Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Co jest złego w wysłaniu aut za pieniądze? Nic, inna kwestia, że to produkt PD i mogą robić sobie co z nim chcą i tutaj możemy tylko domniemać czemu tak postąpili, może będą sprzedawać auta za mikropłatności jak wcześniej planowali, może coś innego, nie ważne. Ciekawe jest jednak to, że inni użytkownicy chcą/są za tym, by z ich punktu widzenia ukrócić proceder wymiany aut gdzie nie są stroną, która na tym traci lub zyskuje zatem jeśli nie działacie na korzyść na PD - no bo w końcu jak - to po co krzyczycie, sugerując, że gdybyście sami mogli to odebrali byście wolność innym użytkownikom jak Dobos by podbić swoje ego i zasugerować jakoby on miał być gorszy lub dalej brnąc pisać, że ma sobie "WII" kupić. Kompletny brak zdrowego rozsądku. Jak możecie chcieć gorzej dla innego użytkownika jeśli nawet sami nic z tego nie macie a on jest zadowolony z tego stanu rzeczy i co najlepsze dużymi literami NAWET NIE UMNIEJSZA TO JEGO FAME-owi, bo powiem wam co to fame, fame w gt5 w skrócie jest wtedy kiedy jesteś odpowiednio dobrym kierowcą. W prologu kręciłem czasy top 100 lub lepiej więc pieprzenie się z karierą A SPEC nie ma dla mnie najmniejszego sensu a jednym wyzwaniem dla mnie są licencje, więc powiedzcie mi co zrobiłem źle kupując redbulla i oszczędzając sobie masę mojego cennego czasu przebijając się przed kategorię open w błyskawicznym tempie, co było złego w tym, że poszedłem krok dalej - w końcu to żadne pieniądze - tak się dogadałem, że sprzedawcą, że do czasu kategorii ekstremalnej podstawiał mi wszystkie najlepsze wozy, tuningowane na max do danej kategorii dzięki czemu bezboleśnie przeszedłem przez A spec do kategorii wytrzymałościowe. Piszecie, że "wreszcie ukrócił się ten biznes (z nutką nienawiści) na allegro" jakby to było chore i wynaturzone, ale to jest właśnie wolny rynek, nikt nikogo nie zmusza i nie wyobrażam sobie tego jak wiele miałbym stracić bez niego i w tym wypadku tych aut oraz inni. Sprzedawcy by nic nie zarobili, a ja choćbym chciał zapłacić nawet 3 razy więcej nie mógłbym tego uczynić. Ludziom nastawionym na nie w stosunku do handlu autami nie brakuje właściwego obrania stron, słusznej czy niesłusznej, tylko elementarnego myślenia z zakresu logiki. Podsumowując, mam nadzieję, że sytuacji się zmieni, wolny rynek będzie kwitł a jeśli PD uzna inaczej to trudno, w końcu to ich biznes.

Edytowane przez stabik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem nietrafione porównanie. To raczej była inwestycja a potem zarabianie na owocach swojej pracy. Ktoś poświęcił sporo czasu (i pieniędzy za prąd ;) na zdobycie auta a gdy już to osiągnął rozpoczął seryjną produkcje :) sklonowanie samochodu i jego wysłanie też trochę czasu zajmowało a ceny na aukcjach były śmiesznie niskie.

Edytowane przez Dobos
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Myślę, że ci co tutaj skamlą, że PD zrobiło źle nakładając limity na wysyłanie aut to ci, którzy zajmowali się właśnie handlowaniem wózkami (nie będę na nikogo wskazywał palcem bo wiadomo co jest na rzeczy), a teraz żal dupę ściska, że nie zarobi się kilku złotych na oszukiwaniu, bo tak można nazwać korzystanie z dziur w grze.

 

Koniec offtopu bo dyskusja zmierza w złą stronę.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ludziom nastawionym na nie w stosunku do handlu autami nie brakuje właściwego obrania stron, słusznej czy niesłusznej, tylko elementarnego myślenia z zakresu logiki.

