Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Orson , powiem Ci,że właśnie takie mecze też widuje w rzeczywistości , również te srentum-momentum. Nieraz w tv. .czy biorąc w nich czynny udział (choć to tylko A-klasa). Tak może trochę ogólnikowo,ale właśnie za takie mecze kochamy piłkę nożna! Bo gdyby było inaczej,to jakim cudem wygrał byś z tym kozunem,czy Grecja zdobyła by mistrza europy?! Twój przeciwnik to rozumie i zamiast tony bluzg dostałeś wiadomość o treści GG :-)

Odnośnik do komentarza

Hahahahaa to dziwne Orson, bo ja miałem z nim podobny mecz :D Pisałem o tym zresztą kilka stron temu. Karny i czerwo dla mnie w 22', bronię i strzelam w 75' gola na 1-0 i rozpaczliwa obrona częstochowy :D Koleś ma chyba pecha do tej gry, a mimo tego jest tak wysoko w rankingu.

 

Ja za to ostatnio zaniedbałem grę online, bo jakoś nie miałem czasu/chęci. Zamiast tego mój brat dał się namówić i ciśnie sezony na manualu :) Wczoraj nawet z makgajwerem zremisował :D

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

dodał mnie do znajomych po tym meczu :) zagraliśmy Lech na Torino, przegrałem 2-0 ale już uczciwie. Bo wierzę w to, że ja mam dwie sety i nie strzelam a on na 7 ładuje 2. Tak to powinno wyglądać. Figlaraz pow makgajwerowi,ze go kocham i zeby mnie dodał do znajomych :) :)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Panowie a właściwie to jak liczony jest ten ranking ? Za co się dostaje najwięcej punktów, bo widziałem tam np różne bilanse meczów i zawodnicy byli zaraz obok siebie w rankingu... więc jak to jest ?

W PES system był prosty ale tutaj nie wiem o co chodzi i jak to jest liczone.

Bo np jeden koleś jest wysoko, a ma bilans wygranych do przegranych blisko pół na pół...

Odnośnik do komentarza

Heh, gram na manualu od dwóch dni i faktycznie całkiem inna gra. Ludzie grają bardzo zachowawczo, bo wiadomo- każde złe wychylenie gałki przy podaniu może się równać kontrze przeciwnika. Dzięki temu jest więcej miejsca na rozegranie piłki, więcej "powietrza" w środku pola. No i wreszcie sprawdza się moja taktyka, czyli bronimy bronimy i kontra, ale bez szaleństw. Dzięki temu jak już mam jakąś sytuację to jest to stówa lub prawie-stówa. No i brameczki wpadają przednie- nie tyle jakiejś wielkiej urody, ale dużo bardziej realistyczne niż na derpowym automacie. A tak a propos to przez przypadek włączyłem dzisiaj jeden mecz na auto i PRZEPAŚĆ. Szybkość gry x10, odbijanie się zawodników, bzdury powered by Derpact Engine. No ale nic, mam bodajże streaka 5 czy 6 meczy bez porażki i powoli wygrzebuję się z 8. ligi, do której spadłem grając na maksymalnym wku.rwie na auto.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nom, teraz jestem w siódmej i raczej awansuję do 6. na luzie. Na auto to było moje szczytowe osiągnięcie. A ten spadek o 2 ligi polegał mniej więcej na tym, że nie szło mi totalnie, ale żeby udowodnić nie wiadomo komu, że ta gra jest zje.bana to grałem ciągle Arsenalem, robiłem głupie błędy i to w połączeniu z Derp Engine dało mi chyba serię 7 przeje.banych meczy pod rząd :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

No to jest NAT. Możesz mieć otwarty (open), średni (moderate) albo wysoki (strict). Pomaga odblokowanie odpowiednich portów dla konsoli na routerze. Możesz też mieć je zablokowane przez twojego ISP- wtedy musisz do nich zadzwonić i ładnie poprosić żeby ci odblokowali te porty, które chcesz. Teoretycznie z NATem innym niż otwarty możesz mieć problemy w grze online (lagi, rozłączenia), ale w praktyce są to raczej rzadkie przypadki. Więcej zależy od jakości samego połączenia internetowego i jak kod sieciowy danej gry radzi sobie z takim czymś.

Odnośnik do komentarza

ok to znow ja sie wypowiem. Wczesniej rozmyslalem o semiauto w 12, a sprawdzilem i czegos takiego ani w sezonach pojedynkow, ani w pucharach nie ma. W związku z tym postanowilem nie kierowac sie tym co widzialem na manualu w 10, tylko sprawdzic jak to jest w 12. No i rzeczywiscie gra jest jakas inna. Moze i troche lepsza, ale po 1 ludzi malo, po 2 zdarza sie, ze np do mojego Bayernu gralem z kolesiami, ktorzy wybrali cska. Niefajnie... Po 3 wszystko jest spoko poza strzelaniem :/. Mam 100% sytuacje w liczbie kilku na mecz i oczywiscie nie strzelam. Po 4 wreszcie padaja jakies inne bramki, niz te standardowe. Pilka potrafi sie w różny sposób odbic i to jest fajne. Mniej skryptów. Wlasciwie cos takiego jak trojkat w tej grze nie istnieje, bo po prostu podajesz mocniej z krzyzyka i tyle. Generalnie wszystko na plus za wyjatkiem tego, ze niewiele osob chce konsumowac ta gre na manualu. No i na manualu chyba graja nawet starsi ludzie ode mnie bo spotkalem kolesia, ktory mial w ksywce wpisane 1973 bodaj albo 1978 :) Fajno.

Odnośnik do komentarza

Ja zagrałem już ok 250 meczów online i wywaliło mnie co prawda kilka razy, ale tylko raz na moją niekorzyść, za to mojego brata, który niedawno rozpoczął swoją przygodę z online i H2H Seasons, ostatnio trapią takie chu.jowe rozłączenia i porażki z tego powodu. To co, że jest 85 minuta i wygrywa gładko 2-0, przecież serwery EA są żałosne i co chwilę padają.

 

Najbardziej mnie jednak wkur.wia, jak szukam rywala i wyskakuje "Znaleziono przeciwnika...", po czym "Utracono połączenie z przeciwnikiem.". I tak kilka razy pod rząd. Czasem szukam kilkanaście minut rywala. Posrane to jest :)

Odnośnik do komentarza

ej pomozecie? Mam taki problem ze jak gram w fifa 12 ultimate team to tak normalnie mecz mi chodzi , juz koniec meczu pokazuje ile punktów dostalem wczytuje mi sie ut i wyskakuje blad ze polaczenie zostalo przerwane z serwerami ea i zostaniesz przeniesiony do menu glownego , potem wkaczam ut i mecz mi zalicza jako przegramy a punktow nie ma co mam robic

/

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

borzo jak widzisz nikt nie miał z nas podobnego problemu , inaczej pomoglibyśmy bo my dobre ludki :) poszukaj na forum EA jesli znasz ang , zadaj tam pytanie. Masz też opcję zadzwonienia na polską infolinię ea- polecam jeśli ci zależy na tym trybie, może coś doradzą bo to ewidentnie błąd w połączeniu, najpewniej spowodowany ustawieniami

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...