Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Ale co właściwie ułatwili w tych licencjach? Dodali więcej czasów na poszczególne puchary? Czy jak?

Czasów chyba nie zmienili,widziałbym to po replayach .Teraz wygląda to tak jak by dodali więcej koni (oponenci już tak nie uciekają). Muszę wrzucić replay sprzed upa i po ,trzeba porównać i przeanalizować.jak ktoś robił tę nieszczęsna S -ósemke i wspomagał się przykładowym przejazdem ,to na pewno zauważył ,ze wózek z powtórki "idzie lepiej" właśnie to mnie dziwiło szybciej wyprzedzał niż to było możliwe podczas własnych prób

Odnośnik do komentarza

Aż popróbuję z ciekawości z tymi licencjami. Wszystkie już dawno zdobyłem, ale na złoto mam tylko kilka ;)

 

 

 

 

A ktoś wie co oznaczają te kolorowe kulki przy naszych b-kierowcach? Bo w instrukcji w grze tego nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza

Kasper wiem, że są krzyże brakuje mi 0,002 sekundy, żeby mieć wszystkie licencje na złotka. Co do zawodów specjalnych niestety nie wprowadzili takich ułatwień jak w licencjach. Zawody Vettela na padzie nawet na brąz są dla mnie nie osiągalne bo nie potrafię jechać wolno, a na trawę wjechać niestety nie można.

 

Winner heheh też tak mam jak wejdę w któregoś z kierowców.... np. trzech ma wszystkie staty na maksa a ten jeden co mam go od początku nawet kariery ma pełen pasek.

 

 

Emtebe czasy pozostały bez zmian, ale doszła nowa "opcja jazdy" oraz można teraz śmiało "dotykać" i uderzać w przeciwników bez potrzeby powtarzania całej licencji od początku.

Edytowane przez BIBIKING
Odnośnik do komentarza

Aż popróbuję z ciekawości z tymi licencjami. Wszystkie już dawno zdobyłem, ale na złoto mam tylko kilka ;)

 

 

 

 

A ktoś wie co oznaczają te kolorowe kulki przy naszych b-kierowcach? Bo w instrukcji w grze tego nie znalazłem.

 

Kulki oznaczają ,ze ktoś zarobił dla Ciebie kaskę i jest do odebrania:)

 

BIBIKING no to jednym słowem niewiele brakuje,nic tylko próbować aż wpadnie to złoto.Nie ma chyba na to jakiejś konkretnej recepty.

Edytowane przez kasper
Odnośnik do komentarza

A gdzie są te kropki? I co trzeba zrobić by kierowcy nabijali kasiorke? Jestem żółtodziobem w b-spec a w instrukcji od gry nic nie ma na ten temat :/

 

Wchodzisz w swój profil.

Widzisz swoich kierowców online i kropeczki (takie łezki nad kaskami ,świecą się lub nie).

Wybierasz listę kierowców jeśli się świecą to klikasz na kierowce i odbierasz nagrodę.

Odnośnik do komentarza

Dziwnego buga odkrylem. :)

 

Jechalem wlasnie wyscig samochodem Jaguar XJ13 Race Car Chrome Line (swietny woz), przy chamowaniu zauwazylem, ze nie swieci stop. Okazuje sie, ze swiatlo zapala sie ponad sekunde po nacisnieciu hamulca, to samo jest z swiatlem drogowym (przycisk R1), zapala sie ponad sekunde po nacisnieciu przycisku.

Kiedys mialem tak, ze w jakims samochodzie podczas hamowania w ogole nie zapalalo sie swiatlo stopu. :D

 

Poza tym znowu wywalilo mi kierowce udostepnionego online - stracil jakies 15k kasy i xp. <_<

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Po upie zrobiłem prawie całą S na złoto. Zostało mi właśnie Trial Mountain i też nie mogę tego przejść. Te auto jakoś dziwnie teraz jeździ. Mam ustawioną czułość na 7 a i tak skręca niczym ciągnik osiowy.

 

Dokładnie. Mam taką samą sytuację - wszystko w S-ce na złotko oprócz Triala. Na filmach auto jest jakby bardziej zrywne i bardziej dynamiczne... W grze natomiast już takie nie jest - czyżby ktoś namieszał mu w upie w parametrach? <_<

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...