Jump to content

Ridge Racer Unbounded


Texz

Recommended Posts

 • Replies 14
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety...prawdopodobnie driftow znanych z poprzednich odslon nie bedzie.Tym samym moje zainteresowanie nowym Ridge Racerem spada do zera absolutnego.Nie chce zadnego (pipi)ego klona Burnouta czy Flatouta :down: Bye bye zasluzona serio! :confused:

Link to comment
 • 3 months later...Hah, ale bida, już skreśliłem tą grę :( Już pierwsze info i trailer pokazały że to nie RR tylko jakiś wynalazek podpięty pod znaną i dobra markę. Po przeczytaniu dwa miesiące temu zapowiedzi nowego RR w PE, nadzieje na coś dobrego powróciły jak przeczytałem że za grę wzięli się twórcy rewelacyjnego jak dla mnie FlatOuta 1&2. Jednak wcześniejszy jak i najnowszy gameplay który wrzuciłem pokazują nędzną kalkę burnouta:P i najnowszego motorstorma (który też się zeszmacił po przejściu w " efektowne miasto") nawet nie widzę nawiązań do FlatOut, jak dla mnie to nowy RR może w ogóle nie wyjść...

Link to comment
 • 7 months later...

Odświeżam temat, ponieważ premiera gry już w ten piątek. Co więcej EDGE już zrecenzował najnowszego RR przyznając mu 9/10!

W czasach w których Japończycy starają się zdobyć zachodni rynek swoimi markami, Ridge Racer jest najlepszym przykładem jak zlecić komuś stworzenie gry w zachodnim wydaniu. Pierwsze reakcje zatwardziałych fanów Ridge Racera mogą być poprzedzone lamentem i ruganiem gry, ale po wsiąknięciu do świata gry pokochacie nowy kierunek który obrała seria. Powiew świeżości wprowadzi serię z powrotem na szczyty.

Gry wyścigi-akcji w tej generacji dostarczyły rożnych wyzwań i zagrożeń, ale żadna z nich nie wynagradzała gracza tak świetną rozrywką i zawartością jak ta. Ridge Racer Unbounded zrywa z okowami i buduje na nowo swoje imię, stając się jedną z najlepszych gier w tym gatunku, jaka kiedykolwiek powstała.

źródło

 

Mam nadzieję, że Unbounded faktycznie będzie tak dobry jak to opisuje Edge, bo od czasu Blura straszna posucha w temacie arcadowych ścigałek.

 

Edit:

http://www.youtube.com/watch?v=KMgO28oj2fg

Edited by MBeniek
Link to comment
 • 2 weeks later...
 • 1 year later...

Aktualnie gram w tego RR ,i poziom trudnosci jest konkretny :-) . Naprawde polecam, gram w to dopiero teraz, bo w recenzji w psx hiv wyjątkowo skutecznie zniechecil mnie do tej gry. I to byl bład! Grafika-? Ekstra , driftowanie? Jak zakumasz oco biega po paru godzinach- ekstra, zniszczalnosc otoczenia? -super rozwiazane! .i ten widok miasta o zachodzie slonca - miooodzioooo.

Przez ten wysoki poziom trudnosci ,nie mam pojecia czy dojade do mety, ale gre tak czy siak polecam!!!

 

Aaaa i niech ktos tego nie pomyli z ridge racerem!!! To są dwie rozne gry;)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...