 

:rofl: Ty tak na serio? buhahaha - co ma piernik do wiatraka? :lol:

Pojechałeś teraz wszystkim który mają swoje zdanie - z tego co napisałeś wynika że ludzie którzy mają inne zdanie niż Ty to półgłówki, którzy nie potrafią logicznie myśleć... :blink: Szkoda słów. Smutne to :( Wrzuć na luz i zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz. LOL :)

Edytowane przez chojny
Odnośnik do komentarza

Myślę, że ci co tutaj skamlą, że PD zrobiło źle nakładając limity na wysyłanie aut to ci, którzy zajmowali się właśnie handlowaniem wózkami (nie będę na nikogo wskazywał palcem bo wiadomo co jest na rzeczy), a teraz żal dupę ściska, że nie zarobi się kilku złotych na oszukiwaniu, bo tak można nazwać korzystanie z dziur w grze.

Co jest złego w wysłaniu aut za pieniądze? Nic, inna kwestia, że to produkt PD i mogą robić sobie co z nim chcą i tutaj możemy tylko domniemać czemu tak postąpili, może będą sprzedawać auta za mikropłatności jak wcześniej planowali, może coś innego, nie ważne. Ciekawe jest jednak to, że inni użytkownicy chcą/są za tym, by z ich punktu widzenia ukrócić proceder wymiany aut gdzie nie są stroną, która na tym traci lub zyskuje zatem jeśli nie działacie na korzyść na PD - no bo w końcu jak - to po co krzyczycie, sugerując, że gdybyście sami mogli to odebrali byście wolność innym użytkownikom jak Dobos by podbić swoje ego i zasugerować jakoby on miał być gorszy lub dalej brnąc pisać, że ma sobie "WII" kupić. Kompletny brak zdrowego rozsądku. Jak możecie chcieć gorzej dla innego użytkownika jeśli nawet sami nic z tego nie macie a on jest zadowolony z tego stanu rzeczy i co najlepsze dużymi literami NAWET NIE UMNIEJSZA TO JEGO FAME-owi, bo powiem wam co to fame, fame w gt5 w skrócie jest wtedy kiedy jesteś odpowiednio dobrym kierowcą. W prologu kręciłem czasy top 100 lub lepiej więc pieprzenie się z karierą A SPEC nie ma dla mnie najmniejszego sensu a jednym wyzwaniem dla mnie są licencje, więc powiedzcie mi co zrobiłem źle kupując redbulla i oszczędzając sobie masę mojego cennego czasu przebijając się przed kategorię open w błyskawicznym tempie, co było złego w tym, że poszedłem krok dalej - w końcu to żadne pieniądze - tak się dogadałem, że sprzedawcą, że do czasu kategorii ekstremalnej podstawiał mi wszystkie najlepsze wozy, tuningowane na max do danej kategorii dzięki czemu bezboleśnie przeszedłem przez A spec do kategorii wytrzymałościowe. Piszecie, że "wreszcie ukrócił się ten biznes (z nutką nienawiści) na allegro" jakby to było chore i wynaturzone, ale to jest właśnie wolny rynek, nikt nikogo nie zmusza i nie wyobrażam sobie tego jak wiele miałbym stracić bez niego i w tym wypadku tych aut oraz inni. Sprzedawcy by nic nie zarobili, a ja choćbym chciał zapłacić nawet 3 razy więcej nie mógłbym tego uczynić. Ludziom nastawionym na nie w stosunku do handlu autami nie brakuje właściwego obrania stron, słusznej czy niesłusznej, tylko elementarnego myślenia z zakresu logiki. Podsumowując, mam nadzieję, że sytuacji się zmieni, wolny rynek będzie kwitł a jeśli PD uzna inaczej to trudno, w końcu to ich biznes.

Koniec offtopu bo dyskusja zmierza w złą stronę.

I bardzo dobrze że to ukrócili, dlaczego? Jeżeli by sprzedawali auto które zdobyli było by to ok, ponieważ otrzymujesz zapłatę za swój poświęcony czas. Ale sprzedawcy się wycwanili i klonują auta (można to porównać do piractwa).

