Skocz do zawartości

Hell on Wheels


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w trakcie 3 epizodu. Niby są ciekawe postacie, z tłem, które ma potencjał. Nawet dobrze zagrane. Jest też świetna muzyka(połączenie klimatu westernu z cięższymi riffami :sorcerer: ). Główna oś fabularna również wydaje się ciekawa... ale mimo tych wszystkich zalet jakoś tak mi się ziewa.

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Mi też cholernie się serial podobał- obejrzałem dwa sezony w przeciągu jakiegoś tygodnia. Świetne realia, fajni aktorzy...

Sieka po finale faktycznie jakby zamknęła wszystko, ale kto wie, może faktycznie Bohannon zostanie szefem kolei?

Ciągle zastanawiam się po co pokazywali to, jak ten drugi murzyn cały czas kaszlał krwią i miał obrażenia wewnętrzne. Myślałem, że w końcu umrze, czy coś, ale nie, przeżył i ma się dobrze. No, ale niemniej- czekam na trzeci sezon, jaki by nie był.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 7 miesięcy później...
  • 2 miesiące później...
  • 7 miesięcy później...

Wlasnie skonczylem 3 sezon i koncowka faktycznie dupy nie urywa, jednak zle nie jest, po prostu nie ma jakiegos glupiego cliffhangera w ktorym niewiadomo co sie pieprzy i trzeba na paluszkach wyczekiwac kolejnego sezonu. Osobiscie jestem dalej ciekaw jak potocza sie losy boheterow Hell on Wheels.

 

Cale szczescie 4 sezon startuje w sierpniu czy wrzesniu wiec ja osobiscie wyczekuje powrotu Pana Bohannona ;).

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

Jestem po pierwszym sezonie. No serial woln się rozkręca i dopiero odcinki 7-10 bardzo dobre. Z "Doc'a" próbowali chyba zrobić drugiego Al'a. Scena z końca pierwszego epizodu tylko mnie w tym utwierdziła (monolog do wydarzeń). Bohannan to taki John Marston z RDR. Zawsze znajduje się tam gdzie lepiej żeby go nie było :) Murzyn ładnie się budował ale coś nie do końca wyszło. Irlandczycy na siłę wciśnięci ale dobrze przedstawieni. Kombinatorzy skubani. Szwed za to ładnie wypada. 

Także oglądam dalej.

 

Najlepsza scena pierwszego sezonu:

 

 

Z40VVj.gif

Run Swede, run! :D

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeden z moich ulubionych seriali, ale jak na razie jestem rozczarowany czwartym sezonem. Bardzo się ucieszyłem na wieść, że HOW będzie miał 13 odcinków, ale co z tego skoro dwa pierwsze kręciły się wokół Szweda i tego całego fortu mormonów. Myślałem, że na dobre odjebali tego czarnucha Fergusona... i co zaserwowali w 6 odcinku? 40 minut najbardziej wkurwiającej postaci w całym serialu i 10 linijek tekstu. Dzisiaj chciałem sobie ściągnąć najnowszy odcinek patrzę na nazwę pliku a tam Hell.on.Wheels.S04E07.Elam.Ferguson.1080p. Nosz ja pierdole.

 

 

Odnośnik do komentarza

Mnie za to szkoda trochę

Pana Toole'a

. W pierwszym sezonie życzyłem mu kulki i takoż zarobił. A w drugim polubiłem chłopa. Szkoda, że poprawił niewypał murzyna :(

Jak tak teraz rozmyślam to doszedłem do wniosku, że to drugi z

braci McGinnes mordował. Blondas wymiękał i chciał sypnąć brata więc zarobił kulkę. Ruth ma przesrane.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.