Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam nadzieję że nie zepsują gier tymi amibo. Niech sobie będą jakieś bonusy dla tych co kupili w stylu ciuszków czy czapeczek ale niech nie ułatwiają rozgrywki czy niech nie dodają nowego contentu . Jak dzięki nim dostanie ktoś nową postać w smachu to ja nie kupuje gry.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe jak długo ta konsola pociągnie. Nie okłamujmy się, sprzedaż będzie niska już do końca żywota. Pytanie kiedy Ninny odpuści. Czy nowa Zelda zdąży wyjść na jesień 2015, czy będzie powtórka z TP, gdzie skończy na dwóch platformach. Ja tam kupię tę konsolę tak czy siak, dla istniejących już gierek, ale najbardziej boję się o tę Zeldę. Czy jej nie przeniosą na next gena, albo co gorsza, przyspieszą developing/utną koszta, wynikiem czego dostaniemy niedogotowaną Zeldę.

 

I ciekawe czy coś jeszcze zapowiedzą na Wii U. Niby Retro już robi nową grę (zapewne Metroid, hnng), a i twórcy Mario World ogłosili, że pracują nad nowym Marianem, ale jakoś tego nie widzę. Sprzedaż jest po prostu za niska i po premierze Smasha (która, mimo nadziei szefostwa, też nie podniesie sprzedaży Łijuuskacza), Nintendo powoli zacznie przesuwać projekty na next gena.

 

Tak to widzę.

Odnośnik do komentarza

Już mówię

 

 

 

nie wiem. Za 2015 rok nie wybiegam, bo z Nintendo nigdy nic nie wiadomo. Dostanę X, dostanę Zeldę (chcą, to niech robią na 2 konsole, co mnie to) i będę cieszył banana. Nie mi spływa kasa na konto za sprzedane konsole, więc to nie mój interes czy się sprzedaje, czy nie. Z rynku gier video i tak nie odejdą, bo na czymś muszą trzepać hajs. Na razie gry wychodzą i tego się trzymam. Mam 9 eksluzywnych gier, każda sobą coś reprezentuje (posługując się retoryką CW, 8 gier powyżej 80 na metacritic i ZombiU z 78!) więc już teraz jestem bardzo zadowolony. Ani na 360, ani na Wii, ani na PS3 tylu dobrych EKSÓW po prostu nie miałem. A co czai się na horyzoncie wszyscy wiemy. Ktoś te gry musi robić.

 

 

 

NO BO CO, JEZUITÓW ZATRUDNIĄ?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...