Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

A czy wiadomo cokolwiek odnośnie kompatybilności save'a pomiędzy pudełkową i cyfrową wersją MPTrilogy? Jestem ciekaw czy cyfrowa wersja wykrywa zapis który moje  WiiU przechowuje w trybie emulacji Wii? 

 

Niby nie mam już takiego ciśnienia na kolejne przechodzenie wszystkich części od początku, ale dam zarobić Nintendo i chłopakom z Retro Studios po raz kolejny, bo trylogia Prime to seria która pokazuje obecnym grom AAA "środkowy palec"  - i nie mówię tylko o czystym gameplayu czyli level designie i sposobie odkrywania świata przez upgrade'y, ale wykonanie i przywiązanie do naprawdę drobnych detali w kwestii różnych typów wizjerów, animacje HUD'a czy tak rewolucyjna rzecz jak twarz Samus odbijająca się w szybce hełmu....miazga! Jak ktoś nie miał okazji wcześniej pograć, to teraz jest idealny moment żeby wsiąknać w te gierki, tym bardziej że styl graficzny został zrobiony z takim wyczuciem smaku, że taki Metroid Prime z 2002 roku nadal zachwyca.

 

A tak przy okazji, ciekaw jestem czy w wersji z eshopa MP dodali brakujące efekty, które były oryginalnie na Gamecubie i ktoś najwyraźniej zapomniał je przenieść na Wii http://youtu.be/zGjgfSwOPw0

Odnośnik do komentarza

Jakby co to według testów w necie, wersja z eshope'a ma szybsze loadingi w MP3 niż ta na płycie, więc Ci co mają w kolekcji niech też wciągają

 

Wow różnica jest SPOOORA.

 

Przekonałeś mnie. Biorę jeszcze raz.

 

Trzeba pokazać że w dlaszym ciągu czeka się na nowego Metroida.

Edytowane przez ireniqs
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja się wstrzymuje. Czekam na jakiegoś z desperowanego allegrowicza który da mi ponownie postawić to zacne pudełko na półce (oj człowiek jest jednak głupi że się swojej kolekcjonerki pozbył). No i jako że dla mnie cyfrowa dystrybucja ssie kupuje jedynie only eShop titles (Trine 2, nadciągający Abe i parę tego typu pozycji których nie doczekam się pudełkowo).

Odnośnik do komentarza

A ja się wstrzymuje. Czekam na jakiegoś z desperowanego allegrowicza który da mi ponownie postawić to zacne pudełko na półce (oj człowiek jest jednak głupi że się swojej kolekcjonerki pozbył). No i jako że dla mnie cyfrowa dystrybucja ssie kupuje jedynie only eShop titles (Trine 2, nadciągający Abe i parę tego typu pozycji których nie doczekam się pudełkowo).

 

MPT kupuję w niedzielę/poniedziałek na eshopie, bo za 40 to grzech nie wziąć. Ale sam również się czaję na pudełkową wersję (dlaczego nie wziałem dawno temu za te 20 zł....................)

Odnośnik do komentarza

Ściągnąłem tego Metroida wczoraj i dziś pograłem. Sterowanie motem jak zwykle GOTY, niezwykle precyzyjne, choć potrafi się zgubić jak Pilota wycelujemy poza sensor bara. 

 

A sama gra?

 

Metroid Prime - ukończyłem pierwszą misję, skojarzenia z Prime Hunters od razu się narzuciły. Nie grałem nigdy w serię Prime właśnie oprócz Huntersa i w sumie poczułem się jak w domu. Skanowanie wszystkiego co się da, strzelanie, zaglądanie w zakamarki, boss i potem ucieczka - klasyka. Gra się bardzo fajnie choć jeszcze tylko irytuje mnie sposób włączania skanera - celownik do góry i minus, tudzież na odwrót - trochę to niewygodne. 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio zauwazylem, ze bateria w GamePadzie dluzej "trzyma" - dokladniej chodzi o to, ze nie rozladowuje sie tak gdy kontroler lezy nieuzywany. Bateria rozladowywala sie po jakims czasie nawet gdy byl nieuzywany, a teraz zauwazylem, ze od jakiegos czasu lezy, ale juz tak szybko sam sie nie rozladowuje.

 

Moze ma to zwiazek z ostatnia aktualizacja systemu ? - oficjalnie nic nie pisali.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panowie mam taki dziwny problem. Dziś włączyłem konsole by pograć w Mario Kart 8 i zauważyłem że grafika w grze jest gorsza niż była wcześniej, chodzi głównie o kawędzię np. obrys monet obrys karta i inne elementy toru mają na krawędziach wyraźnie piksele.

To samo dzieje się w grze Lego City Undercover.

Nie znam się na tym ale coś jakby nagle wyłączył się antyaliasing, nie wiem za bardzo co mogę zrobić z tym fantem. Chciałem przywrócić na konsoli ustawienia domyślne, poprzez wymazanie wszystkich ustawień, ale mam ściągnięte z e-shopu dwie gry i nie mam takiego pendrive żeby to zgrać.

Czy ktoś spotkał się z takim problemem?

Może jakieś pomysły co z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...