Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

To sa az takie roznice pomiedzy arsenalem a np chelsea? Zaznaczam, ze najmocniejszy team jakim gralem w tej odslonie jest juventus 4.5*. Co wiecej, nigdy nie zdarzylo mi sie, zeby mi dolosowali np do 4* mojej druzyny jakas o wiekszym, badz mniejszym wspolczynniku co do polowy gwiazdki sie zawsze zgadza.

Edytowane przez chm[u]ra
Odnośnik do komentarza

nie, miedzy Chelsea nie ma ale miedzy Realem , Barca , Hiszpania czy City to już znaczna- a mimo to te topowe teamy tez maja 5 gwiazdek- a że są popularne to nietrydni na nie trafic

 

oczywiscie jest o niebo lepiej niz rok temu i trafiając na Real grajac arsenalem mozna wygrac ale taki CR potrafi zrobic rózicę

Odnośnik do komentarza

Też zacząłem grać w obronie z większą pomocą CPU i idzie mi sporo lepiej.

 

Co do pajacowania niektórzy kolesie są nieźli. Jakiś czas temu po 6 strzelonych golach koleś zaczął robić wygłupy i strzelać sobie samobóje. Skończyło się na 13-1 0_o

 

Za to wczoraj miałem prześmieszny mecz we FiUTcie. Koleś strzelił mi 3 brameczki w pierwszej połowie. W drugiej zaczął pajacować, starał się mnie upokorzyć robiąc jakieś bezsensowne kiwki itd. W końcu źle wymierzył odległość jak chciał pobiegać sobie bramkarzem, zabrałem mu piłkę i strzeliłem gola. Chwile później trącił mnie w polu karnym i dostałem karnego. Ostatecznie strzeliłem mu dwie bramki w 90 min i wygrałem 4-3. Pozwoliłem mu obejrzeć powtórkę ostatniej bramki do końca :D

Odnośnik do komentarza

he , prawidłowo ;-)

 

panowie czy wam tez sie tak czesto przytrafiają słupki? no autento , wkurza mnie to, wolałbym już chyba by piłka minęła bramke bo tak mam uczucie , ze konsola "cygani". strzały pomoc-częsciowa mam ustawione

 

bo próbowałem na manualu- strzałów za nic nie mogę zakumac, sadze takie kosmosy, ze sie poddałem po 3 dniach. Nie wiem dlaczego podania , dośrodkowania itp jestem w stanie opanowac- strzałów nie.

Odnośnik do komentarza

Też mam mnóstwo słupków. Masakra, raz w jednym meczu online zasadziłem cztery albo pięć. Poza tym to nie ogarniam stałych fragmentów gry, wybicia bramkarzem online to pewna strata, rzuty wolne to w moim wykonaniu padaka, z rożnych może ze dwa razy mi się udało coś ustrzelić, a dobra wrzutka ze skrzydła na głowę napastnika jest dla mnie nieosiągalna.

Odnośnik do komentarza

kurde mam nadzieję, ze to patch zapowiadany zmieni bo to strasznie wkurza.

 

(Rapen nie odpisałem wczoraj, mam w ogóle wyłaczone powiadomienia wiadomosci, musze wjesc do xmb konsoli by zobaczyc- bo mnie...rozpraszały hehe..enyway jak na razie jestes za dobry dla mnie;-) ;-)

 

 

 

Yakubu wybijaj po ziemi , podanie normalne do tych po bokach - na ogół znaczy, do tych nie pilnowanych.

Odnośnik do komentarza

Słupków mam w cholere :/... w meczu conajmniej raz uderzam, albo oponent w słupek, tudzież poprzeczke. Oprócz tego chciałem zapytać o rozłączenia w trakcie meczu. Czu tylko mnie sie zdarza, że raz na 15 meczów mnie rozłącza i daje porazkę? Wczoraj mecz o awans do 5 ligi, dodam ze moj ostatni. prowadzę 1:0, z moejej perspektywy wydaje mi się, ze kontroluję spotkanie. okolice 60 minuty... zwycięstwo daje mi awans. Po lewej stronie pojawia się kółeczko kręci sie kresi i jasny juch mnie strzela bo wyrzuca mnie z meczu i zalicza porazke ;(. Czy tez macie takie akcje? NIGDY NIE UCIEKAM, a mam współczynnik nu juz na poziomie blisko 8% :/

