Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

kolega/koleżanka Dark Millennia 

Koleżanka :P

 

 

badawczy? a nie przypadkiem defensywny? rex chyba mial miec funkcje zestrzeliwania pociskow nuklearnych z kazdego miejsca na Ziemii

 

"przypadkiem" tak.

Ta jego funkcja to była tylko zasłona dymna, żeby Otacon się zgodził kontynuować pracę. Przecież Liquid chciał wystrzelić w Chiny, więc REX miał też funkcję ofensywną.

Odnośnik do komentarza

badawczy? a nie przypadkiem defensywny? rex chyba mial miec funkcje zestrzeliwania pociskow nuklearnych z kazdego miejsca na Ziemii

 

"przypadkiem" tak.

 

Tak masz rację, trochę zbyt ogólnie to określiłem. Chodziło mi że Otacon nie był świadom tego iż mają z Rexa zrobić zabawkę z pociskami nuklearnymi. Chodziło mi głównie o to iż Rex był typowo defensywny przez co nie musiał być ani zwinny ani potężny, liczyła się tylko obrona i przetrwanie (dlatego też nóżki Rexa są moim zdaniem znacznie grubsze niż u ST-84 - wzorując się na trailerku). 

Odnośnik do komentarza

Raczej to dwie rożne gry i dwa odmienne gameplaye, sądząc po trailerkach to jak najbardziej idą w dobrym kierunku. Osobiście nie mogę się doczekać i mam nadzieje iż stabilność matchy będzie na najwyższym poziomie bo w MGO jak dla mnie lagi są niedopuszczalne.... 

Odnośnik do komentarza

ja sie napalam na mgs5 ale MGO5 też przywitam z otwartymi rękami - mam ochote na walki online, jeśli mechanika gry (strzelanie, bronie, bieganie, rzucanie sie na glebe będą obecne w MGO tak jak są obecne w GZ to ja bede zadowolony i chętnie zagram w taką strzelanke online, i chetnie zobacze ulepszanie postaci, zmiane wizerunku i inne bajery - to może być naprawde cudowny multi'k

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

ja sie napalam na mgs5 ale MGO5 też przywitam z otwartymi rękami - mam ochote na walki online, jeśli mechanika gry (strzelanie, bronie, bieganie, rzucanie sie na glebe będą obecne w MGO tak jak są obecne w GZ to ja bede zadowolony i chętnie zagram w taką strzelanke online, i chetnie zobacze ulepszanie postaci, zmiane wizerunku i inne bajery - to może być naprawde cudowny multi'k

 

Obejrzyj sobie trailerki z MGO3 a zobaczysz że to co wymieniłeś będzie również i w grze ;-] 

 

@CoATi

Wiadomo iż lagą nigdy nie są dopuszczalne ale kiedyś się tam pojawią. Bardziej chodziło mi o premierę gry, nie chce aby było podobnie jak z The Master Chief Collection gdzie multi było kompletnie niegrywalne. 

Odnośnik do komentarza

Dziwne jest też to ze BB ucieka ze szpitala przed jakimś duchem na jednorozcu (wiemy kim). I albo jest to jakiś halun wywołany przez młodego mantisa albo coś prawdziwego. Jeśli to zwid to czemu ocelot nie reaguje na to strzelanie do niczego? Sorry za dubla, nie ogarniam pisania z telefonu, tym bardziej dzikiego kopiowania

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...