Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Awans do 2 ligi stał się faktem. A było ciężko, bo w 3 lidze to już 18 pkt trzeba było zdobyć do awansu a 12 do utrzymania. Ciekaw jestem jak to będzie w 1 lidze...

Zmiana taktyki dała radę i zaczęliśmy skuteczniej grać w defensywie i strzelać bramki...

 

A powiedzcie czy faktycznie są osobne rankingi dla manualowców ? Bo ja czegoś takiego nie widziałem.

Odnośnik do komentarza

Nie no spoko, nie wiedziałem... Może jak zdobędę majstra 1 ligi, to zacznę się uczyć grać na manualu, tylko nie wiem w sumie jaki to ma sens i czym się właściwie różnią przeciwnicy? Bo czy na manualu czy na asystach obydwoje mamy takie same warunki i ja nie widzę problemu.

 

A co Ty Figlarz nie masz polskiej wersji ? Mieszkasz za granicą ?

Kiedyś musimy zagrać , bo bilans masz bardzo dobry.

Edytowane przez arboos
Odnośnik do komentarza

ale Figlarz gra na manualu, zbyt duzy handicap grac z kims na asystach, no i zupełnie inny styl gry , sparing imo bez sensu

 

 

_______________________________________

 

dobra, wuj na wuju , robię sobie dłuższą przerwę bo omal dzis płytką nie rzuciłem w ścianę :)

 

najlepsza Fifa ever, porównywalna funowo z PES 6 (oczywiście relatywnie do czasu bo dzis PES 6 to ..wiadomo) ale tak OSZUKANCZA , że ja cie pier.dole. :/

 

 

______________________________________

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam ! Spary różnymi typami sterowania bezsensu , to zupełnie inne gry! Gdybym na manualu choć raz trafił w bramkę , poza stałymi fragmentami , to pewnie bym grał . Z drugiej strony,to jeśli ktoś chce zaistnieć na turniejach to tylko asysta i torowe ekipy ! Ja pomimo,że asysta,to tylko Legia , grając na 5* nigdy nie czułem tej radości! obce też mi jest np.wpisanie do ulubionych ekip MU , a gra wy(pipi)anym MC !

Odnośnik do komentarza

też bym sobie popykał Wisłą i Lechem ale na manualu spokojnie może ci City dolosować i masz przej.ebane. Sebek, zepnij się i przerzuć, szybko złapiesz. ... Ok, panowie naprawdę polecam pościągać stworzone drużyny/ turnieje w Creation Center. Ekstraklasa daję rade! Ściągam LM I LE , zobaczę jak to. No i tylko tylko jeden meczyk i przerwa :)

 

 

-----------------------------------------------------------------------------

 

 

Olaboga, Olaboga :/ chciałem pobrac sobie Lige Mistrzów oraz LE. Myślę sobie: pogram z konsolką, pocwicze to i owo, posłucham "de czempions" itd. Podpinam plik na stronie ea, włączam konsolei ...dostaję komunikat: jesli chcesz pobrac drugi plik (mam juz wspomnianą Ekstraklasę) to MUSISZ DOKUPIC SLOTy. Zapraszamy do sklepu EA

 

 

Uwaga uwaga: pliki te STWORZYLI USERZY. Poswiecili swój wolny czas by zrobic coś fajnego a EA chcę za ta kasę !!!!

 

 

Każdy jest w tej branży dla kasy, wiadomo. Ale EA przekracza wszelkie granice smaku., będąc zwykłą komercyjną lafirynda, ocerając sie już o ente kure.wstwo.

 

Jestem zbulwersowany, dosłownie. Kartka losu jest uparta, jeszcze pożałują swej pazernosci (online passy, mikro -zdzierskie opłaty)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

wejdź na easports football club creation center (wpisz tą fraze w google np) , zarejestruj sie tam , po czym wpisz w wyszukiwarce Centrum Tworzenia "ekstraklasa"

 

pojawi sie, zaznacz ją - dostaniesz komunikat "zawartosc zaznaczona"

 

 

Włacz konsolę (pc możesz wyłączyc) i odpal opcję Centrum Kreacji- zaznaczony na pc plik będzie dostępny. Pobieraj. Jest spoko :)

Odnośnik do komentarza

Mam problem z trofeum "Ja sam" 2 razy już ukończyłem mecz wygrywając, mając wszystkie ustawienia na manual itp. i co jest ? Jakieś rady ? Komuś też nie chciało wpaść ?

