Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Wątpie by nowa Zelda wyszła na to NX, nowa konsola nie wyjdzie raczej przed gwiazdką 2017 a chyba aż tak premiery Zeldy nie opóźnią.

No chyba że wydaliby po prostu jakaś poprawioną wersję jako tytuł startowy.

 

Twilight Princess opóźnili o rok, żeby była na premierę Wii.

Odnośnik do komentarza

@churmqab

 

Twilight Princess opóźnili o rok bo wersja na GaCka była w powijakach i była bardzo zbugowana. Aczkolwiek na bank to był jeden z dodatkowych powodów.

 

@pawelgr

Kensuke Tanabe jest odpowiedzialny za serię Metroid Prime. Za ogólną całość jak i główny kanon Metroida odpowiada Yoshio Sakamoto który ma zawsze ostateczne słowo co do wydania jakieś gry. Nad Metroid Other M również pracował Sakamoto nie Tanabe więc nigdy nie mów nigdy. Ale jeśli ostatecznie Metroid nie wyjdzie na Wii U to ch im w d przeniosę się na handheldy Ninny bo one nigdy mnie nie zawiodły a stacjonarki osram rzadkim klockiem.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

boze co za dramatyczna konfa niny na e3, pomyslec ze jeszcze na poczatku roku bylem pewny ze na gwiazke wiiu z zelda, a tak jakbym kupil to mialbym powtorke z vity, konsole i jej exy szanuje ale nie chce wydawac tysiaka na juz praktycznie martwy system, poczekam jak stanieje by ograc jarajace mnie exy albo trzymmam kciuki by nx mial wsteczna kompatybilnosc

Odnośnik do komentarza

samo xenoblade zjada wszystkie exy które wyjdą w najbliższych 2 latach na xboxa i ps4 :D

 

 

i mogę się załozyć że spędze przy xeno więcej czasu niż będę potrzebował na przejście exów konkurencji

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Devil's Third, Xenoblade X, Project Zero + nowa Zelda i pewnie Shin Megami Tensei x Fire Emblem - to w sumie tytuły które mnie jeszcze z oferty Wii U interesują. Chyba że zapowiedzą coś jeszcze mocarnego. Z tymi exami co dotychczas wyszły i z tymi co mają wyjść i tak opłacało się ten sprzęt kupić bo jest w co grać :)

Odnośnik do komentarza

Z tej tabelki mam 7 pozycji wartych zagrania. Dla przykładu Mario Tennis jednak na szczęście robi boskie Camelot które od dawien dawna tworzy mario's golf, mario tennis i cudowne Golden Sun.Graficznie tytuł pokazuje klasę samą w sobie. Tak powinien wyglądać ex i wiem iż jeśli chodzi o content to nie mam co się martwić. Ba przez najbliższe pół roku mam grę na praktycznie każdy miesiąc i spokojnie sobie wszystko ogram i nie muszę dodawać iż na te 14 pozycji 9 to exy a jak się ma PS4 i XOne? Jak konfy mieli widowiskowe i pełne niby świetnych gier tak 85% z nich wychodzi najwcześniej w przyszłym roku (w tym wychodzą same pozycję third-party ew. odgrzewane kotlety). Czekam na moją szczęśliwą 7-mkę i wiem że ogólnie się nie zawiodę, jedynie mam nadzieje iż Platinum Games porządnie podrasuje Star Foxa bo Nintendo rychło w czas się obudziło powierzając im ten tytuł.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem zainteresowany pięcioma tytułami z tej tabelki. WiiU mam jeszcze do ogrywania tytułów z Wii, którego wcześniej nie miałem, więc jestem w trochę lepszej sytuacji, ale fakt faktem, że WiiU zasługuje na więcej gier, dużo więcej. :(

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

To zróbmy podsumowanie genialnych tytułów na WiiU, które miały premierę lub mają dopiero wyjść:

 

1. Super Mario 3D World

2. Mario Kart 8

3. Super Smash Bros

4. Donkey Kong: Tropical Freeze

5. Pikmin 3

6. Bayonetta 2

7. Captain Toad: Treasure Tracker

8. Hyrule Warriors

9. Xenoblade X

10. Super Mario Maker

11. Star Fox

12. Fatal Frame V

13. Yoshi

14. Zelda

 

Może jeszcze Devil's Third ;)

Nie jest źle, biorąc pod uwagę, że wszystkie wymienione tytuły to exclusivy ale chcemy więcej!!!  :wujaszek:

Odnośnik do komentarza

To zróbmy podsumowanie genialnych tytułów na WiiU, które miały premierę lub mają dopiero wyjść:

 

1. Super Mario 3D World

2. Mario Kart 8

3. Super Smash Bros

4. Donkey Kong: Tropical Freeze

5. Pikmin 3

6. Bayonetta 2

7. Captain Toad: Treasure Tracker

8. Hyrule Warriors

9. Xenoblade X

10. Super Mario Maker

11. Star Fox

12. Fatal Frame V

13. Yoshi

14. Zelda

 

Może jeszcze Devil's Third ;)

Nie jest źle, biorąc pod uwagę, że wszystkie wymienione tytuły to exclusivy ale chcemy więcej!!!  :wujaszek:

 

Zgubiles Wonderful 101 ZombieU

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Hyrule Warriors to trochę przesadziłeś ;)

 

Ale generalnie na koniec tego roku będę miał co najmniej 10 gier, które uważam za kosy na WiiU, więc jest bardzo dobrze moim zdaniem :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...