Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

pewnie o piotra, ale on mało gra i z tego co wiem to z braku czasu, pewnie wbije ją nie za szybko...

error..

 

2097 - ostatnia wyzyta: Dec 16 2010 10:03 AM

 

calkiem sporo gral i wypowiadal sie zaraz po wyjsciu GT5, a teraz ucichl na Amen.

nie powiem, jestem ciekaw, jak Mu idzie.

__________________________________________

wlasnie ozlocilem AMG: Nowicjusz, Zaodowiec i Eksper..

teraz Amator na suchej Sls'em :/ cieko bedzie?

jak mowicie? 2/5'osow zaliczone.

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Niechce mi się czytać 3 strony wstecz ;p

Bana dostał za multikonto, dawno temu dostał bana na kont nWo czy jakoś tak, mender albo stona w wrzutkach pisali dokładnie za co.

wszystkie szanujace sie osoby maja bany, badz warny!

osobiscie mam ich 80% :/ i wcale nie maleja.

widocznie nie zasluguje na to.

 

 

No przecież napisałem, że wbił platynę wczoraj... czytać nie umiecie?

szczere Gratulacje dla niego.

 

 

mam go w znajomych na psn więc jutro sprawdze jak mu idzie bo mnie tym zaciekawiłeś.

jak znajdziesz chwilke to przekasz ode mnie :)

piona

_____

97%

A-33,

B-34,

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz

Bumier wbił, nie wiem czy wszystko, ale na pewno najtrudniejsze, czyli licencje i akademię AMG na złoto. Niech zam się wypowie

 

PS: Jeśli bierzesz pod uwagę wyzwanie Vettela, to niestety nie da się wszystkiego zrobić na złoto przy wykorzystaniu pada.

Jeszcze 5 poziomów i udowodnię Ci, że się da (pewnie po sesji dopiero). W tym przypadku nie ma rzeczy niemożliwych.

 

Podejrzewam, że na GTPlanet znajdą się osoby, które tego dokonały. Reszta zawodów specjalnych nie jest - nomen omen - specjalnie wymagająca gdy gra się na padzie.

Odnośnik do komentarza

Kolega nwcPL (2097) z forum właśnie wbił platynowy pucharek, ale to nic dziwnego skoro od premiery ciągle grał tylko w GT5 :). Teraz sam muszę wziąć się w końcu za A-Spec i może kiedyś też wpadnie to ostatnie trofeum.

SS

No to mamy pierwszą Polską platyne w GT5, jak widać jak się chce to można. Gratulacje dla niego.

 

Ale to tego potrzebna jest kierownica, przynajmniej do Suzuki w Vettelu. Bo jeszcze sie taki nie urodził, który doskonale z'emulowałby precyzje skręcania kierownicą na tym torze padem. NA GTplanet też nie ma nikogo kto by tego dokonał. Są raporty o Złocie na Monzy i o srebrze w Nurburgring GP. Taka prawda, ale z drugiej strony jest też powiedzenie "Polak Potrafi" :) Więc dla wszystkich próbujących życzę szczerze powodzenia.

 

ps. i jak ktoś tego dokona to niech koniecznie nagra w jakiś sposób aby udowodnić światu, o ile to możliwe.

Odnośnik do komentarza

Grześku, nie zrozum mnie źle bo nie chcę umniejszać twoich umiejętności gry na padzie, ale.... było już kilku takich koksów, którzy się ostro przeliczyli ze swoim skillem i nie dali rady Vettelowi na padzie, więc możesz mówić co chcesz, ale nie uwierzę, że ktokolwiek zrobi ten event na złoto przy użyciu pada, jeśli nie zobaczę nagrania.

Odnośnik do komentarza

Bumier wbił, nie wiem czy wszystko, ale na pewno najtrudniejsze, czyli licencje i akademię AMG na złoto. Niech zam się wypowie

 

PS: Jeśli bierzesz pod uwagę wyzwanie Vettela, to niestety nie da się wszystkiego zrobić na złoto przy wykorzystaniu pada.