 

 

ciekawe trofeum :) mi wpadło przy grze online po wygraniu 60 meczy na manualu. Chyba jakis lekki glitch

Odnośnik do komentarza

arboos to ty na strzakach grasz? osz w morde

 

Nie dziw się,stara szkoła PESa,tam większość nadal tak steruje . Arboos tak sterował od 1000 lat , na szczęście nie do końca zamkną się w świecie piłki od Konami i potrafi wybrać jedyny słuszny tytuł na chwilę obecną.Mi ciężko niektórych jeszcze przekonać,trwają w tym PES i wmawiają sobie,że jest OK. (nawet nie chcą spróbować poznać "wroga") , choć nie powiem,ale większość mojej paczki od PES gra już od edycji 11 w fife

Odnośnik do komentarza

arboos to ty na strzakach grasz? osz w morde

 

Nie dziw się,stara szkoła PESa,tam większość nadal tak steruje . Arboos tak sterował od 1000 lat , na szczęście nie do końca zamkną się w świecie piłki od Konami i potrafi wybrać jedyny słuszny tytuł na chwilę obecną.Mi ciężko niektórych jeszcze przekonać,trwają w tym PES i wmawiają sobie,że jest OK. (nawet nie chcą spróbować poznać "wroga") , choć nie powiem,ale większość mojej paczki od PES gra już od edycji 11 w fife

 

ja to znam z autopsji, też tak miałem, zaczełem się przerzucać: World Cup Africa z d - pada na analog, potem w 11 na semi asysty a teraz sobie na manualu szarpię. W 13 pewnie go opanuję bardzo dobrze i... Konami zrobi urywającego jaja Pesa na next geny i znów nauka od nowa :)

Odnośnik do komentarza

apropos strzalek, tez kiedys gralem na strzalkach za czasow we, ale pozniej przejscie na analoga przyszlo jakos tak naturalnie, bo coraz wiecej gier oferowalo takie sterowanie. Ja poki co kisze w 4 lidze, ale odkrylem nowy zespol, ktory mocno mi podchodzi czyli bayern monachium. Pasuje mi bardzo taktyka, wysoki gomez dobry z glowki, szybcy boczni obroncy, koks Robben, dziwnie slaby i malo wykorzystywany jest przeze mnie Ribbery, ale poza tym wszystko super.

Odnośnik do komentarza

Chyba każdy, kto nie gra w piłeczkę (PES/FIFA) od wczoraj, grał kiedyś na strzałkach :) W końcu nie było czegoś takiego jak sterowanie 360 stopni, a szybkość reakcji była lepsza na strzałkach.

 

 

Ja wczoraj kolejny mistrz, ale byłem bardzo zły na siebie, bo skuteczność żałosna :/ Tyle mogłem bramek załadować, że bym wygrywał po 5-0, a kończyło się max 1-0... Grałem już chyba dziesiąty mecz z kolesiem Alx_05, którego znam na pamięć i spotkanie wyrównane bardzo, ale niestety nie wykorzystałem żadnej z pięciu setek i 0-0 :( To samo z Erobes. Kiedyś mnie kosił, a wczoraj to ja byłem lepszy, ale też 0-0. Ciężka praca mnie czeka, bo wyszedłem z wprawy...

Odnośnik do komentarza

Moze ktos mi wytlumaczyc taka rzecz... jestem w 4 lidze, mam 14pkt, do awansu do 3 ligi trzeba 16pkt. Zostały mi 2 mecze. No to gram, pierwszy mecz przegralem, to mysle, spina i trza wygrac ostatni mecz zeby awansowac. A tu co? Koniec, wynik 4 sezonu: utryzmanie. Czemu nie moglem rozegrac tego 10 meczu i zawalczyc o awans gry brakowaly mi 2pkt? Nie rozumiem i jestem na maksa wku......

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...