich nie mamy fajnego toru. <_<

Edytowane przez saptis
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Nie dojezdzalem do mety jako pierwszy, ale co z tego jak i tak dostalem bardzo duzo kasy i EXP w jednym z nich (Nurburgring, VW Golf 5) za 5 miejsce dostalem 415k CR. i 48k EXP. :)
Naprawdę dużo jest za 1st, a już szczególnie gdy ktoś założy 16 kont na konsoli i sobie podaruje samochody. Ja grałem na jednym koncie i zarobiłem ponad 6 mln w 2 dni (w sumie ze 3-4 godz). Nie trzeba tuningować na maxa, wystarczą same najtańsze części (np.ecu, engine level 1 itp). Jak ktoś lubi wyzwania to może próbować gołym stockowcem (ja na to nie miałem czasu, "bonus race" zauważyłem też przed "close" 12.1.11), może się uda, szczególnie na trasach bez długich prostych. Ale co to za problem? Przecież GT5 jest to gra na zasadzie "kup dużo lepszy samochód i wygraj" - powrót do korzeni z GT1. Dlatego ja trybu-nudy A-Spec nie gram, za to w miarę ciekawa jest sekcja Special.

 

Możesz wyjaśnić co daje założenie 16 kont i darowanie aut na jedno konto ?

Odnośnik do komentarza

hajs

sam tak robilem, by zachowac sianko na jakas lepsza furke, przez przesylanie zakupionego Autka na inne konto i spowrotem, ale do tego wystarcza 2 konta + Paluch, badz 3 konta(jesli nie posiadasz Palucha).

nie rozumiem wiekszej ilosci kont?

no chyba ze chcesz przeslac wiecej niz jedno autko dzinnie.

 

 

 

b spec na wyzszych lvl to jakiś poroniony pomysł, wiecie ile daje % paska le mans 24h na 36 lvl, około 45%!! k^&^&%

a w jaki sposob ukonczyles zawody 24h ?

ja bede lecial jednym kierowca, tak jak to robie aktualnie.

za kazdym razem jade tym samym, mimo wyboru pozostalych 3,4 czy 5.

myslicie, ze kierowca wciaz nabywa doswiadczenia, mimo braku sil fiycznych, jak i psychicznych?

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...