Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Bumier, ja nie piłem bezpośrednio do Ciebie, tylko do programistów jeśli to rzeczywiście jest prawda.

Po cholere mi jakieś przenikanie, bo komp uznał , że za późno hamuje ? Sam pomyśl , że to niedorzeczne !

Tak samo dublowani ! Na krótkich torach to właśnie dublowani mają być przeszkodą dla liderów, a tak to nigdy ich nie dojdę, jeśli coś zapierdzielę na początku wyścigu.

A już ze zjazdem z pobocza, dla bezpieczeństwa staję się duchem ? A co to skoki narciarskie ? To kur... wyścigi a nie kulig dla dzieci i wypadanie z trasy się zdarza.

Real Driving Sim... w koziej dupy !

Ja nie chcę żadnych duchów na trasie !

Po to jest opcja wywalania debili z gry, żeby eliminować ich z pokoju jak nieczysto jeżdzą, ale na co te duchy ?

 

A co do tej powtórki to ja tego nie nagrałem , a chodziło o to , że można było podrasowaną furą jechać i nikt Ci tego nie udowodnił, dlatego też next eliminacje odpuściłem całkowicie!

 

Pozdro !

Odnośnik do komentarza

Żeby pasek kierowcy, który był utworzony jako pierwszy (czyt. main) się zapełnił, trzeba przejechać 500 faktycznych wyścigów. Pozostałym kierowcom pasek ten napełnia się znacznie szybciej i jest to chyba proporcjonalne w zależności od tego, który jest to driver z kolei. Mój obecnie ma 280 wyścigów i ponad połowę paska (lvl 39 i trochę).

Odnośnik do komentarza

A co do tej powtórki to ja tego nie nagrałem , a chodziło o to , że można było podrasowaną furą jechać i nikt Ci tego nie udowodnił, dlatego też next eliminacje odpuściłem całkowicie!

Pozdro !

czyli jechałeś podrasowaną furą ? LOL to złamałeś główna zasadę kwalifikacji u SUMO, spodziewałem sie wszystkiego ale nie tego....

nie mam więcej pytań :blink: (z mojej strony koniec tematu)

Odnośnik do komentarza

Zacząłem w końcu event z red bullem. Pierwsze wrażenia - trudne w c-h-u-j, auto prowadzi się beznadziejnie. Trudno wyczuć odpowiedni moment do skrętu i ogólnie jego ostrość, ale to pewnie kwestia wprawy. Nawet po brąz szykuje się ciężka przeprawa.

I X2010 pojawił się w sklepie na 30 levelu, nie na 35, jak chyba w temacie się pojawiło.

Odnośnik do komentarza

Żeby pasek kierowcy, który był utworzony jako pierwszy (czyt. main) się zapełnił, trzeba przejechać 500 faktycznych wyścigów. Pozostałym kierowcom pasek ten napełnia się znacznie szybciej i jest to chyba proporcjonalne w zależności od tego, który jest to driver z kolei. Mój obecnie ma 280 wyścigów i ponad połowę paska (lvl 39 i trochę).

niezupelnie..

mam info. od kumpla, ale czy dziala sprawdze nad ranem - endurance on :/

w tedy odpowiem.

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Witam! :)

 

Już niedługo aby grać w Gran Turismo 5 nie będziemy musieli być nawet w pobliżu PlayStation 3. Kazunori Yamauchi, twórca gry, poinformował bowiem, że nowa usługa - Gran Turismo Anywhere - wystartuje już na początku lutego.

 

GT Anywhere pozwoli nam na kierowanie naszym zespołem i branie udziału w wyścigach kategorii B-spec. Wszystko czego będziemy potrzebować do sterowania grą to przeglądarka internetowa w komputerze. Planuje się także umożliwić komunikację poprzez telefon komórkowy.

 

Żeby jednak grać w ten sposób w Gran Turismo 5, to nasza konsola wraz z włączoną grą, będzie musiała pozostać przez cały czas uruchomiona. Mimo, że polecenia wydawać będziemy zdalnie, to ich realizacją zajmie się już samo PlayStation 3.

