Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

z sniper wolf lata nie pasują.

 

ground zeroes to 1975 rok - w tym roku Quiet ma około 25lat

mgs1 - 2005 - tutaj sniper wolf, to taka fajna "trzydziestka" (około :P)

 

no chyba, ze to jej matka czy cos.

 

___

 

przy okazji.. Paz z peace walkera urodziła sie w 1950 

Może matka.

SW urodzenie datuje się na coś pomiędzy 1976 a 1985. Więc mogłoby się zgadzać. Tak czy siak, myślę, że zobaczymy większość bohterów z mgs1

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Hideo znowu miesza w fabule :)

http://i.4cdn.org/v/src/1394393129273.jpg

 

Bardzo ciekawa teoria, mocno trzymająca się kupy. Ja od momentu ujawnienia Kiefera jako głosu Big Bossa nabrałem dużych wątpiliwości, czy aby na pewno jest to ten sam Big Boss, którego znamy. A jeśli chodzi o kolor oczu, to istnieje także teoria, że tym "fałszywym" Wężem jest... Gray Fox. To z kolei tłumaczyłoby, dlaczego Kojima tak mocno odcina się od wydarzeń z MGS: Portable Ops, gdzie Fox został już konkretnie sportretowany. Jak jest naprawdę, to się zobaczy.

Odnośnik do komentarza

Hideo znowu miesza w fabule :)

http://i.4cdn.org/v/src/1394393129273.jpg

 

8762c5a2ca81dd80med.jpg

ciekawe ale to nie ma sensu przeciez

 

skoro GZ to propaganda, grana przez patriotów i tak naprawde sterujemy decoyem octopusem granym przez kiefera suterlanda to dlaczego to wlasnie snake z phantom pain ma blizny na twarzy a nie ten z ground zeroes? skoro blizny mają pochodzić z rekonstrukcji twarzy przez decoya?

Odnośnik do komentarza

Z tym decoyem to jakas bzdura raz ze on sie przemieenial kropla w krople bez zadnych skaz a dwa ze jak sie zamienia w snake to ma 30-40 lat na to wyglada i potem co, 30 lat pozniej w 2005 roku w mgs na psx ma 60 lat niby i sie zamienia w andersona to jest naciagane na maksa tak samo jak z matka sniper wolf zaraz sie okaze ze to ciotka the fortune z mgs2

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Z tym decoyem to jakas bzdura raz ze on sie przemieenial kropla w krople bez zadnych skaz a dwa ze jak sie zamienia w snake to ma 30-40 lat na to wyglada i potem co, 30 lat pozniej w 2005 roku w mgs na psx ma 60 lat niby i sie zamienia w andersona to jest naciagane na maksa tak samo jak z matka sniper wolf zaraz sie okaze ze to ciotka the fortune z mgs2

Wiesz, sam Kojima w wywiadzie powiedział, że niektórzy fani mogą poczuć się "lekko" oszukani, ponieważ nagiął pewne fakty w GZ i PP.

 

Kiedyś zrobiłem taki trailer z nudów nowego mgsa

W sumie po prostu pomieszałem sceny z dostępnych materiałów :P Myślałem, że są to głównie sceny z PP, ale Kojima ostatnio zaprzeczył i powiedział że w trailerze widzimy scenki z GZ. 

Odnośnik do komentarza

wersja na PS3 wazy tylko 2GB, ciekawe co z PS4 ?

 

 

Dobrze czytacie, Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (PS3)zajmuje jedynie 2 GB pojemności na płycie Blu-ray. Wersja pudełkowa, kosztująca 129 zł i o której zagraniczne media piszą, że można ją skończyć w zaledwie parę godzin, korzysta zaledwie z ułamka maksymalnej pojemności płyty

http://www.pssite.com/news-31611-metal_gear_solid_v__ground_zeroes_zajmuje_jedynie_2_gb.html

Odnośnik do komentarza

Ja sobie spoilery z wiki już poczytałem i prawdę mówiąc od strony fabularnej nie wiem co myśleć. Bez szczegółów, ale i tak ukrywam w tagu:

 

 

Fabuła zwyczajnie zdaje się nie mieć celu i sensu. Całość zdaje się stanowić pojedynczą misję ratunkową z pewnymi naprawdę niepokojącymi scenami/insynuacjami, z końcówką odnoszącą się do początku Phantom Pain. Nie wiem czy są to niekompletne informacje, czy jak, ale zarówno los obu więzionych postaci jak i antagonista zdają się być wrzucone na siłę.

 

Nie wiem, może to jeszcze niekompletne informacje. No i jednak zawsze lepiej obejrzeć samemu, niż przeczytać streszczenie, ale jak na razie nie jestem jakoś szczególnie pod wrażeniem GZ.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

A co ty chciałeś? Jedno wydarzenie rok po Peace Walkerze, które determinuje skok o 9 lat do The Phantom Pain, o czym wiadomo od miesięcy, żeby nie powiedzieć, że już w sumie od roku.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...