Skocz do zawartości

Rango


Rekomendowane odpowiedzi

Bylem dzis, zaje,bista baja, moze najlepsza jaka widzialem do tej pory w zyciu. Koles/kolesie od designu postaci i scenerii (wejscie do baru omfg) jest/sa bogiem/bogami. Wszystko jest zaje,biste wlacznie z napisami koncowymi (ok, glowna postac zenska jest imo tylko srednia, ale to jedyny minus,, no i przez "srednia" rozumiem odstajaca od kazdej innej postaci filmu, ktora jest je,banym dzielem sztuki, chlonalem ich wyglad i mimike jak gabka, rzeznia). Jak dla mnie nie bylo jeszcze takiego filmu animowanego. Dla fanow westernow rzecz obowiazkowa (jedna ze scen bedacych "puszczeniem oka" do fanow S. Leona zabija;]]). Mistrz w kazdym calu.

 

 

Aha, jakims cudem puszczali ten film z napisami. Nie wiem jak jest z dubbingiem...polski dubbing stoi na jakims tam poziomie...ale idzcie na film z napisami...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 12
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

No raczej tylko ludzie nieznający się na klasyce mają tu czego szukać. Przecież jeśli ktoś lubi klasykę, to nie będzie czerpał zbyt wiele przyjemności z tak wtórnej, mało kreatywnej, udziecinnionej zgrywy z wszystkich najbardziej znanych filmów. Generalnie "Rango" jest pod wieloma względami niezły, ale to całe kopiowanie klasyków jest w nim zdecydowanie najgorsze. Zwłaszcza w trzecim akcie, który jest kadr po kadrze, zdanie po zdaniu tak nieznośnie oczywisty i przewidywalny (w sensie "przewidywalny jak typowa hollywoodzka kreskówka dla dzieci", nie "przewidywalny jak western Leonego"), że można zwątpić. Niestety, im dalej w las tym gorzej, banalniej.

 

 

jaszczurka-szeryf napieprza się z wielkim wężem mającym miniguna w ogonie i rzuca teksty w stylu "już wiem, kim jestem"

, chyba oglądaliśmy inne filmy Leonego, bo te co ja dostałem nie miały scenariusza rodem z kiepskich Disneyów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Byłem wczoraj w kinie - bieda Panie, oj bieda.

 

Animacja rzeczywiście prezentuje się kapitalnie, główny bohater ciekawy, odstający znacznie od paskudnych, miałkich drugoplanowych postaci. Fabuła denna (irytująco przewidywalna). Gagi tak suche, że co chwilę mi w gardle zasychało. Serwowane tu i ówdzie smaczki w postaci odniesień do klasyki, bawią widza o wiele skuteczniej niż sama "treść". Oglądałem zdubbing'owaną wersję (zabrakło na stronie kina info o tym, że kolejny seans jest z napisami) i odnoszę wrażenie, że film broni się jedynie kapitalnym głosem Johnny'ego Depp'a oraz wspomnianymi "zapożyczeniami" Gdyby pozbawić Rango tych dwóch elementów, pozostanie nam kolejna ładna, nudna animacja. W skrócie - nic szczególnego.

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

w piątek się wybiorę, głównie ze względu na bohatera, który wygląda jak gadzia wersja H.S. Thompsona (swoją drogą 90% postaci granych przez Deppa czerpie z niego garściami)

lubie dobry western, więc mam nadzieję że nie zawiedzie :)

Hehe jest świetna scena nawiązująca, a raczej łącząca oba te filmy, b. fajny moment.

 

Ogólnie, film może nie jest porywjący ale jeśli biorąc pod uwagę jak mocno rożni się od reszty filmow animowanych, naprawdę warto zobaczyc.

 

Scena z Duchem Zachodu była rewelacyjna

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.