Skocz do zawartości

Reaktywacjia ligi PES2011 PS3


Ader

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak wszystkie zespoly to ja wypadam raczej, jeszcze sie z tym przespie, ale watpie, to juz wole czas poswiecic na MLO, niz grac co drugi mecz z Barca czy Realem. Z randomami moge se grac tak samo i bez niepotrzebnej tabeli, ktora by mnie zdolowala przez te nadludzkie teamy.

Tylko leszcze graja Realem czy Barca, sorry jak kogos obrazam, ale takie jest moje zdanie.

Edytowane przez polson
Odnośnik do komentarza

Jak wszystkie zespoly to ja wypadam raczej, jeszcze sie z tym przespie, ale watpie, to juz wole czas poswiecic na MLO, niz grac co drugi mecz z Barca czy Realem. Z randomami moge se grac tak samo i bez niepotrzebnej tabeli, ktora by mnie zdolowala przez te nadludzkie teamy.

Tylko leszcze graja Realem czy Barca, sorry jak kogos obrazam, ale takie jest moje zdanie.

 

Zgadzam się. Nie jestem może mistrzem PESa, ale wolę grać zespołem bez Messiego lub CR7, gdzie cała gra może się sprowadzać do grania w kółko na tego kolesia. W quick match ciaglę gram moim Arsenalem przeciwko Realowi albo Barsie. W takie lidze chcę mieć przyjemność z innymi zespołami.

 

Zaznaczmy te zespoły, które były wybrane do ligi, a najlepiej grajmy tymi samymi. Znam już swoje Napoli i nie będę się musiał ich uczyć. Niech admin naszej nowej ligi zaproponuje dla nowych osób zespoły o porównywalnej sile. Jeszcze jedno, może ustalmy formy random? Wg mnie fajniej się gra, jest szansa odkrycia rezerwowych z teamu, a tak gram w kółko tą samą jedenastką.

Edytowane przez tomi_d
Odnośnik do komentarza

podam listę drużyn - będzie nas 10 ,zespołów dam 20 i każdy powinien coś dla siebie wybrać

 

Manchester City

Tottenham

Arsenal

Liverpool

Valencia

Villareal

Atletico Madrid

Sevilla

Bayern Monachium

Borussia Dortmund

Werder Brema

Schalke 04

AS Roma

Udinese

Lazio

Fiorentina

Lyon

Marsylia

Bordeaux

PSG

 

 

no to chlopaki zapraszam do rejestracji na stronie www.pesarena.pl.

Ważne zeby przed rejestracja zaznaczyc PS3 .

Edytowane przez ciupak32
Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich. Organizuję ligę w Pesa 2011 na stronie www.pesarena.pl - zapraszam do rejestracji.

 

Ważne zeby przed rejestracja zaznaczyc PS3 .

 

Proszę o przemyślane zapisy -żeby nie było rezygnacji w trakcie.

 

Liga będzie 10-12 osobowa ,co do zespołów można zapisać się tymi z listy -oprócz zajętych już :)

 

Zapraszam.

 

Wszelkie info na gg

 

Lista Drużyn do wyboru :

 

Manchester City-zajęte

Tottenham

Arsenal -zajęte

Liverpool

Valencia

Villareal

Atletico Madrid -zajete

Sevilla

Bayern Monachium-zajęte

Borussia Dortmund

Werder Brema

Schalke 04

AS Roma

Udinese

Lazio

Fiorentina

Lyon

Marsylia

Bordeaux

PSG

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Regulamin :

 

mecz ligowy ustawiamy na 10 minut

forma pilkarzy losowa-random

pogoda-kazda byle bez deszczu

brak dogrywki i karnych

 

Terminarz kolejek bedzie dostępny na stronie www.pesarena.pl zakladka liga/terminarz

 

Wynik meczu wpisuje gospodarz -gość potwierdza -zakladka wyniki

 

Zeby nie bylo kontrowersji co do meczu ,wynik najlepiej zapisac sobie w formie zdjęcia komorka lub aparatem,zeby potem miec argumenty jakby ktoś nie chciał potwierdzic (nie znamy sie ,a uwierzcie mi różne rzeczy się zdarzają choć to tylko zabawa)

 

1 seria meczy to będzie 5 kolejek -czas na rozegranie tydzień ( mozna pisac o przełożenie jak komuś coś ważnego wypadnie)

 

założę specjalne community w grze -nazwa ligapesarena haslo pesarena -proszę się tam znalezć :)

 

 

 

Liga wystartowała - 5 kolejek wygenerowane -zakładka liga/wyniki -czas do 10 stycznia...

Edytowane przez ciupak32
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Panowie, jeśli chcecie zagrać w normalnej lidze, gdzie mamy pewnych graczy to zapraszam do nas.

Właśnie kończymy 4 sezon w najbliższą niedzielę i rozpoczynamy następny tydzień później czyli 19.03.2011.

 

U nas nie ma problemów, że ktoś nie kończy ligi bo dostanie w pałę.

Mamy wpisowe jedynie 20zł, żeby nie było niedzielnych stefanów, które zostaje przeznaczone na nagrody w każdym sezonie.

Sezon gramy ok 1.5 miesiąca w zależności od ilości graczy.

Każdy gra inną drużyną!

 

Więcej informacji i zapisy pod linkiem niżej!

 

Najlepsza Liga Online PESa - kliknij tutaj !!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...