Skocz do zawartości

Might & Magic: Clash of Heroes


stoodio

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde ta gra w multi wyrywa mi codziennie z zycia troche czasu, pprzynajmniej nie jakaś bezmyślna strzelanka ;) ostatnio po pojedynkach bywa ze z championów ubywa mi Xp, nawet po wygranej walce. O co chodzi?

 

ps.

 

jesli ktos pogrywa multi to chetnie zagram. :thumbsup:

 

no nie moge, takiej satysfakcji nawet Battlefield nie dawał ;) nie ma to jak zadać smiertelny cios mają 1pkt życia, albo gdy okazuje się w ostatniej chwili ze nasz super atak dzięki linkowaniu zadaje ponad 200pk obrażeń :thumbsup:

Edytowane przez humanno
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

czadowa gierka. gdyby wszystkie tytuły miały taki stosunek ceny do długości rozgrywki bylibyśmy w niebie.

jestem obecnie na etapie krainy demonów i mam nadzieję, że gorzej niż tutaj nie będzie. sam świat demonów niezbyt mi się podoba, historia również słabsza od pozostałych a atak specjalny bohatera to jakaś kpina.

mimo to gra jest nadal świetna. do tej pory koncentruje się na wymaksowaniu wszystkich jednostek w singlu, więc gram wszystkimi jednostkami zwykłymi a gdy jednostka specjalna osiąga max. poziom to zamieniam ją na inną. jak na razie mój ulubiony artefakt w grze jest z kampanii Fiony(?) w trupiarni. Spider cośtam;) -75%hp herosa, +75%pwr i jedynie na Ludmiłkę zmieniłem na ten, który zabiera 2hp na turę.

przerajcowny system walki, jednocześnie prosty i złożony. jak to się mówi "easy to learn, hard to master". bitwy są fajnie urozmaicane przez puzzle lub specyficzne zadania do wykonania, gdzie warunkiem wygranej nie jest tylko wyzerowanie hp przeciwnika. online nie próbowalem ale skoro piszecie, że elfy są mocne to wystawię moją ekipę na próbę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...