Odnośnik do komentarza

No, wczoraj zacząłem sobie grać H2H Seasons, na manualu oczywiście. Od razu napiszę, że poziom jest tragicznie słaby. Ale nie o tym miałem. Chciałem wam opowiedzieć o moich zaje.bistych umiejętnościach i ogromnym pechu. Otóż wczoraj zdążyłem rozegrać 13 meczów i skończyłem z bilansem 9-1-3. W KAŻDYM* meczu bramkarz przeciwnika jest piłkarzem meczu, gdyż wyczynia takie cuda między słupkami, że na średnio 20-30 strzałów, z których przynajmniej 10 musiało się skończyć golem, oni puszczają maksymalnie 4. Naprawdę jest to dosyć dziwne, ale nie narzekam, bo wygrywam te mecze po 3 lub 4-0. Zdarzyły mi się na razie dwa takie spotkania, gdzie bramkarz przeciwnika miał notę 10,00 :) Jedno z nich wygrałem 1-0, a drugie... przegrałem 0-1, mimo, że oddałem 30 strzałów oraz nie strzeliłem karnego. Niemiec kopnął 2 razy w stronę bramki i strzelił gola... Neuer niepokonany niestety :( No ale cóż, nie zawsze się wygrywa co nie. Jestem właśnie w 8 lidze i moja Argentyna kosi wszystkich grubo. Tevez-Aguero-Messi to trio, którego boi się każdy :D Pracuję jeszcze nad tą (pipi)ą obroną taktyczną, która mi sprawia masę trudności, ale jestem dobrej myśli, bo coraz lepiej mi to idzie, a zagrałem na niej dopiero 13 meczów. Wszystko przede mną!

 

* - wyjątkiem są spotkania, w których zawodnikiem meczu został któryś z moich napastników, gdyż ustrzelił np. hat-tricka. Wtedy natomiast bramkarz zostaje najlepszym zawodnikiem drużyny, tylko :)

Odnośnik do komentarza

eeeee ta gra jest żałosna momentami. Masz miec ciezko bo gra losuje słabszego rywala? to bedziesz walił słupek za dłupkiem. Spoko, gra ci to odda, nie eaz zagrasz z lepszym i on rozstrzela ci bramke a ty jakas szmate włożysz. Wiadomo, kanada czyli mentalnosc ameryk- jakie to emocje gdy kosz pada na sek przed koncem a wynik jest 99 -100. Wygrywaja gosp , jest szampan i ogólnie orgia. Aha, czy któras polska recenzja zawierała o tym wzmianke? o tym ogromnym randomie? Game Zillla? CDA? PE? NEO?PS3 Site? Nieeeee, bo ma byc szybko igrane i napisane. Polska prasa tonie w braku rzetelności. Koso, Musiol, Enki-któryś z was odpowie dlaczego ani słowa o tym w recenzji? ????

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Ale taka jest piłka. Czasem przeważasz i dostajesz bramke na 1:0, a innym razem strzelasz po przeprowadzeniu tej pierwszej akcji. Niemniej jednak większość meczów grasz lepiej = wygrywasz. Tylko tych nie pamiętasz, pamiętasz zawsze te wyjątkowe. Ja wiem, że bramkarze bronią za dużo sam na sam, wiem że wpada dużo szczurów z 16 metra. Zdaję sobie sprawę, że bramkarze puszczają czasem szmaciaste główki z 13 metrów. Ja jednak nie doszukiwałbym się tutaj jakiegoś spisku. Ot jak zagrasz 100 meczów, to w kilku zawsze zdarzy się jakiś kosmiczny wynik, albo cud. Ale prawdziwa piłka też taka jest.

Odnośnik do komentarza

Jak zwykle przeszadzasz. Moj ostatni bilans UT- 15 zwyciestw z rzedu (w ogole mam tam 1 porazke w sumie), rankingi, z 10-12 meczy bez porazki, z przyjaciolmi jestem 1 szy i ogolnie mam moze z 5 meczy w plecy- random?, bilans pewnie bylby gorszy, wiec jak zwykle brak umiejetnosci zwalasz na gre...

Nie wymiatam w tej czesci, tak jak w porzednie, ale pieprzenie ze w danej minucie zawsze traci sie gola jest z lekka smieszne. Odbierz pilkie i przeklep ta minute, czy az tak skrypty dzialaja, ze sie pilkie odebrac nie da?

No i kazdy traci bramki z dupy, ale Ci lepsi przestaja wtedy odychac i laduja przeciwnikowi 4 w rewanzu.

