Skocz do zawartości

Ridge Racer Unbounded


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?v=IUTXlZVTptU

 

Właściwie to pierwsze co mi się skojarzyło to Motorstorm Apocalypse :mellow: Niby meh, ale jakoś wierzę w fińskich twórców Flatout'a, że to wszystko będzie miało ręce i nogi... tzn. zawieszenie i koła.

 

edit: nom, tak, jasne, oczywiście, jest DUBSTEP, a jakże by inaczej

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 14
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...



Hah, ale bida, już skreśliłem tą grę :( Już pierwsze info i trailer pokazały że to nie RR tylko jakiś wynalazek podpięty pod znaną i dobra markę. Po przeczytaniu dwa miesiące temu zapowiedzi nowego RR w PE, nadzieje na coś dobrego powróciły jak przeczytałem że za grę wzięli się twórcy rewelacyjnego jak dla mnie FlatOuta 1&2. Jednak wcześniejszy jak i najnowszy gameplay który wrzuciłem pokazują nędzną kalkę burnouta:P i najnowszego motorstorma (który też się zeszmacił po przejściu w " efektowne miasto") nawet nie widzę nawiązań do FlatOut, jak dla mnie to nowy RR może w ogóle nie wyjść...

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Odświeżam temat, ponieważ premiera gry już w ten piątek. Co więcej EDGE już zrecenzował najnowszego RR przyznając mu 9/10!

W czasach w których Japończycy starają się zdobyć zachodni rynek swoimi markami, Ridge Racer jest najlepszym przykładem jak zlecić komuś stworzenie gry w zachodnim wydaniu. Pierwsze reakcje zatwardziałych fanów Ridge Racera mogą być poprzedzone lamentem i ruganiem gry, ale po wsiąknięciu do świata gry pokochacie nowy kierunek który obrała seria. Powiew świeżości wprowadzi serię z powrotem na szczyty.

Gry wyścigi-akcji w tej generacji dostarczyły rożnych wyzwań i zagrożeń, ale żadna z nich nie wynagradzała gracza tak świetną rozrywką i zawartością jak ta. Ridge Racer Unbounded zrywa z okowami i buduje na nowo swoje imię, stając się jedną z najlepszych gier w tym gatunku, jaka kiedykolwiek powstała.

źródło

 

Mam nadzieję, że Unbounded faktycznie będzie tak dobry jak to opisuje Edge, bo od czasu Blura straszna posucha w temacie arcadowych ścigałek.

 

Edit:

http://www.youtube.com/watch?v=KMgO28oj2fg

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Aktualnie gram w tego RR ,i poziom trudnosci jest konkretny :-) . Naprawde polecam, gram w to dopiero teraz, bo w recenzji w psx hiv wyjątkowo skutecznie zniechecil mnie do tej gry. I to byl bład! Grafika-? Ekstra , driftowanie? Jak zakumasz oco biega po paru godzinach- ekstra, zniszczalnosc otoczenia? -super rozwiazane! .i ten widok miasta o zachodzie slonca - miooodzioooo.

Przez ten wysoki poziom trudnosci ,nie mam pojecia czy dojade do mety, ale gre tak czy siak polecam!!!

 

Aaaa i niech ktos tego nie pomyli z ridge racerem!!! To są dwie rozne gry;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...