 

Źródło : http://gry.wp.pl/wiadomosci/gran-turismo-anywhere-wystartuje-na-poczatku-lutego,49706,1.html

 

Czyżby problem z B-spec i zdobyciem 40 Lv w taki właśnie sposób byłby rozwiązany? :)

Odnośnik do komentarza

Czy tak wygląda ta ramka na tablicę dołączana do pre-orderów? Dzisiaj tą wylicytowałem na Allegro, ale nie wiem, czy to oryginał, bo od podróbek się roi. Jak ocenilibyście jakośc wykonania tych napisów?

 

http://img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/14/04/33/20/1404332088

Edytowane przez Q-Jot
Odnośnik do komentarza

Czy tak wygląda ta ramka na tablicę dołączana do pre-orderów? Dzisiaj tą wylicytowałem na Allegro, ale nie wiem, czy to oryginał, bo od podróbek się roi. Jak ocenilibyście jakośc wykonania tych napisów?

 

http://img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/14/04/33/20/1404332088

 

Dokładnie tak wygląda. Kupiłeś jedną, czy dwie, bo z grą dostaje sie na przód i tył auta ;)

Odnośnik do komentarza

Czy tak wygląda ta ramka na tablicę dołączana do pre-orderów? Dzisiaj tą wylicytowałem na Allegro, ale nie wiem, czy to oryginał, bo od podróbek się roi. Jak ocenilibyście jakośc wykonania tych napisów?

 

http://img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/14/04/33/20/1404332088

 

Dokładnie tak wygląda. Kupiłeś jedną, czy dwie, bo z grą dostaje sie na przód i tył auta ;)

Dobre pytanie. Nie wiem :confused: Nie pomyślałem, że ktoś może sprzedawać jedną, tylko komplet, ale na zdjęciu jest tylko jedna. Napisałem maila do sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza

Wasze teorie odnośnie paska kariery w moim przypadku nie sprawdzają się

 

img6023g.jpg

 

co sugerujesz?

__________________

ktos puscil fame na osobnym forum odnosnie kariery, ze 1-race = 1-day.

co nie jest zgodne, poniewaz wychodzilo by na to, iz wyscig nie musi zostac zakonczony, tylko wystarczy w nigo wejsc i szybko wyjsc i zaliczyloby nam 1-dzien, co w turnieju 6-etapowym dawaloby nam 6 dni = 6 wyscigow, co jest nie prawda.

wyscig trzeba ukonczyc i to z pozytywnym skutkiem.

jego strzalka oznacza, samopoczucie.. jesli jest zle, nie uzywaj tego kierowcy do momentu przywrucenia jeg stanu psychicznego, a jesli nie pomoze wez udzial w jakims latwym zadaniu, poprawiajac jego stan przez szybki wyscig = IMO.

p.s

ladne osiagi :) ja jestem, gdzies z tylu.. gonie Ciebie.

 

 

 

 

Czy tak wygląda ta ramka na tablicę dołączana do pre-orderów? Dzisiaj tą wylicytowałem na Allegro, ale nie wiem, czy to oryginał, bo od podróbek się roi. Jak ocenilibyście jakośc wykonania tych napisów?

 

http://img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/14/04/33/20/1404332088

 

Dokładnie tak wygląda.

wypas.. juz szukam na Ebayu :)

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Vettel challenge na padzie to jakas (pipi)ana katorga, na nurburgringu ani razu dwóch kółek nie zrobiłem. Biorę jutro się za kierownicę, a jak dalej mi tak c(pipi) będzie się grało, to sobie to daruję, bo szkoda nerwów.

ja sie nie poddam.. pozycze od kumpla kiere, on w tym czasie bedzie robil B-Spec i moze zrobie.

kilknascie hrs i powinna wpasc.

