Skocz do zawartości

Moderacja Kącika Sportowego przez Stonę


Gość Maiden

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzegosz

Majdan, no weź. Jako jeden z naczelnych prowokatorów na forum (wiem, dla niektórych też nim jestem), nie powinieneś się oburzać na "docinki" ze strony moderacji. Jakoś nie widzę Ciebie płaczącego w kącie tylko dlatego, że ktoś nazwał jakąś żydowską gazetę mianem koszernej. Ty wcale nie jesteś pokrzywdzony, po prostu chcesz dopier.dolić Stonie, a potem zatriumfować w salwie demonicznego śmiechu. Oczywiście jako światowiec zaraz napiszesz, że chcesz prawdy i brzydzisz się takimi procederami, co - jak wiemy - jest kłamstwem. Do Stony mam obojętny stosunek, nie kibicuję biało-niebieskim kolejarzom, więc nie musisz pisać, że biorę stronę moderatora, bo jestem z Poznania.

 

Stona już nieraz kasował moje prześmiewcze posty w KS, ale jakoś żalu do niego nie mam. Będą przecież następne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

+ 20% od moderatora antysemity. W dyskusji o Lechu Poznań. Gdy pozwoliłem sobie odpowiedzieć na personalną zaczepkę pod moim adresem z jegoż strony. Szkoda, że sobie z 20% nie dowali :) Za własne offtopy, zaczepki, prowokacje.

 

 

 

+ Dodał MODERATOR
:potter: Posty do wglądu dla moderacji.

 

 

Szkoda, że Twoje już 3 x poedytowane :potter:

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

skad wiesz, ze nie dodawali, przeciez nie widzisz ich statusu ostrzezen? :D

 

 

Mam cały czas 20% które dałmiktośtam na szałcie. Zapisałem je w swoim notatniczku, w którym trzymam zapisane wszystkie % które komukolwiek, kiedykolwiek dałem.

 

 

@down

Powiększ, bo za słabo widać co napisałeś.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Tak, 7 razy. W jednym poście dodałem zdanie, bo po Twoich wykasowanych offach poprzednie traciło na znaczeniu.

 

Dodałeś, bo sam prowokacyjnie offtopujesz. I nie siedem, a czterokrotnie edytowałeś jeden ze swoich postów.

 

 

@: A teraz zabrania mi dalszej jego krytyki na forum publicznym, grożąc banem xD

Zabawne, że wyjściowo sam mnie zachęcał do założenia tematu w tym dziale.

Edytowane przez Maiden
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...