Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Ukonczyl ktos wyzwania Vettela na GT driving forcce ? , prosil bym o wskazowki jak ustawic samochod i jak skonfigurowac kierownice.

Na wyzwaniach przeciez nie da sie ustawic samochodu jedynie co mozesz zrobic to wlaczyc/wylaczyc wychodzenie z poslizgu, tc, abs itp.

Narazie udalo mi sie zrobic na DFGT monze na braz, a na suzuce brakuje mi sekundy do bronzu. Najtrudniej bedzie z Nurbem, ale dam rade :)

Odnośnik do komentarza
Gość mevek

Wyzwanie Loeba czy odcinki specjalne?

Loeba poprosze: 2 i 3 wyscig(1'zaliczony :P).

da sie w ogole go przegonic?

w 2 to duzo nadrabiam na starcie, na 1 ostrym zakrecie, ale potem jest lipa..

na zakretach mnie nosi i trace cenny czas :/

ogolnie to dalbym rade, ale jest DS2 i czas gdzies mi ucieka :)

pytam na przyszlosc(na zas, nadchodzacy weekend).thx

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Ogólnie rzecz biorąc to musisz jak najmniej wpadać w "ostre" poślizgi bo wtedy tracisz wiele cennych sekund jak auto mieli kołami. Lepiej wcześniej zahamować i puścić hamulec na wyjściu z zakrętu niż czekać z hamowaniem do samego końca i potem z jednoczesnym skrętem wpadać w podsterowny poślizg.

Odnośnik do komentarza

Ja w X1 jezdze tylko na widoku ze zderzaka. Z kokpitu nie wyrabiam :D a o pozostalych widokach to nawet nie ma co mowic hehe no moze poza tym z dachu, gdzie widac maske auta :)

Ogolnie to wydaje mi sie, ze wyzwanie na Suzuce jest najtrudniejsze z tej trojki. Monze zrobilem dosc szybko, po dwoch godzinkach okolo (mowa oczywiscie o zlocie). Teraz mecze Nurburgring (jestem w stanie zrobic zlotko bo pierwsze mam 1:04:xxx ale mam problem z pojecaniem identycznego drugiego. Suzuka na koniec bo po poltorej godziny jazdy zdolalem tylko dwa, moze trzy razy dojechac do mety.

Jezdze z wlaczonym wychodzeniem z poslizgu bo mozna urwac czas na dohamowaniach na niektoryh lukach ;) Skoro i tak jazda tym czyms opiera sie na szczesciu i refleksie to czemu sobei nie pomoc ;)

Odnośnik do komentarza

Pany jest sprawa.

 

Potrzebowałbym łepka posiadającego kopię GT5 i kartę telewizyjną do pieca lub cokolwiek innego, co pozwoliłoby zrzucić obraz w dobrej jakości (kamery odpadają).

Trzeba by przegrać dwa, może trzy replaye po ok. 5-6min max.

 

Jestem w stanie odwdzięczyć się jakimkolwiek autkiem premium dostępnym w salonie samochodowym o wartości nie większej jak 10mln Cr. :)

 

Ewentualne propozycje proszę składać poprzez PW.

Odnośnik do komentarza

Czy da się wyłączyć tę noobowską 'podpowiedź' doradzajacą, do jakiego biegu najlepiej zredukować przed zbliżającym się zakrętem? Tzn. wyłączyć bez pozbywania się zegarów prędkościomierza i obrotomierza - bo jedynie taki sposób na pozbycie się tego hintu udało mi się jak dotąd znaleźć.

 

Niestety nie.

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas przeglądałem sobie swoje fotki z GT4 i postanowiłem coś sprawdzić. Jak się okazało... nie myliłem się myśląc, że trasa Grand Valley w GT5 została żywcem przeniesiona z GT4. Poniżej fotki, które zrobiłem dla porównania.

grandvalleygt4.jpg

grandvalleygt5.jpg

Widać, że jedynie tekstura asfaltu została zmieniona na nową a część pozostałych ma tylko lekko podbitą rozdziałkę. Niektóre zostały całkiem bez zmian. Niestety znowu nasuwa się pytanie...

Skoro część tras skopiowali żywcem z PS2 to czemu nie wrzucili reszty tak zrobionych kopii? Zabrakło 5 lat na zrobienie kilku tekstur na te trasy? <_<

Edytowane przez Emet
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...