Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi ci o rozdzielczość w jakiej jest to nie mam pojecia bo na opakowaniach nie ma żadnego oznakowania.

Ale co do połączenia wi- fi to normalnie jakaś masakra. Z routerem nie połączy się, ale z hot spotem na iphonie działą bez problemu;/

 

EDIT>>>>

Rozwiązałęm sprawe internetu. Jeśli ktoś ma internet z UPC/NTL i router Thomson to na 99% nie połączy się z netem na WiiU. Straciłem dzisiaj pół dnia na to i na Thomsonie nic, nawet bez hasła na wi-fi. Na routerach linksysa i tp-link i poprzez hotspot na telefonie działa bez problemu.

 

Edit2

Pół dnia siedzenia nad tym wi-fi i jak w końcu się udało i update sie zainstalował to eshop ma "emergency maintenance" :wallbash:

Edytowane przez Suboshi
Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

NSMB U + ZombiU + Nintendoland (co z tego, że to zestaw minigier, jak wyglądają wyjątkowo miodnie pod kątem multi) i niedługo Rayman Legends. Myślę, że jest w co grać, nawet biorąc pod uwagę tylko "exclusivy".

 

Gorzej, że samej konsoli nie da się nigdzie kupić.

 

na amazonie możesz kupić

Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

Akurat na WiiU kompletnie nic nie ma, więc nie dziwię się, że nikt tego nie kupuje tutaj. Ja miałem kupić, ale po tym co zobaczyłem kupię sobie Vitę. A hejtowanie Nintendo to norma. Najbardziej mi się śmiać chcę jak hejtują ludzie, którzy jednocześnie narzekają na patche, przerost online nad singlem, fapują nad Okami czy Batmanem, tęsknią za starymi czasami i tak dalej :)

Odnośnik do komentarza

Już nie gadaj, że tak nie ma w co grać. W końcu ZombiU to całkiem udany tytuł (recenzje i opinie są bardzo różne, co o czymś świadczy), jest jeszcze SMB U i Nintendoland. Jeszcze z pół roku i pojawią się prawdzwe killery. Po za tym jeśli ktoś nie grał jeszcze w takiego Darksiders II czy Arkham City to także ma wybór.

 

A na GaCku było w co grać na premierę? Rogue Leader, Pikmin, Wave Race i chyba Luigi's Mansion.

Edytowane przez Nemesis US
Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

Na premierę Gacka nie mogłeś grać w gry premierowe z Gacka na konsoli, którą masz na półce od 5 lat, a sama gra kosztuje 20% tego co na nowym sprzęcie. A w dodatku jest słabsza

ZombieU fajne. Warte 1700? Chyba nie bardzo. NSMB U? Bitch please. Nintendo Land? Bitch please x2. Za pół roku mówisz? Optymista. Nie sądzę, żeby przed listopadem-grudniem coś się pojawiło co by sprawiło, że polecę po konsolę z wywieszonym językiem

Odnośnik do komentarza

Ja stalem w sklepie na polce przed Wii U ale wkoncu uznalem ze poczekam az ceny troche spadna, tak jak to bylo z 3DS. Niemniej zdziwiony bylem ze sobie leza w takich ilosciach gdzie slysze tu i tam ze nie ma w Polsce i nie bedzie i w ogole kicha, a wystarczy pojsc do Toys 'r Us i lezy ich troche.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza
Gość Dr.Suess

Ja stalem w sklepie na polce przed Wii U ale wkoncu uznalem ze poczekam az ceny troche spadna, tak jak to bylo z 3DS. Niemniej zdziwiony bylem ze sobie leza w takich ilosciach gdzie slysze tu i tam ze nie ma w Polsce i nie bedzie i w ogole kicha, a wystarczy pojsc do Toys 'r Us i lezy ich troche.

jaka cena?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...