Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż niedawno kupiłem Play&Charge, oryginalny Microsoft'u, ale coś nie chce ładować akumulatorka. Niby wszystko działa dopóki jest podłączone do kabla, na początku zapala się normalnie czerwona diodka, ale gaśnie dosłownie po pół minuty i zapala się zielona (wg. instrukcji oznacza to że pad jest gotowy do gry bezprzewodowej)...no, ale tak nie jest bo po włączeniu pada działa dosłownie kilka sekund i się wyłącza bezpowrotnie. Jak wcześniej wspominałem to dopóki pad jest podłączony do przewodu działa wszystko ładnie, mogę grać i pad nic nie świruje, ale akumulator się nie chce ni huhu ładować.

Miał ktoś tak kiedyś? Reklamować produkt czy da się coś z tym wykombinować?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 18
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak, ale jak przyjdą ci nowe to masz 50% szans, że i tak nie będą działać. Play&Charge jest strasznym złomem. Mam też pewne podejrzenia, że to nie wina samego akumulatorka czy pada tylko softu konsoli, który nie radzi sobie z czytanie stanu baterii (któryś dashboard miał to poprawiać, ale cała zabawa umarła jak widać). Ja P&C mam już jakieś dwa lata, przez rok działało normalnie, później przez kilka miesięcy nie chciał dziad ładować, a teraz znów działa normalnie. Jedyny plus jest taki, że zawsze można grać na kablu nawet jak padnie w środku gry.

Odnośnik do komentarza
Wiem, że istnieje coś takiego jak dedykowane akumulatorki do padów (nie play&charge). Widział ktoś gdzieś coś takiego jeszcze?

No nie wiem są jeszcze inne opcje.

takie coś

albo takie

 

Ja tam po przygodach z P&C, gdzie kabel był w końcu podłączony niemal bez przerwy, przeszedłem 3 lata temu na GP 2700 i jest git (nie wymieniałem od tego czasu, a to już dobre ponad 2000h gry.)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Czyli co zepsute od nowości?? Myślicie że MS jakoś to zareklamuje??

Nie nie zepsute poprostu takie gówniane i tyle. Miałem swego czasu podróbkę jak i orginał jedno i drugie po 4 tyg padło .

Zdecydowanie najlepszym wyborem jest zakup akumulatorków np SANYO ENELOOP + dobra ładowarka .

Sam takich używam i aktu trzymają 6-7 dni przy codziennym graniu po 2-3 h

Odnośnik do komentarza

Po kiego grzyba kupować play&charge itp. badziewia...Ja już od długiego czasu stosuje ładowarke firmy GP z czterema akumulatorkami 2300. Sprawują się b.dobrze. Mimo, iż są już troche wysłużone, można na nich grać ok. tygodnia, używając dziennie 2-4h, a gdy się wyczerpią, to zostawiam na noc, aby się ponownie naładowały i na nowy dzień można ciorać :potter:.

Edytowane przez Spyker
Odnośnik do komentarza

nigdy nie miałem takich problemów z P&C

pierwsze P&C kupiłem i działało bez zarzutu jakieś dwa lata (bateria trzymała około tygodnia) po czym dość szybko drastycznie spadło trzymanie baterii (codzienne doładowywanie)

tą przypadłość raczej uważam za normalne działanie każdej doładowywanej baterii

 

potem dokupiłem tylko samą bateryjke bez kabelka i znów ciesze sie nienagannym trzymaniem stanu naładowania (ok tydzień) a gram codziennie ok 1-3h

 

osobiscie polecam

 

wczesniej miałem zwykła ładowarke z akumulatorkami (paluszkami) ale po ok 3 miesiącach ciągłego odpinania i zapinania klapki z aku owa klapka sie lekko luzowała i potrafiła mi rozłaczać prąd w padzie (oczywiscie w czasie najgwałtowniejszego grania)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...