Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

bizon, masz swiadomosc swojej ch,ujowości czy mamy ci to nakreslac przez kolejne miesiace na forumku az w  koncu skonczysz z 100% i sr,aniem po maskach samochodów?


a na temat:

Najstraszniejsza rzecz na Gamecom 2014?

 

uszy Kiefera

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

grouundzeroes na steamie ciekawie na co to komu

Mój kolega grał u mnie na konsoli w GG i bardzo mu się podobało. Jako że nie posiada żadnej konsoli tylko pieca jest bardzo zadowolony że będzie wersja Steam.  Zresztą jak by PP na PC  wychodził w tym samym okresie co na konsole, to pewnie bym kupił wersję PC.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

jesli na TGS pokaża afganistan  i atak  na ta sama baze z powietrza to dostane torsji.

Albo fabularnie maja blokade na pokazywanie tego co dalej, albo jeszcze nei nałozyli tekstur na cały afganistan.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

super niech zaplaci za demo na komputer znowu i sobie pogra 30 min ja nie mowie ze cala gra jest zle bo to super ale po co znowu demo wydawac na komputer jak kazdy gral na konsoli albo przechodzil na jutube

A bierzesz pod wagę że go to głano obchodzi że to płatne demo,  to jego pieniądze. Jak ma taki kaprys i zachciankę jego sprawa jak i innych klientów. Nikt nikogo nie przymusza do zakupu.

Odnośnik do komentarza

jesli na TGS pokaża afganistan  i atak  na ta sama baze z powietrza to dostane torsji.

Albo fabularnie maja blokade na pokazywanie tego co dalej, albo jeszcze nei nałozyli tekstur na cały afganistan.

 

Raczej dobrze robi bo pokazuje najważniejszy aspekt nowego MGS'a czyli wszechstronność wykonywania misji a nie że wszystko zawsze trzeba robić tak samo. Poza tym ja się ciesze bo przy MGSie 4-rce przegieli pytonga i przed premierą widziałem wszystkie wstawki i gameplay z całego pierwszego aktu a chyba nie o to w tym wszystkim chodzi aby gre pokazać na filmikach i potem ograć w domu tylko aby mieć radochę z odkrywania wszystkiego samemu. Am I Right? Of Course I Am! ;-]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...