 

Dzięki Maro i reszta, uświadomiliście mi, że ludzie, którzy np. bawią się speedruny, wykorzystują glitche w grach to piraci. Olaboga, zaraz będzie tak, że nie można skipować filmików bo potem krzywdzące informacje rozchodzą się w sieci odnośnie czasu przejścia gry; jednak zdecydowanie powinni zakazać skipować filmików, a już na pewno creditsów. Do PS4 będzie dołączona kamera, która będzie sprawdzać czy patrzysz na napisy końcowe bo jeśli chciałbyś oszukać system (O JEZU PIRAT) i nie patrzeć na nieskipowale creditsy to BAN z miejsca, plus publikacja ośmieszających Cie filmików nagranych ówcześnie bez twojej zgody, o TAK dla przykładu! W końcu teraz SONY już po nowych łatkach ma wgląd w nasze dyski twarde. Nie ma co, Maro przekonałeś mnie, w końcu jeśli poświęcą mniej czasu na zdobycie czegoś niż NIE POZWOLIŁ a MYŚLAŁ producent to już nie, w chu*j pirat jak nic bo poświecił za MAŁO CZASU, najlepiej powołajmy komisję śledczą w tej sprawie. W świetle tych wydarzeń jak można się wyrazić o poprzednich zawodach sezonowych które były IMBA, Maro ni ma najlepiej tym ludziom zbanować konsolę bo uwaga!, jeśli nie miałeś dostępu do neta nabicie tej samej kasy i lvl-u zajmowało nie kilkadziesiąt a kilkaset procent więcej czasu! Ahh Ci pieprzeni oszuści z wyścigów sezonowych. Powiesz, ale PD im na to pozwoliło!No tak, ale sorry PD od początku widziało handel autami i można to było załatać jednym updatem ważącym pewnie kilka MB, nie zrobili tego przez długi okres czasu, potem na chwilę zablokowali i znowu są odblokowane, więc nie mów, że ktoś tu o czymś nie wie i istnieje nielegalna ośmiornica "klonująca" auta w "podziemiu" sterowana przez agentów razwiedki.

mariowtf.jpg

 

To jest ciekawe, ponieważ podałem masę argumentów we wcześniejszym poście, Dobos też podał kilka, kultura itd. a wy odpowiadacie tekstami "ja nie mam argumentów, ale chu*j jestem zły bo tak nie powinno być i w ogóle "żal dupę ściska", patrzcie jaki jestem wulgarny a to pokazuje, że mam rację! LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Ludziom nastawionym na nie w stosunku do handlu autami nie brakuje właściwego obrania stron, słusznej czy niesłusznej, tylko elementarnego myślenia z zakresu logiki.

 

:rofl: Ty tak na serio? buhahaha - co ma piernik do wiatraka? :lol:

Pojechałeś teraz wszystkim który mają swoje zdanie - z tego co napisałeś wynika że ludzie którzy mają inne zdanie niż Ty to półgłówki, którzy nie potrafią logicznie myśleć... :blink: Szkoda słów. Smutne to :( Wrzuć na luz i zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz. LOL :)

Nie ma sprawy, cały czas czekam na argumenty, czekam...Napisałeś kilka zdań z tego co widzę a wystarczyło jedno, które wskazałoby błędy moich założeń dla tej sprawy. Nic nie stoi na przeszkodzie byś w następnym poście podał chociaż jeden argument (wiesz ziom, ogólnie tak wypada...) i zwrócę honor wszystkim i się zbanuje sam na tydzień.

Naszła mnie refleksja i przypomniałem sobie, że ludzie dzielą się na tych, dla których "posiadanie prawa do własnego zdania" to po prostu inny pogląd potwierdzony przekonaniami danej osoby, ale poddający się możliwością zmian ze względu na np. wzbogacenie swojej wiedzy i na drugą kategorię, którą spowodował obecny system szkolnictwa i wychowania dzieci i młodzieży czyli "uważam, że ziemia jest płaska. Na to ktoś odpowiada twierdząco, że nie jest a w zamian otrzymuje odpowiedź:Jest czy nie jest ja argumentów co prawda nie mam, ale to jest moje zdanie i masz je szanować. Ch*ojny ile Ty masz lat, późna podstawówka czy wczesne gimnazjum?

