Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

 

a już na początku przyszłego roku wychodzą dwa kolejne.

Co poza Toadem wychodzi jeszcze na początku roku ?

 

 

W lutym ma wyjść plastelinowy Kirby - premiera oficjalnie potwierdzona dla USA (13 lutego), ale nie widzę powodów dla których gra nie miałaby standardowo 3-4 dni później wyjść w EU.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

 

 

a już na początku przyszłego roku wychodzą dwa kolejne.

Co poza Toadem wychodzi jeszcze na początku roku ?

 

 

W lutym ma wyjść plastelinowy Kirby - premiera oficjalnie potwierdzona dla USA (13 lutego), ale nie widzę powodów dla których gra nie miałaby standardowo 3-4 dni później wyjść w EU.

 

Na razie jestem w(pipi)iony że EU musi czekać na Toada dłużej niż reszta a liczyłem na ten tytuł że będzie w sam raz do ogrania w święta. Dopóki nie ma oficjalnej daty dla EU to równie dobrze znowu możemy zdecydowanie dłużej czekać niż te standardowe parę dni :/ choć mam nadzieję że jednak  tak nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Gry dla ktorych warto brac konsole to MK8 B2 DK:TF Z:WW i SB czyli o 5 wiecej niz na PS4/XBone

Ja bym doliczył jeszcze genialne (inne niż wszystkie gry z tej serii, normalnie gta lego, fabuła, jeden bohater) Lego City Undercover, Super Mario 3d World, a za rogiem mega combo czyli Toad i Yoshie !

 

Edit: Toad ma premierę w USA 5 grudnia tak? Kurde może by doszedł do świąt? Bo U nie ma blokady regionalnej?

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Co jest potrzebne zeby mozna bylo na Wii U np w takie Mario Party pograc w 4 osoby podczas imprezki? Jakie 4 kontrolery sa niezbedne? I dlaczego tak drogo.

 

I rozumiem ze do SSB potrzeba 4x pro controller?

 

Podczas imprezki najgenialniejszą gierką jest Nintendoland. W minigierki: Sweet day, Mario chase i Luigi's Mansion można się zagrywać godzinami w 5 osób. Potrzebne są do nich 4x Wii Remote'y. Polecam ten filmik prezentujący rozgrywkę: 



Na oficjalnej stronie są podane kontrolery, które są kompatybilne ze Smashem: http://www.smashbros.com/us/howto/entry10.html

Jest tam info, że Wiimoty z nunchuckami albo Classic Controller Pro są wspierane. Do gry kanapowej ze znajomymi takie rozwiązanie chyba nie jest złe. Ja sam mam 4x wiimote + nunchuck, pro controller i gamepad. W 6 osób w SSB będzie się dało grać :)

Edytowane przez sowacz_
Odnośnik do komentarza

Drogo nie jest.Kupujesz 3-4 willoty używane lub podróby za pi razy drzwi 30zł szt. i masz cały zestaw. Kupowanie tego oryginalnego nowego badziewia za 170zł za willota to chora opcja.

Podróby działają tak samo.Wiem bo miałem i mk8,super mario u i zelde twilight princess grało się tak jak na oryginałach.

Motion plus to nie wiem po co jest poza wykorzystaniem w słabym SS.

Odnośnik do komentarza

Miał ktoś do czynienia z tymi podróbkami pro controllerow?

 

Czytalem wiele opinii osob, ktore mialy podrobki, ze nie warto takie kupowac bo sa znacznie gorsze - przede wszystkim jesli chodzi o baterie bo oryginalny ma najlepsza baterie wsrod padow. Pisali, ze na prawde lepiej dac wiecej i miec oryginal.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...