Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli z Wii to dorzuć sobie Resident Evil Remake oraz Resident Evil Zero i Dead Space Extraction (ale to bardziej rail shooter) tak to w zasadzie tylko to co koledzy powyżej ale jakością tych pozycji na pewno się nie zawiedziesz (ja bym szedł w jakość nie ilość). Niestety gatunek ten podupadł w ostatnich latach a najnowsze "horrorki" opierają się na zasadzie "fabuła copy + paste, brak broni, widok fpp i wieczna ucieczka przed czymś/kimś".

 

 

Edit: 

 

Na Wii U masz jeszcze Resident Evil Revelations i powiem Ci że trzyma klimat (ograłem swego czasu na 3DSie) starych RE (za paroma wyjątkami). 

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Jeżeli z Wii to dorzuć sobie Resident Evil Remake oraz Resident Evil Zero i Dead Space Extraction (ale to bardziej rail shooter) tak to w zasadzie tylko to co koledzy powyżej ale jakością tych pozycji na pewno się nie zawiedziesz (ja bym szedł w jakość nie ilość). Niestety gatunek ten podupadł w ostatnich latach a najnowsze "horrorki" opierają się na zasadzie "fabuła copy + paste, brak broni, widok fpp i wieczna ucieczka przed czymś/kimś".

 

 

Edit: 

 

Na Wii U masz jeszcze Resident Evil Revelations i powiem Ci że trzyma klimat (ograłem swego czasu na 3DSie) starych RE (za paroma wyjątkami). 

Jest demo Revelations w eShopie, więc można obadać.

Odnośnik do komentarza

Sprawdź wszelkie tryby oszczędzania energii itp. możliwe iż to kwestia tego iż mogłeś dorwać jakiś nowszy model w którym oszczędzają kasę na ekranie ale myślęiż można to jakoś wykalibrować. sprawdź wszystko co się da choć i tak dokładnie nie odwzorujesz kolorystyki jak na swoim TV. 

Odnośnik do komentarza

Przerabiałem te barwy w padlecie. Nic z tym nie zrobisz. Mnie to tak wpipiało że sprzedałem Wii U. Ogólnie to jest loteria na jaki padlet się trafi, nie wiem czy to oszczędność czy powiedzmy dwie firmy robią ekrany... Ogólnie jak się ma porównanie to potem na takim żółtym grać to człowieka wpipia. Ja miałem tak że miałem najpierw ten "dobry" ale padlet skrzypiał i zamienili mi na innego który był "żółty" i potem jeszcze kilka przerobiłem które też były "żółte". Tak mnie to wpipiało że pogoniłem konsolę.

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

Niezła chuyówka.

No mówiłem Ci, to mi nie wierzyłeś. Moja konsola to bundle z MK8, kupiony w Anglii. W sumie ja w to wbijam, bo i tak gram wyłącznie na TV, ale jednak sam fakt wkurza.  Najgorzej wypada czerń i biel, co nie zmienia faktu, że reszta kolorów też jest taka se. Chociażby takie NSMB U, wygląda bez porównania lepiej na moim telewizorze. 

Odnośnik do komentarza

No widzisz ja też miałem bundle z MK8, ale to pewnie loteria. Czyli Ty też zauważyłeś że te kolory są coś nie do końca? Bo sprzedawca ze mnie wariata troche robił.

Względem tv tak. Zauważyłem ten żółty ekran. Nigdy nie miałem drugiego padletu w rękach, więc ciężko mi powiedzieć jak duża jest różnica. 

Odnośnik do komentarza

Ja mam podobnie jak Ragus, mam znacznie zimniejsze kolory choć brzegi troszeczkę są pożółkłe to widać to jedynie jak włączam konsole i uruchamia się gamepad, potem tego nie widać. Na swój egzemplarz nie narzekam bo bardzo naturalne oddaje kolory i przyjemnie mi się na nim nie raz gra czy ogląda Animce z Crunchyroll (combo gamepad + porządne słuchawki to małe mistrzostwo). 

 

Dla przykładu ja mam białego Wii U bez żadnych dodatkowych pierdół, pewnie jeszcze model na który Ninny wykładało więcej kasy jak każda z trójcy najpierw wydają coś konkretnego a potem tną koszty na czym się da. Choć przyznam iż nawet 3DS'y się tego nie ustrzegły więc Ninny niech się ogarnie bo to wina jest głównie ze względu na dwie różne fabryki składające ich konsole. Kiedyś czytałem artykuł o tym i wszystko się potwierdza i jedna fabryka korzysta z gorszej jakości ekranu względem tej drugiej a jak widać Ninny na to leje (pewnie mają w ten sposób połowę zrzutu choć trochę taniej). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...