Jump to content

Hal Emmerich

Użytkownicy
 • Content Count

  299
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

43 Stara się

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Opole
 • PSN ID:
  Tar-Elendil

Kontakt

 • GG:
  624776

Recent Profile Visitors

2328 profile views
 1. Hal Emmerich

  Days Gone

  Bardzo ładnie Days Gone prezentuje się w 60 fpsach.
 2. Niespaczowaną, dyskową wersję The Last Guardian możemy odpalić na PlayStation 5 i w ten sposób uzyskać 60 klatek na sekundę. Dla osób, które już grały, nie trzeba chyba dodawać jak zbawienny będzie tak wysoki, stabilny framerate dla tego tytułu. Mimo to, przydałaby się nadal oficjalna aktualizacja gry, która pozwoliłaby na usunięcie frame capa dla wszystkich pozostałych wersji gry - cyfrowych i całkowicie spaczowanych dyskowych. Dodanie takiej opcji nie powinno być trudne, jako że w pierwotnej wersji gry klatkaż był już odblokowany, co zmieniono po pierwszej aktualizacji.
 3. Wczytanie gry zajmuje 7 sekund. Wczytanie save'a 2 sekundy. Ciekawe jak to będzie wyglądać w przypadku Demon's Souls.
 4. Zacznijmy od tego, że nie ma czegoś takiego jak kabel HDMI 2.1 HDMI 2.1 to określenie portu HDMI o określonej przepustowości. I tak, obie konsole, zarówno XBox Series oraz PlayStation 5 mają taki port. Natomiast inaczej sprawa wygląd jeśli chodzi o kable. Do Series X (oraz pewnie Serie S) dołączany jest kabel HDMI Ultra High Speed, który w pełni wykorzystuje zalety portu HDMI 2.1. Do PlayStation 5 dołączany jest natomiast kabel HDMI High Speed, co wskazuje na to, że raczej nie obsłuży on HDMI 2.1 w pełnej rozciągłość. Jest to kabel doskonale wykorzystujący p
 5. Jeżeli zostało to na PlayStation 5 rozwiązane podobnie jak na PS4 PRO, a podejrzewam, że tak właśnie będzie, bo za obie konsole odpowiada ten sam główny architekt systemu, to absolutnie będziesz miał wybór. Zaznaczysz jedynie w UI konsoli, że chcesz by gry z PS4 domyślnie odpalały się w trybie boost i w ten sposób tytuły z obecnej generacji w sposób naturalny skorzystają z dobrodziejstw lepszego CPU i GPU, które są w PS5. Zupełnie tak, jakbyś włączył tę samą grę, tylko na komputerze o lepszej specyfikacji, ale bez możliwości ingerowania w ustawienia grafiki. Naturalnie, boost mode nie ominie l
 6. Według prezentacji Marka Cerny'ego z marca tego roku, PS5 we wstecznej kompatybilności obsługiwać będzie trzy tryby, w których konsola odpowiednio dostosuje zegary - PS4, PS4 PRO oraz Native, czyli tzw Boost Mode. Tak więc będziesz mógł odpalić grę z PS4 w trybie PRO. Pytanie tylko po co to robić, skoro w Native, na zegarach PS5, powinna działać jeszcze lepiej.
 7. Gra oferuje dwa tryby - jeden skupia się na jak najwyższej jakości wizualnej (4k w 30 fpsach), drugi na pierwszym planie stawia framerate (1440p 60 fps).
 8. Hal Emmerich

  Outer Wilds

  Nie odpuszczenie, tylko opóźnienie zagrania;) Kilkanaście miesięcy mnie nie zbawi, a doświadczę tego tytułu w znacznie lepszej jakości. Kwestia indywidualna. Ja źle znoszę gry z widokiem z pierwszej osoby, które oscylują w granicy 30fpsów. Z tego względu musiałem też odpuścić m.in Firewatcha.
 9. Hal Emmerich

  Outer Wilds

  Szkoda, liczyłem chociaż na te niestabilne 50-60 fpsów. Jak One nie trzyma 30, to na ps4 jest zapewne podobnie. No nic, wstrzymam się z zagraniem w ten nietuzinkowy tytuł do następnej generacji. Obie nowe konsole powinny zapewnić betonowe 60 klatek. (pipi)e Jaguary:/
 10. Hal Emmerich

  Outer Wilds

  W jakim frameracie Outer Wilds działa na podstawowych konsolach?
 11. Nie gram w GT Sport, ale jeśli w tej części jest podobnie jak w GT5 i GT6 w temacie opon, to żadna lipa, tylko tak ma być. Pewnie jeździłeś na którymś zestawie opon sportowych bądź komfortowych, które co prawda zużywają się, ale bardzo wolno. Spróbuj wyścigu na oponach wyścigowych albo na np. takich sportowych miękkich i powinieneś odczuć na tych 20 okrążeniach znaczną utratę przyczepności.
 12. Jednak w porównaniu z tym, co oferowało w tym temacie GT6, seria zaliczyła spory regres. Wielka szkoda, bo chyba wszystkie inne aspekty gry uległy znacznej poprawie. Stream z finału. Jeden z wyścigów ma odbyć się na nowym, jeszcze nie ujawnionym torze:
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.