Jeszcze 5 poziomów i udowodnię Ci, że się da (pewnie po sesji dopiero). W tym przypadku nie ma rzeczy niemożliwych.

 

Podejrzewam, że na GTPlanet znajdą się osoby, które tego dokonały. Reszta zawodów specjalnych nie jest - nomen omen - specjalnie wymagająca gdy gra się na padzie.

Nie bądź śmieszny. Choćbyś grał vettel challenge 100 godzin to i tak nie zaliczysz wszystkiego na złoto. Chodzi mi głównie o Suzuke bo Monze można zrobić na złoto.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze 5 poziomów i udowodnię Ci, że się da (pewnie po sesji dopiero). W tym przypadku nie ma rzeczy niemożliwych.

 

Podejrzewam, że na GTPlanet znajdą się osoby, które tego dokonały. Reszta zawodów specjalnych nie jest - nomen omen - specjalnie wymagająca gdy gra się na padzie.

 

Aha, więc ty jeszcze nawet nie odblokowałeś tego wyzwania i piszesz na podstawie gdybań. A może się uda, i podejrzewasz że na GTPlanet <_< Trzeba być na GTPlanet i czytać wypowiedzi. Tylko ci przybliże fakt że jeszcze nikomu się to nie udało. Na Nurburgring i na Monza są miejsca na popełnienie błędu, na to żeby jechać nie równo bez rytmu i nadal zdobyć złoto na monzy i zrebro na nurburgring. Ale złoto jest na DualShocku nie do zdobycia na Suzuce. Tu już nie ma miejsca na jazdę ostrożnie, na popełnienie błędu. Padem tego nie zaliczysz, może gdyby NegCon działał to kto wie.

 

To jest Brąz na DualShocku. Przynajmniej teraz wiesz co ciebie czeka, to nie szkółka niedzielna jak AMG :thumbsup:

 

http://www.youtube.com/watch?v=nPui2oPsYLI

Odnośnik do komentarza

hehe dobre :thumbsup: a można wiedzieć, gdzie te fotkę zrobiłeś? :unsure:

Zauwazylem Kazume po przejazdzce po Tokyo R246, wlaczylem tryb foto i go znalazlem.

Ciekawe, ze cos takiego znalazlo sie w grze - to w sumie taki Easter-Egg, jest tam caly billboard Yakuza 3. ;)

 

Oczywiscie zrobilem zdjecie:

 

Tokyo%20R246_1%20SAPTIS.jpg

 

Tokyo%20R246%20SAPTIS.jpg

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Jeszcze 5 poziomów i udowodnię Ci, że się da (pewnie po sesji dopiero). W tym przypadku nie ma rzeczy niemożliwych.

 

Podejrzewam, że na GTPlanet znajdą się osoby, które tego dokonały. Reszta zawodów specjalnych nie jest - nomen omen - specjalnie wymagająca gdy gra się na padzie.

 

Aha, więc ty jeszcze nawet nie odblokowałeś tego wyzwania i piszesz na podstawie gdybań. A może się uda, i podejrzewasz że na GTPlanet <_< Trzeba być na GTPlanet i czytać wypowiedzi. Tylko ci przybliże fakt że jeszcze nikomu się to nie udało. Na Nurburgring i na Monza są miejsca na popełnienie błędu, na to żeby jechać nie równo bez rytmu i nadal zdobyć złoto na monzy i zrebro na nurburgring. Ale złoto jest na DualShocku nie do zdobycia na Suzuce. Tu już nie ma miejsca na jazdę ostrożnie, na popełnienie błędu. Padem tego nie zaliczysz, może gdyby NegCon działał to kto wie.

 

O ile w większości swoich wypowiedzi (pipi) kompletne głupoty, tak teraz przyznaję rację. Trzeba zagrać, a potem się wypowiadać...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...