Skocz do zawartości

Oficjalne dane GT-R


Haro

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc ludziska!

 

Mam do Was dosc nietypowa sprawe. Prosba jest moze malo madra, dla niektorych moze nawet niepowazna, ale mam niesamowity problem z trofeum "Oficjalne dane GT-R". Potrzebuje pomocy kogos, komu udalo sie uzyskac to trofeum i dla kogo przejechanie toru Nurburgring Nissanem GT-R '07 w czasie ponizej 7:29:00 nie stanowi problemu. Do czego zmierzam?

 

Czy jest na forum osoba, ktorej moglbym udostepnic dane swojego konta PSN, a ktora moglaby dla mnie ow trofeum uzyskac?

 

Oczywiscie jesli bedzie to konieczne, moge za pomoc zaplacic (normalnie, nie wirtualnie).

 

Sprawa jest dla mnie bardzo wazna, i uprzedzajac osoby, ktore moga poczuc sie zniesmaczone, napisze, ze za chiny ludowe, mimo spelnienia wszystkich warunkow zrobienia tego trofeum (seryjny GT-R wybrany z opcji "Szybkie wybieranie", nie z wlasnego garazu, opony sportowe twarde, Nurburgring bez zmian pogodowych, czas robiony w probie czasowej w trybie arcade i uzyskaniu czasu ponizej 7:29:00) nie chce mi to trofeum wskoczyc. Na forach dyskusyjnych czytalem, ze moze to byc jakis bug, blad ktory kiedys w przyszlosci zostanie zalatany, ale obecnie zwyczajnie nie moge go uzyskac, co gotuje mi zwyczajnie krew. Nie mam w okolicy zadnych znajomych posiadajacych GT5 i PS3 u ktorych moglbym to trofeum zrobic, dlatego zwracam sie z ta prosba do Was - prosze o pomoc!

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Z założycielem tematu to ja radzę nawet nie rozmawiać. Człowiek niepoważny, napisałem do niego i mówi, że chce, żeby mu to zrobić i że się odezwie wieczorem (w pracy był). Nie napisał przez 3 dni to ja odpisałem i powiedział, że sobie zrobił, ale będzie chciał jeszcze, żeby zrobić jego koledze, a potem znowu 0 odzewu, zawracanie dupy tylko.

Odnośnik do komentarza

Polecam poćwiczyć wcześniej w Akademii AMG, jeśli jeszcze tego nie zrobilłeś. Masz tam Nurburgring 'rozbity' na 4 sektory, dużo łatwiej będzie Ci wychwycić ewentualne błędy, jakie popełniasz lub niewłaściwą linię przejazdu. Szkółka ta bardzo pomaga w nauczeniu się i 'poczuciu' rytmu tego pięknego toru.

Edytowane przez Hal Emmerich
Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz

Pewnie, że wyłączyć (ABS możesz zostawić na 1) - masz dzięki temu masz pełną kontrolę nad autem, poza tym GT-R jest banalny w prowadzeniu i wykręcić nim bączka to naprawdę sztuka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Ja wykręciłem swoim GTR black edition w realu na nordschleife tak poniżej 8 minut idzie się zabić :wacko:  więcej nie będę ryzykował życiem  7.29  

ja swoim tak poniżej 7 minut ale na ostatnim zakręcie paliwa zabrakło, dobrze ze na ostatniej prostej obudziłem się, nie lubie snów bez happy endu 

swoją drogą to w którym realu jeździłeś ? Ja na Warszawa Ursynów - http://www.real.pl/markety/mazowieckie/ 

Pozdrawiam ;)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...