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Vettel challenge na padzie to jakas (pipi)ana katorga, na nurburgringu ani razu dwóch kółek nie zrobiłem. Biorę jutro się za kierownicę, a jak dalej mi tak c(pipi) będzie się grało, to sobie to daruję, bo szkoda nerwów.

ja sie nie poddam.. pozycze od kumpla kiere, on w tym czasie bedzie robil B-Spec i moze zrobie.

kilknascie hrs i powinna wpasc.

Jaką polecacie kierkę?(w końcu jest tego trochę na rynku).Chciałbym spróbować...ale obawiam się ,ze to trochę "nauka jazdy" od nowa.

PS .Do biedronki rzucili jakąś kierke:)

Edytowane przez kasper
Odnośnik do komentarza

Logitech Driving Force GT. Jak masz więcej kasy na zbyciu, to Logitech G27.

slowa pana Michal'a z pokju obok -> http://www.psxextreme.info/topic/22799-kierownice/

od siebie dorzuce, ze gram na identycznej u kumpa i jest boska(zdaza mi sie zapomniec, gdzie jestem :teehee: ).

______________________________________

myslalem, ze jak udostepnie swojego Bob'a online, to ktos bedzie mogl z niego skorzystac, co ulatwi mu ukonczenie B-spec, ale jak sie okazalo, wcale tak to nie dziala :/ wrr..

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

A co do tej powtórki to ja tego nie nagrałem , a chodziło o to , że można było podrasowaną furą jechać i nikt Ci tego nie udowodnił, dlatego też next eliminacje odpuściłem całkowicie!

Pozdro !

czyli jechałeś podrasowaną furą ? LOL to złamałeś główna zasadę kwalifikacji u SUMO, spodziewałem sie wszystkiego ale nie tego....

nie mam więcej pytań :blink: (z mojej strony koniec tematu)

No ładnie arboos, a prosiłem o uczciwość :P

Teraz już nie można oszukiwać w Kwalifikacjach i dlatego z nami nie jeździsz tak? ;)

Odnośnik do komentarza

Co do ramek to sam taką sprzedałem na allegro, ale jakie było moje zdziwienie gdy padały pytania czy daje komplet dopiero później się okazało że są cwaniacy którzy sprzedają oddzielnie, a co do podróbek to rzeczywiście widziałem już parę takich :whistling:

masz wiecej? ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie?

Odnośnik do komentarza

A co do tej powtórki to ja tego nie nagrałem , a chodziło o to , że można było podrasowaną furą jechać i nikt Ci tego nie udowodnił, dlatego też next eliminacje odpuściłem całkowicie!

Pozdro !

czyli jechałeś podrasowaną furą ? LOL to złamałeś główna zasadę kwalifikacji u SUMO, spodziewałem sie wszystkiego ale nie tego....

nie mam więcej pytań :blink: (z mojej strony koniec tematu)

No ładnie arboos, a prosiłem o uczciwość :P

Teraz już nie można oszukiwać w Kwalifikacjach i dlatego z nami nie jeździsz tak? ;)

 

Ja od początku się przyznałem i dlatego zbojkotowałem kwalifikacje.

Teraz to już inna historia, a nie gram bo z moją nową robotą to nigdy nie wiem czy będę miał czas w niedzielę...

A pozatym te incydenty wyścigowe to dla mnie nieporozumienie jakieś hehe

Odnośnik do komentarza

Co do ramek to sam taką sprzedałem na allegro, ale jakie było moje zdziwienie gdy padały pytania czy daje komplet dopiero później się okazało że są cwaniacy którzy sprzedają oddzielnie, a co do podróbek to rzeczywiście widziałem już parę takich :whistling:

No ja właśnie po wygranej aukcji napisałem maila z pytaniem, czy jedna czy dwie i dostałem odpowiedź, że tylko jedna sztuka jest sprzedawana. Nigdy bym nie pomyślał, że ktoś będzie sprzedawał jedną zamiast kompletu, za ~30zł. Niestety szybko anulowałem przelew, napisałem maila z przeprosinami i czekam na negatywa :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...