Edytowane przez stabik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Stabik ma 100% racji, a argument ze ktos sie meczyl tyle i tyle zeby dostac x2010 ale ktos inny kupil juz w ogole mnie rozlozyl na lopatki. przeciez kazdy gra dla siebie a nie dla e pindola..masz za(pipi)isty czas ciesz sie ze go masz bo znaczy ze jestes dobry, inny uzytkownik ma ochote pojezdzic x2010 a wie ze nie zrobi specjalnych wyzwan lub 35lvl b-spec bo jest slaby/ nie ma czasu - kupuje auto/dostaje od znajomego etc.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie ma sprawy, cały czas czekam na argumenty, czekam...Napisałeś kilka zdań z tego co widzę a wystarczyło jedno, które wskazałoby błędy moich założeń dla tej sprawy. Nic nie stoi na przeszkodzie byś w następnym poście podał chociaż jeden argument (wiesz ziom, ogólnie tak wypada...) i zwrócę honor wszystkim i się zbanuje sam na tydzień.

Naszła mnie refleksja i przypomniałem sobie, że ludzie dzielą się na tych, dla których "posiadanie prawa do własnego zdania" to po prostu inny pogląd potwierdzony przekonaniami danej osoby, ale poddający się możliwością zmian ze względu na np. wzbogacenie swojej wiedzy i na drugą kategorię, którą spowodował obecny system szkolnictwa i wychowania dzieci i młodzieży czyli "uważam, że ziemia jest płaska. Na to ktoś odpowiada twierdząco, że nie jest a w zamian otrzymuje odpowiedź:Jest czy nie jest ja argumentów co prawda nie mam, ale to jest moje zdanie i masz je szanować. Ch*ojny ile Ty masz lat, późna podstawówka czy wczesne gimnazjum?

 

Nie dam się sprowokować i nie będę grał w Twoje gierki Stabik. Swoje zdanie odnośnie sprzedawania aut wyraziłem a to co miałem do napisanie - napisałęm. Czy to akceptujesz - nie obchodzi mnie to. Czy to uszanujesz - tym bardziej. To jest forum... forum o GT - tu się pisze o grze PD... a nie ocenia i zrównuje z ziemią ludzi których nie masz prawa osądzać i oceniać. A jeśli już chcesz pisać że ktoś nie potrafi logicznie myśleć bo w twoim mniemaniu ktoś ma inne zdanie to napisz PM do danej osoby a nie wywlekasz wszystko publicznie. To naprawdę nieładnie o Tobie świadczy.

Nie wiem jak Ty ale ja ze swojej strony kończę ten offtop... Jest niedzielne popołudnie i chcę się nią nacieszyć przed ciężkim tygoniem w pracy.

Pozdrawim :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

I bardzo dobrze że to ukrócili, dlaczego? Jeżeli by sprzedawali auto które zdobyli było by to ok, ponieważ otrzymujesz zapłatę za swój poświęcony czas. Ale sprzedawcy się wycwanili i klonują auta (można to porównać do piractwa).

Tzn jak sklonuje auto i wyśle koledze to jestem piratem ? Co jest złego w klonowaniu i dawaniu sobie aut między użytkownikami ? Dużo kasy się nie dostaje w gt5 czasem ciężko jakieś auto dostać,kumpel ci wysyła klonujesz sobie i ktoś na tym cierpi ?

