Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

No ja właśnie po wygranej aukcji napisałem maila z pytaniem, czy jedna czy dwie i dostałem odpowiedź, że tylko jedna sztuka jest sprzedawana. Nigdy bym nie pomyślał, że ktoś będzie sprzedawał jedną zamiast kompletu, za ~30zł. Niestety szybko anulowałem przelew, napisałem maila z przeprosinami i czekam na negatywa :(

 

mialem podobna sytuacje przy zakupie GT`5, gdzie wycofalem sie, ale poiformowalem gostka o tym przez wiadomosc textowach, iz sie wycofuje z przyczyn takich, a nie inny - chwile potem dostalem, UWAGA! Pozytywa :woot: za szybki i dobry kontakt wraz z podziekowaniami :good: to sie nazywa Dobry Czlowiek.

 

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

No ładnie arboos, a prosiłem o uczciwość :P

Teraz już nie można oszukiwać w Kwalifikacjach i dlatego z nami nie jeździsz tak? ;)

 

Ja od początku się przyznałem i dlatego zbojkotowałem kwalifikacje.

Teraz to już inna historia, a nie gram bo z moją nową robotą to nigdy nie wiem czy będę miał czas w niedzielę...

A pozatym te incydenty wyścigowe to dla mnie nieporozumienie jakieś hehe

jakoś nie zauważyłem abyś sie przyznał wcześniej do oszustw.... do ostatniej chwili myślałem że jesteś wymiatacz, nalegałem na wysyłke replay'a slsem na gp/f bo byłem ciekaw gdzie trace te 0,2 sekundy.... a tu takie kwiatki wychodzą... ŻENADA, w sumie przegrać z oszustem o 0,2s to jak wygrać ;) (ja jechałem całkowicie seryjnym slsem, do dzisiaj mam replay ;) )

 

do SUMO - jeśli kiedykolwiek będziesz ustalał kwalifikacje gdzie możliwe będzie oszukiwanie to napisz pkt regulaminu że każdy ze swojego najlepszego okr musi zapisywać replay i tyle (wczytując powtórkę ducha łatwo można dojść kto oszukuje)

...ale obecny system kwalifikacji z zawodów sezonowych jest dużo lepszy.

Edytowane przez Bumier
Odnośnik do komentarza

Bumier , czy Ty masz coś z głową ?

Napierdzielasz na mnie przynajmniej jakbym kogoś zabił !

To tylko gra i daj głowie odpocząć. Ja tam żadnym wymiataczem nie jestem, ani się za takiego nie uważam !

Napisałem , że te kwalifikacje są bez sensu ze względu na mój czas i kto inteligentniejszy mógł się domyśleć dlaczego.

Jak sam zauważyłeś, potem już eliminacji nie grałem.

 

A swoją drogą to Ci gratuluje czasu. Sam nie wiem jak to możliwe tak przejechać fabrycznym SLS

Odnośnik do komentarza

Co by zręcznie urwać ten offtop który zaczyna się tu wkradać chciałbym donieść że pojawiły się nowe zawody sezonowe (do 3 lutego 2011) z numerkiem 5. :)

 

Ponownie brak jakichkolwiek ograniczeń tuningowych... Zwróćcie uwagę na wyścig European Touring Car Nurburning GP/D za który po przejechaniu 8 okrążeń na w/w trasie zainkasować możemy okrągłe 2'000'000 Cr oraz 120'000 Dośw. :teehee:

Edytowane przez chojny
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś jechał już wyścig Schwimmwagenem w zawodach sezonowych? Ten złom ma 25KM a kosztuje 625'000Cr :/ Rywale w tym wyścigu mają ponad trzy razy mocniejsze silniki. Ile to auto ma po tuningu - koś już go posiada?

To wcale nie taki zlom, to wyjatkowy pojazd i wlasnie dlatego tyle kosztuje. :)

Mnie osobiscie bardzo cieszy jego obecnosc w Gran Turismo 5, wlasnie za takie pojazdy lubie ta gre, furami typu Ferrari czy Lamborghini pojezdzisz praktycznie w kazdych wyscigach, ale takimi wozami juz nie bardzo.

Dzisiaj zobaczylem ten wyscig i od razu sie ucieszylem. Bralem juz udzial w wyscigu specjalnym Top Gear samochodem Volkswagen Kubelwagen i jezdzilo sie calkiem fajnie. :)

 

Kiedy odblokowuja sie konkretne zniszczenia samochodow premium ?

