Skocz do zawartości

Syphon Filter 4


masaKRATOS

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Sony napierdziela exami ale ostatnio pisałem żeby nie mówić hop przed E3 ;p

Dzisiaj wysypało się tyle informacji a jeszcze tydzień do E3.

 

A co do gry no jestem ciekaw co z tego wyjdzie. Wielkim fanem SF nie jestem ale na PSX-a zagrywałem się (paralizator rlz), liczę na dobrego TPS-a.

Odnośnik do komentarza
Ale Sony napierdziela exami ale ostatnio pisałem żeby nie mówić hop przed E3 ;p

Miałeś rację. :turned: Już powoli odechciewa mi się oglądać konferencji Live. :P

Co do gry to na PSXie przeszedłem dwie części i były całkiem spoko. Jedyna akcja jaka została mi w pamięci to wepchnięcie bossa w śmigło helikoptera. Na grę jakoś nie wyczekuję. Zobaczę z ciekawości na trailery i gameplay'e i pewnie na tym się skończy... no chyba że mają coś naprawdę dobrego, bo grafiką na pewno mnie nie kupią. :P

Odnośnik do komentarza

Jedynka i dwójka to były jedne z najlepszych gier w momencie premiery , akcje strzelankowe były o wiele bardziej realistyczne niz w wydanym rok , czy dwa MGS 1 (spalenie przeciwnika taserem , headshoty , przebijanie ścian penetrującą snajperką aby zabić przeciwników itd.) Gry na 9 .

Trójka była bardzo naładowana akcją , można powiedzieć przeładowana , misje były krótkie i konkretne , ale gra była dlatego krótka . Chyba z 5 h grania. Pamietam ze fabuła mnie nie zachwyciła.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Kurde, strasznie słabo kojarzę tą serię... Coś mi tam świta, że 3 miała świetny początek w jakimś hotelu, w którym najpierw zdejmowaliśmy snajperką mnóstwo gości w budynku obok a później przebijaliśmy się przez zastępy wrogów, uciekając z miejsca zdarzenia.

Odnośnik do komentarza

"Move and Sharpshoter support" sugeruje, że chodzi o Ps3 ewentualnie Ps4 ;p

No to czad.

 

 

Syphon Filtera darzę ogromnym sentymentem, absolutny top gier akcji za czasów szaraka (dwójkę spokojnie postawiłbym obok MGS'a), do tego bardzo udana reanimacja na PSP. Ciekawe jak twórcy poradzą sobie na bardziej zaawansowanym sprzęcie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam dwie obawy:

Developer... hmmm, london studio nie jest znane z jakichs zayebistych gier, to nie to co Naughty Dog czy Santa Monica studio.

Po drugie - obsluga Move'a i spluwy - tu mi cos smierdzi, ze z Syphona zrobia zwykla strzelanke w stylu Socoma, a przeciez seria ma zadatki na cos znacznie ambitniejszego.

 

Niemniej jednak mam nadzieje, ze Sony ma jeszcze kilka asow w rekawie, ktore wylozy na E3 :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Syphon Filter - Like it. Na PSX to była najlepsza gra akcji stawiająca na względny realizm, fabuła też była niczego sobie (parę niezłych twistów). Najbardziej utkwiły mi w pamięci misja w ruinach jakiegoś miasteczka, gdzie przebijaliśmy się z gunem strzelającym przez ściany i "rentgenem" oraz koniec dwójki, gdzie trzeba było wrzucić typa odzianego w skafander z kewlaru na śmigło helikoptera przy pomocy shotguna z magazynkiem bębnowym, czad.

Ale skoro to fejk :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...