Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem konto w klubie Nintendo, potwierdziłem rejestracje, ale i tak nie mogę zalogować się na swoje konto... Podczas logowania wyskakuje mi komunikat że login jest niepoprawny (jako login podaje adres e-mail). Czy miał ktoś podobnie?

Może zrobiłem coś źle?  Mój adres e-mail jest na o2.pl czy to może kolidować?

Odnośnik do komentarza

Założyłem konto w klubie Nintendo, potwierdziłem rejestracje, ale i tak nie mogę zalogować się na swoje konto... Podczas logowania wyskakuje mi komunikat że login jest niepoprawny (jako login podaje adres e-mail). Czy miał ktoś podobnie?

Może zrobiłem coś źle?  Mój adres e-mail jest na o2.pl czy to może kolidować?

 

Oficjalnie w Polsce nie ma Nintendo Club, więc może problem właśnie w końcówce .pl. Spróbuj na Gmail, Hotmail. Ja założyłem na Gmail i wszystko działa.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Tyle że skiepściłem po całości i rejestrowałem od razu z pin kodem od majora's mask, gdy próbuje zarejestrować grę od nowa i założyć nowe konto wtedy wyskakuje mi komunikat że gra już zarejestrowana... Ehhh napisałem do suportu, ciekawe co odpiszą. Z drugiej strony mógłbym przecież przebywać na stałe w UK i mieć dalej polski adres e-mail chyba.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, logiczne byłoby to,  że jak już wydają grę, to niech zrobią to ja najlepiej czyli w szybszych 60 hz. No ale niema co narzekać. Gra jest zgodna z oryginałem, w którego fajnie się szarpało mimo tych zwolnień co jakiś czas. Sam pewno kupie, gdyż  DK 64 n aN64 przeszedłem do połowy, a samą grę wspominam bardzo dobrze. Może nie jest to poziom Banjo Kazooie/Tooie, ale i tak plasuje się  w ścisłej czołówce jeśli chodzi o taki typ platformerów.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja byłem juz praktycznie zdecydowany kupić WiiU razem z nowym Xenoblade, ale zaczynam się bać, że poza wymienionym przeze mnie jRPG zostanie już tylko Zelda i konsola zdechnie. Kupno chyba wstrzymam do czasu, aż się nie dowiem czy NX będzie miało kompatybilność wsteczną z Wii, WiiU i cały VC które już jest dostępne przez eShop.

Odnośnik do komentarza

Zeldy nie będzie na WiiU jestem tego swiadom zapowiedzą NX pewnie premiera listopad w jap u nas może gwiazdka a Zelda będzie mocnym tytulem startowym. Jak kupować Wii U to dla obecnej biblioteki która ma nie co perełek a Xeno będzie fenomenalne jak poprzednik.

 

Będzie Zelda na Wii U, sam Miyamoto to potwierdził, na GameSpot też jest potwierdzenie:

http://wiiudaily.com/2015/06/miyamoto-on-zelda-wii-u-2/

http://www.gamespot.com/articles/zelda-still-coming-to-wii-u-nintendo-confirms-at-e/1100-6428232/

Niewykluczone że na 2 platformy na raz (chociaż co ten NX to na razie nikt nie wie), ale jeśli gra ominęła by Wii U to gunwo sztorm spowodowałby że masa graczy od Niny by się odwróciła. Hajs się musi zgadzać, więc na coś takiego ich nie stać. Poza tym odzyskać zaufanie graczy, gdyby Nintendo przeniosło Zeldę z Wii U na NX - rzecz praktycznie nierealna.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...