Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

zagrałem z pierwszym człowiekiem na świecie w rankingu manualnym na PS3 (Cris Luiz _84 , cos w tym stylu)

 

 

grał Realem , ograł Mój Arsenal 5-0. Dobry skór...czybyk, technika kapitalna, w tłoku potrafił się utrzymac przy piłce, robił skuteczne zwody.

 

Dobra lekcja :D

A ja z nim wygrałem...

 

 

a2f9e8c7905df6b16bf607ef76bcd249.jpg?big

 

 

wiesz, gdybym wiedział, że "to takie buty " spiąłbym poslady i przegrał nizej :D nie byłem gotowy i maderfaker prowadził 2-0 po 10 minutach. Po dwóch karnych - zasłużonych jednak.

 

________________________

 

 

Panowie mam pytanie. W "pokojach" jest grupa "arena ea sports".

 

Mozna tam założyć sesję, w tym RANKINGOWĄ . Czy to jest zaliczane do statystyk kariery?

 

Nie chodzi mi o awanse czy spadki do lig, tylko o bilans zwyciestwa-remisy-porażki w karierze?

Odnośnik do komentarza

5 ale to na manualu ma takie se znaczenie- mniej jest ludzi tak, że mozna trafic na leszcza (ograłem ostatnio kolesia w 5 lidze 6-0 , grał Barca- ja Ars) a mozna trafic na takich kozaków: D

 

_________________________

 

 

nienawidze grac w dzien :-( <w grze, pora w realnym swiecie mi nie przeszkadza>

 

kiedy są mecze barca- Real? późnym wieczorem! Kiedy są finały i połfinały mistrzostw? późnym wieczorem! Kiedy sa derby poszczególnych topowych lig? późnym wieczorem!

 

 

Enyweay- wieczorem jest klima :D strasznie chciałbym opcje by to ustawic

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

ja teraz wyszedlem z innego zalozenia. piedrole, biore mc i gole ogorkow. Skoro wszyscy biora real albo mc, to czemu nie. Dobrze mi sie nimi gra. jesli tak sie bawimy to ok. spadlem z 3 ligi do 6, bo gralem argentyna, ale dosc tego. 5eraz czas na triumfalny powrot :). ciagle trafialem na real albo mc i obrona argentyny nie dawala sobie rady. Zawsze cos tam przepchneli na sile .Teraz jest sprawiedliwie. gram ciagle real vs mc, ale jak przegram, to wiem ze to nie wina teamow, a musze przyznac ze mc przegralem tylko raz. Gralem z Arsenalem i gosc byl za(pipi)isty i ogolil mnie 4:1. Skoro tak sobie to elektronicy wymyslili, to ok .+ede gral te glupie mecze, az wygram 1 lige.

Odnośnik do komentarza

A ja grałem wczoraj mecz z obecnym nr1 na świecie i przegrałem 2-0. Powiem tak, koleś był po prostu lamerem. Grał jak 90% realowców (sam grał realem), KAŻDA okazja to długa piłka na Ronaldo lub Benzemę, a oni, wiadomo, cyborgi, przepychali się w większości sytuacji i miałem problem, zwłaszcza, że obrona Argentyny jest średnia strasznie. Wkur.wiające, że gra pozwala na takie lamerskie zagrania i są one skuteczne. Grałem może kilka razy z realem, którego gra wyglądała inaczej niż ta opisana wyżej. Tragedia i dramat.

Odnośnik do komentarza

Z kolei bardzo dużo bramek traciłem po dośrodkowaniach (grając z konsolą). Już wyczaiłem że trzeba wybiegać przed napastnika trzymając LT (chociaż nie zawsze wychodzi) ale w ataku dalej kaleczę grę w powietrzu.

 

Gra ktoś online na PC? Zastanawiam się nad kupnem FIFY na PC żeby pograć online bo z konsolą to katorga. Sama prawie nie popełnia błędów a gracza kara za wszystko. Zawsze grałem na maksymalnym poziomie a teraz zszedłem do Pro. Na World Class już nie wyrabiam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...