Odnośnik do komentarza

odnośnie handlu autami, zobaczcie na tą aukcję:

http://allegro.pl/gran-turismo-5-super-auta-i1484304500.html

 

ograniczenie wysyłania raczej nie zahamuje tego procederu, co więcej sprawi teraz że będzie wygodniejszy i równie dochodowy. Sam posiadam 3 konta z dobrymi autami a ci co handlowali na potęgę mają ich pewnie z kilkanaście. Na każdym można mieć chyba 30 znajomych. Wystarczy raz udostępnić auta i sprzedawać zaproszenia po ~15zł skoro ludzie tyle płacą. Bez żadnego klonowania i wysyłania można jeszcze łatwiej zarobić:P

 

Kusi mnie by też aukcję wystawić ale z drugiej strony nie uśmiecha mi się mieć zawaloną listę znajomych osobami których nie znam ;/

Edytowane przez Dobos
Odnośnik do komentarza
Bo ludzie nie czytają dokładnie opisów aukcji. Za najlepszy przykład niech posłuży ta aukcja http://i.imgur.com/7TtNg.png - zwróćcie uwagę na kwotę sprzedaży!!! :blink:

hehe to było dobre - sam chyba taką aukcję wystawię i poczekam na jakiegoś analfabetę wtórnego, których w Polsce jak widać nie brakuje. ;)

Co do ograniczenia wysyłania aut, to u mnie w Evencie nagrodami były właśnie wirtualne samochody, których wartość czasami grubo przekraczała 1 mln Cr. pozyskiwałem, je od sponsorów lub wydając własną kasę, nigdy nie klonowałem, żadnych kont/aut itp. i nie wiem co w takim procederze może być zabawnego i po cholerę robić takie rzeczy. No ale cóż jest popyt na wirtualne samochody to i jest podaż. Takie czasy. ;)

Odnośnik do komentarza

Nagrodami teraz będą mogły być kupony na losowe samochody. Za zaliczenie jednej całej klasy wyścigów (amatorska itd) dostaje się taki kupon.

Są to odpowiednio:

Beginner events complete: Gift Car Ticket Level 5

Amateur events complete: Gift Car Ticket Level 9

Professional events complete: Gift Car Ticket Level 12

Expert events complete: Gift Car Ticket Level 17

Extreme events complete: Gift car ticket level 21

Endurance Events Complete: Gift Car Ticket Level 24

 

Kupon na 24.lvl mógłby być za pierwsze miejsce. Za drugie 21.lvl i za trzecie 17.lvl.

Oczywiście takie kupony trzeba najpierw zdobyć i... niezbędne będzie ich klonowanie bo każdy z nich można zdobyć max 2 razy (1 x za a-spec i 1 x za b-spec).

Odnośnik do komentarza
Co jest złego w wysłaniu aut za pieniądze?
Nic.
wykorzystują glitche w grach to piraci.
Nie piraci tylko ścierwa. Wyjątek jest gdy nie da się nie korzystać z glitcha, np. w Burnout4 gdzie można było jedynie przestać grać, ale już szukanie glitchy, czy doskonalenie ich to draństwo.
Tzn jak sklonuje auto i wyśle koledze to jestem piratem ? Co jest złego w klonowaniu i dawaniu sobie aut między użytkownikami ? Dużo kasy się nie dostaje w gt5 czasem ciężko jakieś auto dostać,kumpel ci wysyła klonujesz sobie i ktoś na tym cierpi ?
Turn10 (od Forzy) dawali za takie coś bany na 10 lat (glitchowanie kasy), a za cheatowanie w rankingach nic (miesiącami trzeba było czekać na usunięcie cheatera, zwykle 1 wyniku, a nie całego dorobku). W GT banów nie ma, bo pewnie niemal wszyscy to robili i słusznie, bo PD to idioci, całkowity brak kasy w GT5, a przy tym makabryczne ceny samochodów, ktoś kompletnie zwariował (pewnie Kaz). Jeździć kilkanaście godzin na owalu żeby kupić 1 samochód? Absurd.
hehe to było dobre - sam chyba taką aukcję wystawię i poczekam na jakiegoś analfabetę wtórnego, których w Polsce jak widać nie brakuje. ;)
Nic w tym śmiesznego, jest to sprawa dla policji i prokuratury (konto zawieszone). Tytuł aukcji sugeruje, że to telefon, jest sprzedawany wśród telefonów, opis jest nieczytelny, ukrywający fakt sprzedaży zdjęcia. Można to porównać do audiotele: np. na ekranie masz 370 zł za sekundę (zamiast 3.70 za minutę) i ten napis małym druczkiem przez 0,5 sekundy.
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...