Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Gość mevek

3x Silver póki co, ale grałem łącznie tylko 3h.

no to ladnie :) oby tak dalej..

_______________________________

dzieki, za porady :)

dzieki nim, mam duze poprawy czasewe, jak widac ponizej:

Grand Tour -> Toscana -> 1:52,760 :blink:

jeszcze raz, thanks.

do zaliczenia zotal Vettel :wacko: i Eiger Nordwand z G.Tour'a, za ktorego sie zabieram wlasne ;)

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza
Gość mevek

Mi brakuje najbardziej większej liczby wyścigów endurance :/ a te które są nie wykorzystują w pełni dynamicznej pogody & cyklu dnia i nocy (nie mówię rzecz jasna o wyścigach 24h, bo tych nie ruszę dopóki nie pojawi się opcja zapisywania w pit-stopie)...

tez nie mm ich zaliczonych :/ najpierw nuudne B-spec, nastepnie cale A - wliczaja 24h :P

jakos to bedzie..

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

zapomnij o zapisywaniu. 24-godzinny wyścig da się ze spokojem zaliczyć w 2 dni. jeśli jedziesz x2010 to ze spokojem możesz się przespać łącznie ok 6h po zaparkowaniu auta na poboczu - bez pauzy, czyli jedziesz ok 18h. tsukubę 9h zrobiłem "na raz" z przerwami na lanie i jedzenie plus następnego dnia suzukę i Nur 4h. wystarczy tylko troche samozaparcia. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

W Gran Turismo 3 i/lub 4 była możliwość "żyłowania" biegu na skrzyni AM poprzez trzymanie L2/R2 co umożliwiało przytrzymanie np. niższego biegu na bardzo wysokich obrotach uniemożliwiając automatycznej skrzyni wskoczeniu na bieg wyższy. Czy ktoś się orientuje czy opcja ta jest także w GT5?... Bo na triggerach nie zauważyłem żeby była.

Odnośnik do komentarza

W Gran Turismo 3 i/lub 4 była możliwość "żyłowania" biegu na skrzyni AM poprzez trzymanie L2/R2 co umożliwiało przytrzymanie np. niższego biegu na bardzo wysokich obrotach uniemożliwiając automatycznej skrzyni wskoczeniu na bieg wyższy. Czy ktoś się orientuje czy opcja ta jest także w GT5?... Bo na triggerach nie zauważyłem żeby była.

 

"półautomatyczna" skrzynia została skasowana. niestety.

Odnośnik do komentarza
Gość mevek

łatwo dość. Nie pałuj tylko jedź sobie spokojnie, nie wypadaj. Ja to zaliczyłem przy pierwszym kontakcie z GT5 ;)

dzieki, tylko ja tam mam z 20 sekund przewagi :whistling:

a trophy nie wpada... zla trasa? :/

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

powinna byc tylko północna pętla Nur.

a mi sie wydaje, ze cala inaczej skad te 20.sec w zapasie?

 

 

"Achieve a time of 7´29.03 on Nurburgring Nordshleife in a Nissan GT-R 07" ja w opisie trofeum widzę tylko to co już napisałem

 

 

To ma być ta co w GT4 była.

Chyba.

 

czyli nordshleife (filmik jeszcze z gt4 http://www.youtube.com/user/posnaniak?feature=mhum#p/a/u/2/lEOuhCZ9I3o ):thumbsup: jeśli nie ma trophy to obstawiam nielegalny tuning w Twoim wozie,

Edytowane przez POSNANIAK
Odnośnik do komentarza
Gość mevek

Po 1 zaliczasz Akademię AMG na poziomie średnim, potem odblokowuje ci się Nordschleife na treningu. Wchodzisz, wybierasz GTR'a 07, Nordschleife, wyłączasz wszystkie asysty i zostawiasz ABS na 1. Jak wypadniesz z trasy/zaliczysz bandę/zetniesz zakręt to trophy nie wpadnie.

wlanie zauwazylem, ze po wyglupach licznik czasu zmineia kolor na CZERWONY, co uniewaznia cala probe czasowa - zgaduje.

autko jest z garazu szybkiej gry, ma to cos wspolnego?

mam jechac wlasnym?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...