Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

gdybym nie mial takich zalegosci na vicie i ps4, na ktore tez mam zaleglosci (o dziwo) to bym lykal, zwlaszcza talesa, ktory ponoc jest swietny, co do freedom wars to jednak chyba klony monster hunter nie sa dla mnie ale jesli pojawia sie opinie, ze w singlu daje rade i multi ma fajne to rowniez rozwaze

 

w kazdym badz razie exy koncowki roku na vite>>>>>>>>>>>>>>>>>te z ps4

Odnośnik do komentarza

Ja zlozylem pre-order na tales of hearts R z powodu bonusow. Jestem kolekcjonerem, chce miec jak najwiecej gier z serii Tales i jrpgow ale nie bede ukrywal ze wydaniami gier na Vite jestem poprostu rozczarowany i pudelkowe mnie w ogole nie kreca. Przewaznie dostaje kawalek pudelka, sredniej jakosci okladke, brak instrukcji i karte SD. Wyglada to tak biednie ze az sie odechciewa na polke stawiac bo wstyd, ze wydawcy moga takie cos nam serwowac.

 

Ale mimo wszystko pre-order na fizyczna gre zlozony. Freedom Wars tez pewnie łykne bo w JP zbiera bardzo dobre noty. Na mojej liscie zyczen jeszcze disgaea 4 nad która sie Ficus rozplywa (ten to umie sprzedac gre).

 

Vita ma wiele tytulow ktore chce ograc i widze ze konsola sie naprawde rozkreca. Jeszcze Tokyo Ghosts Hunters w 2015 roku.

Odnośnik do komentarza

Błąd z możliwością pobrania wersji na PS4 to fakt (trzeba było coś tam zakręcić z kolejnością "kupowania" konkretnych wersji - wejść w PS3, potem wyjśc i wziąć na PS4 czy coś w ten deseń). Z Vitą przeczytałem dopiero tutaj, choć niewykluczone, że Mevek trafił na pododbny błąd w sklepiku. Choć szkoda, że nie poszczęściło mu się tak z Killzone: Mercenary albo Tearaway :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam pytanko do weteranów japońskiej sceny na Vicie: jest szansa, że visual novel Higurashi No Naku Koro Ni zapowiedziane na PSV i PS3, ukaże się na Zachodzie na handhelda? Bo jak na razie, to niszowej japońszczyzny po angielsku wychodzi na Vitę pełno... Anime pod kilkoma względami było wybitne, więc nabrałem ogromnej ochoty na wersję zero-jedynkową.

 

http://gematsu.com/2014/11/higurashi-cry-coming-ps3-ps-vita

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...