Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

nie pamietam.

w narzedzia danych gier gt5 zajmuje 7gb z tym ze zrobilem pelna instalacje na dysk.

jak znajdziesz ile zajmuje instalacja na dysk to sie dowiesz ile patche zajmowaly :)

 

ok mam pytanie.

uzyczy ktos pojazdu do zrobienia wyscigów z klasy amatorskiej tj te wyscigi klasyków japonskiech, europejskich, fr cup, oraz cos z sezonowych?

oraz jakis help jak te auto wypozyczyc?

moje psn -> szpic_PL

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Witam.

Jako, że temat o GT5:Prologue jest już zamknięty, co jest w pełni zrozumiałe chciałbym zadać w tym temacie pytanie. Otóż znalazłem dziś w marcowym numerze PSX'a tajną kombinację do wklepania w GT:P właśnie, która między innymi odblokowuje wszystkie auta dostępne w grze i co ważniejsze dodaje 3 trasy w trybie Arcade (Nurburgring, Tsukuba i La Sarthe). Po wklepaniu kombinacji wszystko ładnie się pojawiło i się napaliłem na przejażdżkę po pętli północnej (nie posiadam jeszcze GT5). Wybrałem furę, trasę i...no właśnie, nic. Chodzi o to, że po wybraniu którejkolwiek z bonusowych tras pojawia się ekran ładowania, wyświetla lista samochodów biorących udział w wyścigu i tyle. Dysk przestaje pracować i napis "loading" nie ma zamiaru zniknąć. Próbowałem także w trybie 2players i to samo, czekałem nawet 15 minut myśląc, że może coś musi się dociągnąć z sieci, ale nic z tego(sprawdzałem po ponownym włączeniu gry w opcjach internetowych czy jest może jakaś update do pobrania i nic). Jedyne co można zrobić to wyłączyć grę. Dodatkowo(nie wiem czy tak było u innych)przy trasie Tsukuba Circuit nie widać jej mapki(dane, owszem są). Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale staram się dać jak najwięcej informacji ;) Czy zatem ktoś korzystał może z tego kodu i czy miał podobne problemy? Posiadam wersję pudełkową, pierwszą - nie platyna - europejską.

Odnośnik do komentarza

Co sądzicie o zużywaniu się opon w online? Moim zdaniem jest to świetnie rozwiązane. W wyścigu na 30-40 okrążeń można mieć rózne strategię pitów, do tego w różnych momentach wyścigu mieć np. przewagę świeżych gum nad przeciwnikiem, no i oczywiście dochodzą pity wymuszone przez kolizje. Niewiele się o tym pisze, a bardzo uatrakcyjnia to ściganie. Brakuje tylko różnicy w zużywaniu się opon twardych i miękkich, ale za to te same opony zużywają się różnie w zależnosci od setupu autka jak i od tego jak agresywnie się jedzie.

Odnośnik do komentarza

Witam

Chciałem się spytać o jakieś wskazówki odnośnie drugiego zadania specjalnego na top gear a mianowicie jazda lotusem 111R 04'. Otóż ten samochód to jakaś porażka, na dodatek na twardych komfortowych zachowuje się jakbym jeździł po lodowisku, przy 40km/h przy puszczonym gazie tył ucieka w zakrętach i inne tym podobne cyrki, nawet DFGT nic mi nie pomogło w prowadzeniu tego... auta. Śmiem twierdzić że to jest trudniejsze od wyzwania vettela. Byłbym wdzięczny za jakieś wskazówki jak tym jeździć, czego unikać i w ogóle liczę na jakieś obszerne faq jak wygrać w tych zawodach :)

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza

Wyzwanie z lotusem jest najprostrze ze wszystkich...

opieraj sie jak najbardziej na bokach innych.

Opózniaj hamowanie jak najbardziej i celuj tak aby wejsc w bok innego auta.

Nie powinno Cie zdyskwalifikować za to a wejdzies z dobra predkoscia ;)

Odnośnik do komentarza

Mi tam Nascar żadnych problemów nie stwarzał, w pół godziny go ozłociłem, grand tour też nie był najtrudniejszy.

Jedynie ten lotus i wyzwanie Loeba mi doskwiera... Ale dzięki za ten hamulec z gazem, nawet o tym nie pomyślałem aby spróbować bo myślałem że już totalnie ten samochód zacznie świrować, a tu przynajmniej można było i podczas skrętu przyhamowywać. Poprawiłem wynik na srebro i mam dosyć na razie tego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...