Prawda jest taka, ze jak ktos w ta gre potrafi naprawde grac, to nie ma bata by zwalic na slupek, momentum, 90 minute, czy inne wyimaginowane pier(pipi)y. :)

 

EDIT: czy w rzutach wolnych cos sie zmienilo ? Czy powyzej 28 metra nadal trzeba trzymac galke wychylona w przod ? Zastanawiam sie, bo wczoraj na zadaniu zakrecilem pile z 27 metrow, co chyba nie powinno miec miejsca...

http://www.ea.com/so...os/ugc/97853868

 

EDIT2: Czy u was tez formacje znikaja. Fajny EA ma pomysl, by trzymac wszytsko na serwerach, ale dlaczego u mnie prawie nigdy to nie dziala ? Raz mam formacje z poprzednich czesci, innym razem mi sie nie laduja, jak dam synchronizacje to nie pomaga.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

ja mam nadzieje ze w patchu naprawia karne z dupy (sorry ale w 3 meczach 4 karne gdzie czysto odebralem pilke, a rozpedzony przeciwnik wpada na mojego obronce i sie przewraca i co, sedzia dyktuje 11. impact engine chyba nie dziala tak jak powinno.

 

Obnizenie statystyk pewnym pilkarza w tej grze tez wyszlo by na dobre. np.(messi, sanchez, villa, ibrahimovic, dzeko, aguero, tevez) nie mowie ze maja ich zmniejszyc do klasy wawrzyniaka.

Odnośnik do komentarza

na karne nie narzekam, moze dlatego, ze to z reguly ja wymuszam, na przeciwnikach, ktorzy zawsze w nieodpowiednim momencie cisna X.

Mogliby poprawic troche dosrodkowania z 30-40 metrow. Przy rzucie wolnym wystarczy lekko skrecic galka, dosrodkowac do polowy paska i bardzo czesto pada tak bramka z glowki.

Odnośnik do komentarza

nie przesadzam, dlatego pytałem kilka osób czy tez sadzą słupki - kilka z tego forum też sie wypowiedziało. No i sadzą. Tylko Black Mamba powiedział, ze nie ma tego problemu- wcvzoraj gralismy 4 mecze i faktycznie nie trafił zadnego słupka ;-)

 

zresztą ty easye twierdziłes przez dwa lata, ze momentum w ogóle nie istnieje, dyskusje uciął Koso- gdy napisał , ze sam Rutter stwierdził, ze momentum istnieje i spełnia ważna rolę w grze.

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

nie przesadzam, dlatego pytałem kilka osób czy tez sadzą słupki - kilka z tego forum też sie wypowiedziało. No i sadzą. Tylko Black Mamba powiedział, ze nie ma tego problemu- wcvzoraj gralismy 4 mecze i faktycznie nie trafił zadnego słupka ;-)

 

zresztą ty easye twierdziłes przez dwa lata, ze momentum w ogóle nie istnieje, dyskusje uciął Koso- gdy napisał , ze sam Rutter stwierdził, ze momentum istnieje i spełnia ważna rolę w grze.

Slupki - zgadzam sie, wystepuja, sam czasami z kumplem mam 3 z rzedu, ale jakos nie narzekam na ten element gry. Koso ucial temat, ale oficjalnej wypowiedzi na ten temat nigdy nie przeczytalem,ani w jego recenzji, ani w reckach zachodnich serwisow, nawet do slow Ruttera nigdy nikt nie wrzucil linka. Koso potwierdzil, bo gadal z nim werbalnie, nie wiadomo, czy go w ogole zrozumial, zreszta strasznie zawiodlem sie na jego reckach, szczegolnie na informacjach z targow, gdzie stwierdzal, ze obrona az tak sie nie rozni od starej FIFY.

No ale przeciez JEST! I czy to nie TY kiedys sa stwierdziles, ze graczom skillowym to nie przeszkadza, bo radza sobie z tym problemem z palcem w (pipi)e. No i te magiczne minuty (90, koncowka polowy itp) - bez kitu, dajcie spokoj...

Ostatnio grajac uslyszalem komentarz, ze dany zawodnik ma dzisiaj urodziny, tylko patrzec, jak ktos zacznie wierzyc, ze trzeba patrzec na horoskop zawodnikow, czy ksiezyc jest w pelni, czy ma urodziny i czy to wplywa na jego forme.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Nie no- nie da sie grac z kompem, NIE DA SIE!!! Ch.uj tak oszukuje ze szkoda gadac, chyba najgorsza edycja na PS3 pod tym wzgledem. Przegrywam dzis z QPR 0-1 (oczywiscie trace brame w 90min) majac przez caly czas mase slupkow i setek 60% czasu przy pilce i 20-2 w strzalach. Potem gram z Fulham i wygrywam na lajcie 3-1 strzelajac ni z du.py bramki zza pola karnego, ktore teoretycznie nie powinny wpasc.

Ja nie wiem co panowie z EA w tym roku napisali za kod na CPU ale jest maly dramat.

Na szczescie multi rzadzi i tam trzeba grac yo!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...