Cos czytalem, ze niby trzeba osiagnac okreslony level, ale nie jestem pewien co i jak.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Bzdura. Nie ma różnicy - czy to 1 czy 40lvl. Różne samochody w zależności od modelu i klasy mają różne zniszczenia (najbardziej niszczą się wozy klasy WRC).

Gralem przed chwila trening i wybralem Citroena C4 WRC i lipa - nie ma zadnych zniszczen. <_<

 

nie jest to możliwe.

Rozpedzilem sie i przydzwonilem w bande, z przodu samochodu nie bylo sladu udrzenia, wiec cos w tym jest. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Bzdura. Nie ma różnicy - czy to 1 czy 40lvl. Różne samochody w zależności od modelu i klasy mają różne zniszczenia (najbardziej niszczą się wozy klasy WRC).

Gralem przed chwila trening i wybralem Citroena C4 WRC i lipa - nie ma zadnych zniszczen. <_<

 

nie jest to możliwe.

Rozpedzilem sie i przydzwonilem w bande, z przodu samochodu nie bylo sladu udrzenia, wiec cos w tym jest. :)

czy to przypadkiem nie dotyczy tylko "Arcade Mode" - tam wlasnie wpadlo mi trophy -> latajace przedmioty, czy cos w ten desent :)

Odnośnik do komentarza

Bzdura. Nie ma różnicy - czy to 1 czy 40lvl. Różne samochody w zależności od modelu i klasy mają różne zniszczenia (najbardziej niszczą się wozy klasy WRC).

Gralem przed chwila trening i wybralem Citroena C4 WRC i lipa - nie ma zadnych zniszczen. <_<

 

nie jest to możliwe.

Rozpedzilem sie i przydzwonilem w bande, z przodu samochodu nie bylo sladu udrzenia, wiec cos w tym jest. :)

 

 

Podziwiam, ale jednocześnie nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy zamiast normalnie jeździć to specjalnie wpier*alają się w bandy, żeby zobaczyć jak porysował czy wygiął się błotnik.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Podziwiam, ale jednocześnie nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy zamiast normalnie jeździć to specjalnie wpier*alają się w bandy, żeby zobaczyć jak porysował czy wygiął się błotnik.

 

Pozdro

Tak bo ja kupilem GT5 zeby sprawdzic zniszczenia i jezdzic po bandach. :D

Jesli jest taka opcja to wypadaloby ja po prostu sprawdzic - wczesniej w GT tego nie bylo. ;)

Edytowane przez saptis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bzdura. Nie ma różnicy - czy to 1 czy 40lvl. Różne samochody w zależności od modelu i klasy mają różne zniszczenia (najbardziej niszczą się wozy klasy WRC).

Gralem przed chwila trening i wybralem Citroena C4 WRC i lipa - nie ma zadnych zniszczen. <_<

 

nie jest to możliwe.

Rozpedzilem sie i przydzwonilem w bande, z przodu samochodu nie bylo sladu udrzenia, wiec cos w tym jest. :)

 

Wczoraj wieczorkiem specjalnie wziąłem sobie Citroena C4 WRC na trasę w Rzymie. Odpaliłem Trening w trybie kariery i zacząłem się rozbijać po bandach. Po około 5 minutach zaczął otwierać się bagażnik. Gdzieś pół minuty później zaczęła latać przednia klapa silnika. Po kolejnej pól minucie odleciały lewe drzwi! Tak więc dementuję - części urywają się w obu trybach... Fakt że trzeba trochę ponaparzać autem.

 

PS. Jakby co mam fotki z tej sesji ale na razie nie chciało mi się wrzucać... chyba że ktoś bedzie chciał ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj wieczorkiem specjalnie wziąłem sobie Citroena C4 WRC na trasę w Rzymie. Odpaliłem Trening w trybie kariery i zacząłem się rozbijać po bandach. Po około 5 minutach zaczął otwierać się bagażnik. Gdzieś pół minuty później zaczęła latać przednia klapa silnika. Po kolejnej pól minucie odleciały lewe drzwi! Tak więc dementuję - części urywają się w obu trybach... Fakt że trzeba trochę ponaparzać autem.

 

PS. Jakby co mam fotki z tej sesji ale na razie nie chciało mi się wrzucać... chyba że ktoś bedzie chciał ;)

Dzieki za info. :)

Moze za wolno jechalem, albo nie obijalem wozu wystarczajaco dlugo - raz walnalem z rozpedu i myslalem, ze bedzie cos widac. :) Pozniej jeszcze raz to sprawdze.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...