Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwi mnie to narzekanie ze nie ma gier w sumie bo gry ciagle wychodza moze u nas w mniejszym stopniu ale i tak sie mozna cieszyc ze spora ich ilosc do nas trafia takze jakiejs super tragedii nie ma.

I jeszcze po stopach mamy całować ich za to, że łaskawe jakimś ochłapem nas poczęstują. Szczególnie, że brand Playstation europą dotychczas stał ? Vita ma bardzo słabe wsparcie i pojedyncze gry, które wychodzą tego nie zmienią. Jaranie się tym, że oferta w PS+ bogata, wcale nie świadczy o tym, że przed tą konsolą istnieje jakakolwiek dobra przyszłość. Samo Sony drugą konferencją z kolei na E3 pokazuje, jak bardzo wstydzi się tego produktu i wolałoby o nim zapomnieć. Tak jak o The Last Guardian. Po prostu trzeba się umieć wycofać z nieudanego projektu z twarzą, a nie próbować przemilczeć.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza

Ja kupilem vite glownie dla japonszczyzny i nie widzialem do tej pory problemu z grami jak ktos ma taki to po prostu niech nie kupuje tej konsoli albo ja sprzeda i kupi 3dsa.

 

Chociaz sporo racji masz tez w tym co piszesz bo po ostatnich akcjach sam mialem czasami ochote sprzedac vite i chyba nawet ja wystawie w najblizszym czasie bo mam inne wydatki a ps4 mi ostatnio sprawia najwiecej frajdy z konsol.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ja na vicie gram w podróży, i aby ograć tytuły które wyszły potrzazebował bym ze 2-3 lata :P. Jestem zadowolony z konsolki ale denerwuje mnie Mura Effect który mam i zastanawiam się nad kupnem wersji LCD a OLED z 3G sprzdaje. Nyby podczas grania tego nie widać w dzień, ale ja gram głównie w nocy i wieczorami co mnie frustruje że coś jest jednak nie tak "D. 3DS do mnie nie przemawia.

Odnośnik do komentarza

Mi sie wydaje ze slim by mi gorzej lezala w rekach, ta lezy wprost idealnie wlasnie przez swoja grubosc a slim wyglada dla mnie jakos tak chudo, plastikowo  i w ogole bez rewelacji. Dla mnie plusem vity jest kompatybilnosc z grami z psp ktorych nigdy nie ogrywalem bo go nie mialem wiec patrzac na ceny psp logiczne bylo dla mnie dolozenie 200zl wiecej na nowszy sprzet ktory moze nie ma az tylu gier ale razem z tymi z psp tworzy sie juz mega duza biblioteka nie mowiac o jakis klasykach z ps one.

Odnośnik do komentarza

ja gram tez glownie wieczorami i wogole na mojej sztuce tego nie widze , zreszta przez caly moj czas spedzony na tej konsolce rzucilo mi sie to w oczy tylko przy loadingach w uncharted golden abyss

Testowałem kilka sztuk i w innych modelach tego nie ma. Dla mnie Vita to kilka dużych pozycji na wiele godzin grania, oraz dużo mniejszych gier które przeżywają dla mnie drugą młodość na przenośnej konsoli bo na stacjomarce na 100% bym nie ograł. Chodź poza indykami chciałbym aby z 20 gier rocznie większych wychodziło może tak z 8 AAA z różnych gatunków i 12 ciut z mniejszym budżetem. Innymi słowy gry z japonii troktowałbym jako gry 2 gatunku jako nisze, a dla EU i USA z 8 gier AAA aby ludzie kupili konsole. Może 3DS ma dużo gier ale do mnie nie przemawia. Wole już indyki... które mają swój urok,

Odnośnik do komentarza

jak ktoś czekał na plusa zamiast brać na premier tą świetną grę, to rzeczywiści zaskoczyło - no ale po co brać jedną z lepszych gier na Vite np: na premierę (lub jakiś czas po), przecież do ogrania jest cała masa kilerów, lepiej czekać i mieć nadzieje - LUL buhahaah ja pier ^.-

Zal ci dupe sciska czy o co chodzi?

