Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś inny jest ten padlet?

 

Ja gier na WiiU chyba wcale nie kupuję. Do kupna konsoli przekonał mnie ostatni update i możliwość grania w gry z Wii na padlecie. Na telewizorze nie chciało mi się w gry z Wii grać. A na małym ekranie w łóżeczku w takiego Skyward Sworda, czy Metroida bardzo chętnie poszarpię. Nawet obrzydliwa Twilight Princess powinna wyglądać znośnie

Odnośnik do komentarza

Przy włączaniu gry z Wii możesz wybrać i grasz tylko na TV, albo na TV+GamePad. Do grania w Metroid Prime 3 czy Skyward Sword z Wii na gamepadzie potrzebne są nadal pilot+nunczak (do SS motion+). 

Gry wyglądają całkiem dobrze na tym ekraniku, ale do sterowania to potrzebna była chwilka by przywyknąć. To chyba dlatego, że trzeba bliżej siedzieć, jakieś 30 do 50 cm od taba.

 

Edyta: przy uruchamiania Wii mode tak samo się wybiera TV, TV+GP. Na chwilę obecną nie można sterować za pomocą samego gamepada. Ale poczekajmy,  zobaczymy co przyniesie "uśmiercenie" Wii   ;)

 

@GregZPL

 

Ja także kupiłem Basic'a - nie do końca byłem pewien, że mi gry od N podejdą. Nie miałem z nimi kontaktu "w realu" od czasów N64  i salonów gier. Na szczęście pierwsze już koty za płoty i NSMBU, MP3 i SS to naprawdę dobre gry. Inne od tych, w które grałem przez ostatnie lata, ale dobre  ^_^

Edytowane przez kant1983pl
Odnośnik do komentarza

Cytuję za Deadly Serious:

 

Pojawił się dzisiaj update na Wii U. Wygląda na to, że to nie jest Ten Wielki Apdejt, na który wszyscy czekamy. Co nie zmienia faktu, że i tak jest spory – ilościowo i wielkościowo. Zajmuje około 700 MB. Oto co wprowadza:

  • W Wii Mode możemy puścić audio/wideo na GamePad (używać można nadal tylko standardowych kontrolerów)
  • Można automatycznie otrzymywać polecany software i dema przez SpotPass
  • Wsparcie dla klawiatur na USB
  • Można wyłączyć używanie NNID na platformach nie-nintendowych
  • W Wii U Menu jest nowa ikonka friendsów żeby było wygodniej włączać listę
  • Można puszczać dźwięk z konsoli przez HDMI, nie-HDMI albo jedno i drugie naraz (szkoda, że nie wideo)
  • Można dostosować do widzimisię interwały funkcji standby
  • Wii U Chat: gdy ktoś dzwoni, można najpierw sprawdzić jego profil na Miiverse, dodano wsparcie dla headsetów podczas czatowania
  • Nowe menu startowe Miiverse
  • Nowa muzyczka w eShopie
  • W trybie Wii będzie teraz dostosowywało rozdzielczość z głową – koniec rozciągniętych gier z VC!
  • Homebrew channel w trybie Wii ma popapraną rozdzielczość i dobrze wam tak

Przeglądarka:

  • Można przeglądać pliki PDF! GODNE CZYTANIE EBOOKÓW NA GEJMPADZIE LUDZIE
  • YouTube już nie wiesza nam konsol, hura
  • Podczas oglądania filmików, R/L przesuwa suwak o odrobinę w lewo/prawo, przytrzymanie R przyspiesza filmik
  • Zapis nazwy użytkownika i hasła na stronach wymagających logowania
  • Podczas gameplayu można odpalić przeglądarkę i wrzucać wysokiej jakości screeny (+ Wii U Image Share, podobne jak na 3DS-ie)
  • Stabilność i takie tam

Link: http://d-serious.pl/?p=31551

 

Tutaj gościu pokazuje największy bajer z graniem na padlecie w gry z Wii. Spaprali że nie można sterować padletem, ale gościu chwali że teraz Wii gierki wyglądają osom.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie jak to jest w końcu z tymi wersjami ta 8 gigowa oprócz pojemności to czym się jeszcze różni? No i te 8 giga, na 100% nie będę zasysał gier cyfrowych, docelowo (po wgraniu aktualizacji) ta konsola ma stać w sypialni gdzie neta nie mam. Kolejne pytanie to czy jak by np sprzęt nie był podłączony do neta , wyjdzie jakaś aktualizacja (nie liczàc tej pierwszej) to będę mógł normalnie używać konsoli?

 

Greg a ty kupiłeś w końcu ?

Odnośnik do komentarza

kolorem i pojemnością dysku i pierdołąmi których nie ma w pudełku, 8 gb styknie jak nie bedziesz kupował tytułów AAA przez eshop. dostępnych z 8gb jest 5,8gb z czego reszte zjada system, starczy na jakieś klasyki i indyki, i aktualizacje są ważne, na początku wiiu w menu chodziło dramatycznie, teraz jest znośnie.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem, jutro ma być. 699, nówka, Basic. Te kilka rzeczy, które są dodane do Premium nie są warte różnicy 500-600 zł. Sensor bar kosztuje grosze, pad pro 150 zł, podstawka 30. A różnica pomiędzy 8 a 32 jest śmieszna, bo i jedna i druga pojemność do niczego się nie nadaje

Odnośnik do komentarza

Takie pytanie nie obeznanego jeszcze z tą konsolą ale już niebawem posiadacza owego sprzętu czy da się grać z pena ( a także ściągać na pena) gry?

 

jeśli sugerujesz piractwo, to nie. Ale możesz podłączyć pena i ściągać na niego gry z eshopu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...