Skocz do zawartości

Off festival


bajej

Rekomendowane odpowiedzi

No siema,

Byl ktoś? Jak wrażenia?

 

Bylem na edycji 2010 i bylo niezle, troche chu.jowa publika, ale poz atym bardzo fajny kameralny festyn, czesto do poznania nowej za(pipi)istej muzyki. Setki hipsterów, ale idzie to przezyc. Cena tez spoko.

 

W edycji 2011 potwierdzeni do tej pory artysci to:

AbradAb

Actress

Ariel Pink's Haunted Graffiti

Barn Owl

Current 93

Deerhoof

Destroyer

Factory Floor

Gable

Gang of Four

Junior Boys

Kode9 & the Spaceape

Kury

Kyst

L.Stadt

lech Janerka

Liars

Liturgy

Meshuggah

Mogwai

Omar Souleyman (polecam obczaic kolesia na YT :D)

Oneohtrix Point Never

Tesco Value

Twin Shadow

 

Czyli 24 artystów, a edycja poprzednia w sumie miała ich 91. Sporo ogłoszeń jeszcze przed nami

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dobra, czyli z tego co wyłapałem:

 

Iggy and the Stooges

Henry Rollins

Swans

Battles

Converge

Atari Teenage Riot

Suicide

Death in Vegas

Ty Segall

Das Racist

Świetliki

 

 

Czy to jest lineup niszczący wszystko, co widziałem w Polsce, czy mam słabą pamięć? Nie no, jak dostanę akredytację to jadę, nie ma co.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Aha, no sorry. Przyjalem, ze rozmawiam z osoba znajaca sie na muzyce. (pipi) nie wiem jak mozna nie znac Ikue Mori, wspoltworczynie nurtu no wave i bardzo uznana improwizatorke/muzya free jazzowego. W dodatku to glupie porownanie na Lascie, biorac pod uwage fakt, ze prawie nigdy projekty, w ktorych bierze udzial nie sa sygnowane jej nazwiskiem (bo albo jest to zespol albo grupa muzykow).

 

No ok, jednak trzeba sie pogodzic z faktem, ze niektorzy nie maja pojecia kto to jest James Chance, Lydia Lunch, zespol DNA, Mars, Sonic Youth i cala scena nowojorskiego no wave. Laska grala w jednym z czterech absolutnie najwazniejszych zespolow tego gatunku, ktory wywrocil do gory nogami muzyke w latach 80, ale spoko, przeciez jest nieznana;dddd

 

 

Juz nie wspominajac o Electric Masada, kultowym "Hemophiliac" nagranym w trio z Zornem i Pattonem, czy Death Ambient twrzonym z Frithem i zoltkiem z Ground Zero.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...