 

Tak sie sklada, ze nie ogralem jeszcze wszystkich tytulow z Instant Game Collection, a dodatkowo kupilem kilka indykow i duzych gier (Persona, Muramasa) ktorych tez jeszcze nie skonczylem.

 

Dla mnie DC w + to super wiadomosc bo pobiore sobie za darmo i kiedys moze nawet skoncze. Jak ma sie tylko Vite za glowna konsole to moze trzeba brac wszystkie duze tytuly na premiere, ale gdy jest to tylko jedna z wielu, albo zwyczajnie nie ma sie juz tyle czasu na gry, to taka wiadomosc jak najbardziej cieszy.

 

Dziwi mnie, ze w ogole musze to tlumaczyc.

Odnośnik do komentarza

DC jest super ale i tak krolem ostatnich tygodni jest pixel junk shooter - kapitalna gra na vitke i ten ekran

 

ciekawostka - w usa w maju sprzedalo sie 56 tys sztuk vity, w kwietniu 3tys - pozny port borderlands2 zrobil taka roznice, czy sony dalej nie chce widziec ze sporo ludzi czeka z kupnem tej konsoli bo czeka i liczy ze beda jakies hity? type-0 i raban w necie tez jednoznacznie pokazuje ze popyt na ta konsole by byl gdyby sony zadbal o lineup dla us i uk

Odnośnik do komentarza

DC jest super ale i tak krolem ostatnich tygodni jest pixel junk shooter - kapitalna gra na vitke i ten ekran

 

Mam takie same odczucia co do pixel junk shooter. Fajnie sie trofea wbija sa ciekawie zrobione, jestem na drugim bossie i mam zrobione jakies 20% w tym do tej pory wszystkie misje na maxa ide sobie powoli i probuje maxowac w niektorych niezle trzeba pokombinowac.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

nie ma zle z cenami gier na vite, na play-asia nawet importy sa w ok cenach. Ja kupuje gry na vite przewaznie w promocjach na psn do 40zl, gry co waza duzo i kosztuja ponad 40zl staram sie kupowac pudelkowo by odciazyc memorke i ewentualnie moc je w przyszlosci odsprzedac. Zrobilem tylko jeden wyjatek od tej reguly i raz wydalem 72zł na cyfrowa persone4golden wazaca 3,5gb

Odnośnik do komentarza

nie ma zle z cenami gier na vite, na play-asia nawet importy sa w ok cenach. Ja kupuje gry na vite przewaznie w promocjach na psn do 40zl, gry co waza duzo i kosztuja ponad 40zl staram sie kupowac pudelkowo by odciazyc memorke i ewentualnie moc je w przyszlosci odsprzedac. Zrobilem tylko jeden wyjatek od tej reguly i raz wydalem 72zł na cyfrowa persone4golden wazaca 3,5gb

To tak jak ja do tego assasyn za 30zł był wtedy bodajże ;) Więcej gier na Vitę nie kupiłem - wszystko z PS+ od początku istnienia tej oferty

 

P.S.

Głównie z play-asia kupujesz? Jaki jest czas doręczenia? I jaka formę wysyłki preferujesz. Zawsze się zastanawiałem czy czegoś tam nie kupić ;)

Odnośnik do komentarza

Z playasia zamawiałem już parę razy i średnia długość czasu na przesyłkę to około dwóch tygodni , raz zdarzyło mi się czekać półtora miesiąca za edycja limitowana Dragon's Crown ale była to wina naszej służby celnej. Innym sklepem godnym polecenia jest kanadyjski video game plus http://www.videogamesplus.ca może nie mają tam takich atrakcyjnych promocji jak PA ale ceny premierowe jak najbardziej. Mogę też dodać że teraz za każdą tranzakcie otrzymujesz punkty które potem możesz wykorzystać na zniżki cenowe, co do czasu przesyłki to czekałem gdzieś tak około dziesięciu dni. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...