Skocz do zawartości

Prosze o pomoc MATURA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

mozesz podac serie rockstara, jako doskonaly przyklad ogromnej pracy wlozonej w samo chocby radio w grze, gdzie byli zatrudniani prawdziwi stacjowi dirzeje

 

 

a tutaj secik na motywch 8bitowych produkcji z nintendo

http://www.mashit.com/2008/03/22/dj-mix-squincy-jones-nintendub/

http://www.youtube.com/watch?v=brekOtE03Ic

muzyki 8bitowej jest masa, i choc nie mozna stwierdzic ze jest ona jedynie oparta o gry z lat 80, to male klamstewko nie zaszkodzi, wystarczy podac pare zespolow roznych gatunkow i powiedziec ze ten i ten odglos jest z tej i tej gry

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

W PE bodajże 126 (z Dragon Ball na okładce) jest mój tekst na temat wpływu gier konsolowych na muzykę. Możemy załatwic prawa autorskie i po kłopocie:) a tak poważnie to polecam Ci sprawdzic, zawarłem tam troche przykładów, ktore swietne beda obrazowac Twoj problem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chodzi o bibliografię - jak prezentacja będzie dobra, to wystarczy, że w bibliografii wpiszesz jakiś szit typu "internetowy słownik wyrazów obcych", czy coś. Ja miałem w swojej w obu rubrykach po jednej pozycji. Mówiłem o języku współczesnych czasopism młodzieżowych i roztrząsałem błędy gramatyczne, ortograficzne i zapożyczenia z języków obcych w PE :D Dorzuciłem do tego jakieś szity z bodaj Bravo i już, 100% mi dali. Wystarczy, że będziesz pewny siebie, pewny swojego tematu i jakoś pójdzie. Prezentację sobie robiłem dzień przed maturą, tzn. poskanowałem tylko te czasopisma, a resztę, to na żywca jechałem. Znajdź sobie coś, o czym naprawdę możesz długo mówić i z górki. Przecież jest ogrom piosenek, filmów, książek i innych rzeczy, które zostały stworzone pod wpływem gier wszelakich. Cała twórczość Machinae Supremacy, mnóstwo nawiązań w serialu Chuck (choćby odcinek z automatem, sterowanym przez Toma Sawyera od Rush), stary Pinball Wizard od The Who (co prawda automat do pinballa, to raczej maszyna, ale ja to zaliczam pod rozgrywkę elektroniczną), czy nawet nasz Tede, rapujący o tym, że "nie ma to, jak na PSX kumpli zaprosić" w piosence Kombosy. Jak już tu ludzie wczesniej mówili - jak siedzisz w temacie, to nie powinieneś mieć najmniejszych problemów ze znalezieniem przykładów. A jeśli takowe masz, to może lepiej pomyśleć nad zmianą tematu - najważniejsze, żeby mówić o tym, o czym masz dużą wiedzę.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...